Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Kablosuz Baglanti Hatasi

Gönderen Maniak_Mafia 
Kablosuz Baglanti Hatasi
15 December 2009 23:43
Selam dostlar,

Siteniz hayirli olsun super olmus.

Sorunum/Sikayetim Kablosuz internet ile baglandigimda site modemimi devre disi birakiyor siteye giremiyorum hatta internet baglantim gidiyor Modemimi resetlemeyince internetim calismiyor.10-15 denemeden sonra bu karari aldim...yani nasil olur demeyin bende öyle dedim ama oluyo.Yurt disindan baglaniyorum.Gittim bu siteye girmek icin kablo aldimsmiling smileyDegerimin Bilinmesini arz ederim.isin sakasi bir yana acaba bu problem baska kisi veya kisilerde yasaniyormu?Yoksa bana özelmi?Düzeltilebilirmi?

Saygilar

Re: Kablosuz Baglanti Hatasi
16 December 2009 00:08
sanirim sana ozel cunku ilk senden duydum boyle bir sey
modem ile bu site birbirini sevmemis olabilirhot smiley
16 December 2009 06:53
Bir ara malware dadanmıştı belki ondan dolayı isp'nin kara listesinde falan olabilir domain. Neyse ki problemi bulup kökten çözdüm geçenlerde. Siteye Kanada'dan o da belli isp'lerle sanırım giremeyen bir iki kişi biliyorum gbatemp'ten.

Bu arada hosting'i değiştirmek dışında yapabileceğim bir şey yok, onu da yapmak şu an için planlarım arasında değil, üzgünüm.
17 December 2009 22:13
Neyse napalim bizde ortaliklarda dolsan kablo ile idare ederiz zaten birtek buraya girecegim zaman takiyorum kabloyu.smiling smiley

Ama eger ayni problemi yasayan arkadaslar olursa wifi ile degilde DSL kablosu ile baglansinlar Ozaman modeme bise olmuyo.

Birde yakin zamanda modemimide degistirecem belki cozulur Yazarim.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 18
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!