Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Tebrikler

Gönderen Hyperkin 
Tebrikler
21 September 2009 20:17
Tebrik ederim, forum hoş olmuş ancak phorum yerine phpbb kullansanız çok daha iyi olurdu
hayırlı olsun smiling smiley

Re: Tebrikler
21 September 2009 20:54
Teşekkürler,
Bu phorum bana daha sempatik geliyor nedense, bakalım ilerleyen günlerde belki değişikliğe giderim.
30 September 2009 08:11
Ben de ayrıca tebrik etmek isterim, tabii genelde çoğu forum Vbulletin veya phpbb olduğundan burada biraz da olsa zorlandım (:
30 September 2009 16:20
Forum daha yeni olduğu için ilerleyen zamanlarda mutlaka iyileştirmelerin yapılacağını tahmin ediyorum.
14 November 2009 12:09
Site wii üzerine çok güzel olmuş elinize sağlık.Yalnız siteye daha güzel arayüz ana sayfada haberler felan çok güzel olur.Wii üzerine sitelerin olmadıgı dönemde çok iyi bir atılım olmuş.Seni kutluyorum wiicrazy askerliğim bittiginde paylaşımlarımla bu sitede olmayı isterim.Çok sağlam bir ekipsizin başarılar sizlere arkadaşlar.
14 November 2009 12:21
Eyvallah Kazuma,
Wii camiası öyle çok geniş değil, ancak diğer konsollar konusunda bilgili insanlar da katılırsa düşünebileceğim bir şey siteyi iyice büyütmek.

Wii konusunda bilgim iyi ama diğer konsollar konusunda hemen hemen hiç fikrim bile yok. Şu konsol forumu olsa burada paylaşımda bulunurum diyecekler olursa seve seve ilgili bölümleri açabilirim bu arada.
21 November 2009 07:50
Bir zamanlar regamersta katırlarım wii için tek başıma mücadele ediyordum simdi sizlerin dahada iyi oldugunu görmek çok daha güzel inş forumunuzda dahada ileriye gider.Zaten süreklilik olursa kullanıcılarda siteye akın edecektir eminim.İnş az kaldı 120 gün sonra sizlere kendi evimden artık pc de alıcam eskisi gibi kafedende deil aranızda olucam.Bu aralar en çok begendigim ise wiide wiiflow homebrew programı olmuş sırf o bile tekrardan wii almam için beni sıkıştırıyor grinning smiley.Zamanla genişleyecektir wi camiasıda her konsolun güzel yanları var wii için sağlam kullanıcılar oldugunu düşünüyorum.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 43
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!