Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Sayfa Sayısı

Gönderen Cowboys 
Sayfa Sayısı
27 December 2010 12:31
Şu topiklerde en altta olan sayfa sayısı bilgisini üstede taşıyamazmıyız oluru varsa özellikle uzun topiklerde işaret parmağımın hayır duasını alacak.

Re: Sayfa Sayısı
27 December 2010 12:49
Oluru varsa bakarız pek tabii smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
27 December 2010 13:04
WiiCrazy
Oluru varsa bakarız pek tabii smiling smiley

Teşekkürler bide bakmışken şu recent messages daki sıralanan mesajların var ise sayfa sayısını eklenme gibi bi oluru var mı?
Bakabilirmisin
Hani kolaysa bi yoksa baş parmak gene slideri çek babam çekeriz no problem

29 June 2011 21:28
Halen takipteyim alttaki gibi üstede sayfa numarası istiyorum özellikle bütün gün rolleri aşağıya çekmeten işaret parmağımda titremeler başladı sonu nereye varır bilemiyorum. tongue sticking out smiley

29 June 2011 21:46
Yazmışım bakacağım diye ama inan hiç vaktim olmadı, boş bir vakit bulduğumda söz ilk iş forumun üstünden bir geçmek var. Bir sürü de iş yapmayan gereksiz bölümümüz mevcut, sağlam tırpan ile gireceğim muhtemelen.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
29 June 2011 21:56
wiicrazy abicim sana ö.m. attim bi bakip yardimci olursan cok makbule gecer
30 June 2011 14:07
wii crazy sohbet odasina gelir misin yardim gereklide
30 June 2011 20:47
matrak97
wii crazy sohbet odasina gelir misin yardim gereklide

Valla chat odasına summon edildiğimde gitme gibi bir huyum ve bunun için ayırabileceğim bir vaktim ne yazık ki yok. Forumda sorularınızı sorarsanız bilgili zibilyon kişiden biri sorularınıza cevap verebilir, evet bu kişi ben de olabilirim.

01 July 2011 07:28
Arkadaşın problemi halledildi.
01 July 2011 11:37
yalan vallahi halledilmedi grinning smiley

01 July 2011 11:38
Matrak isimli arkadaşı kastetmiştim smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!