Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

PSP 3000 Ta88v3 Kalıcı HEN Yapmak![Sedna Plugins v1]

Gönderen Oscar Technoshop 
PSP 3000 Ta88v3 Kalıcı HEN Yapmak![Sedna Plugins v1]
14 February 2010 19:14
NOT:Versiyonunuzun 5.03 GEN-B[Full] olması gerekmektedir...

Bu program sayesinde PSP'nizi kapatsanız bile HEN gitmeyecek ve uğraşmak zorunda kalmayacaksınız...

Seplugin isimli klasörü hafıza kartının ana dizinine atın.Daha sonra PSP'yi tamamen kapatın.HEN yapın versiyonunuzu ardından 5.03 GEN-B yapın...
Sonra Recovery Menu'den plugins sekmesine gelin orada Sedna Enabled yazıyorsa çıkın.Select tuşuna basın e PSP'nizi REBOOT/SHUTDOWN sekmesine gelip birini seçin...
Daha sonra bakın bakalım versiyonunuz 5.03 GEN-B Full ise başardınız demektir.
ÖNEMLİ UYARI: Bu PSP'nize farklı bir versiyon yükleyeceğiniz anlamına gelmez sadece HEN'inizi kalıcı yapar...
Yani B.R.İ.C.K kuralı değişmez...
UYARI 2: PSP'nizi normal olarak kapatırsanız(açma tuşundan) ya da bataryayı çıkartırsanız HEN'iniz gider..

Sedna Pluginsv1 Download

[www.psp-hacks.com]

Sedna plugins video

Artık psp oyun esnasında takıldığında versiyonunuz silinmeyecek açtığınızda yeniden yüklemek gerekmiyecek.

ancak bataryanız ful biter ise ve pili çıkartıp takarsanız yeniden yüklemeniz gerekecektir.

Nintendo wii+Playstation 2+Psp+Playstation3+Xbox360+ Teknik Servis ve Modifikasyon işlemleri Tüm konsol ve aksesuar Satışları Oscar Technoshop 0212 660 93 51 www.wiiTurkiye.com

1 kez düzenlendi. En son 14/02/2010 19:25 tarihinde Oscar Technoshop tarafından düzenlenmiştir.

Re: PSP 3000 Ta88v3 Kalıcı HEN Yapmak![Sedna Plugins v1]
14 February 2010 19:59
benim kafam karisti yukarda
Bu program sayesinde PSP'nizi kapatsanız bile HEN gitmeyecek ve uğraşmak zorunda kalmayacaksınız
demissin ama asagida
UYARI 2: PSP'nizi normal olarak kapatırsanız(açma tuşundan) ya da bataryayı çıkartırsanız HEN'iniz gider..
hangisi dogru

birde psp yi tamamen kapatincami calisacak bu program
Seplugin isimli klasörü hafıza kartının ana dizinine atın.Daha sonra PSP'yi tamamen kapatın.HEN yapın versiyonunuzu ardından 5.03 GEN-B yapın
nasil yapicaz bunu da anlamadim
14 February 2010 21:58
Menü de select tuşuna bastığında cıkan yazılar arasında shotdown diyerek kapatırsan makına kapanır ve komple kapanır uyku modunda kalmaz bu şekilde kapatırsan pil bitmez zaten ve pil bitmeden açtıgında komple kapanmıs olsada hen silinmiyecek.

1 kez düzenlendi. En son 14/02/2010 21:59 tarihinde Oscar Technoshop tarafından düzenlenmiştir.
17 February 2010 08:50
5.03 u 5.50 full yapmıs arkadas resımde de goruldugu gubu eyy maşşallahh beeesmiling smiley)) ne yıgıtler varmıs dunya yapamadı tuncay yapmış smiling smiley)

arkadaşla guzel bır calısma hazırlamıs arkadasımız fakat sunu belırtıyım okuyan arkadasların kafası karısmasın

bu yapılan olayda cıhazı tamamen power tusuna basılı tutularak kapatırsanız versıyonu sılınır şarjı tamamen bıterse yıne sılınır bataryasını cıkartırsanız yıne sılınır yanı bu programın pek bı ozellıgı yok.

özellgıi şu

versıyon attınız psp ye herşey normal

select tusuna bastıgınızda shut down yazan yere gelıp x tusuna bastıgınza cıhaz kapanıyor ama uykumodunda kapanıyor

power tusu ıle acıp oyununuza devam edebılırsınız sadece farkı power tusundan degılde select e basım shutdown ı tıklayarak kapamakta yanı hıcbır anlamı manası yok bence hıc ugrasmayınbıle derım gereksız bır uygulama

1 kez düzenlendi. En son 27/04/2010 07:13 tarihinde shnshn tarafından düzenlenmiştir.
17 February 2010 08:53
Oscar Technoshop
Menü de select tuşuna bastığında cıkan yazılar arasında shotdown diyerek kapatırsan makına kapanır ve komple kapanır uyku modunda kalmaz bu şekilde kapatırsan pil bitmez zaten ve pil bitmeden açtıgında komple kapanmıs olsada hen silinmiyecek.

cıhaz komple kapanır yazmıssın oscar ama cıhaz tamamen kapanmaz sadece uyku moduna gecer uyku moduda 100 de 1.3 ıle sarj yer yanı dua tam dolu bır bataryayı cıhazı uyku moduna aldıgınzda9 gune kadar tutabılır uyku modunda fakat bu programı kullanmadanda aynı ozelllıkı zaten ıcerıyor psp yanı bu programın hıcbır anlamı yok .yanlıs bılgılendırmeyelım arkadaslar
19 February 2010 11:11
Psp kullaıcılarının % 75 kadarı 7-15 yaş arasında olduğunu düşünürsek ve bana günde en az 4 tane cihazı power tuşuna basıp kapatırken versiyonu silinen aile ve çocukları göz önünde bulundurarak yazdım bu şekilde düşünürsen çocuğun tek dikkat etmesi gereken şarj olayına dikkat etmesi kalıyor yani boşu boşuna deil herkezi kendiniz kadar bilgili görmeyin kullanıcılar emin olun pek fazla tecrübe sahibi deil sizlerin hiç yapmıcanız bir hayatı kullanıcı sürekli yapabiliyor yani uzu lafın kısası gereksis gören psp sine kurmasın ihtiyacı olan kursun saygılar...
19 February 2010 17:07
PSP'den anlamam ama burada Oscar haklı. (Oscar diyorum yanlış anlaşılmasın diğer ekini yazmaya üşeniyorum)...

Amaç bilgi seviyesi yüksek kişiler için rehber değil, herkesin anlayacağı babaannemin bile gelip kurabileceği şekilde hazırlamak. Böylece paylaşımın bir anlamı olur. Zaten bilen bilir.
19 February 2010 18:53
tuzruhu yanlış anlamışın smiling smiley
tartışma konusu atılan taşın ürkütülen kurbağalara değip değmeyeceği hakkında. arada çakmışın basit rehber falan diye yine smiling smiley
22 February 2010 08:05
Dedim ya PSP'den anlamam ben grinning smiley

Salla gitsin yaptım.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 43
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!