Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

isim degisikligi

Gönderen tospaa 
isim degisikligi
28 August 2010 13:33
efendim kullanmakta oldugum tupbas i tospaa ile degistimem mumkunmu smoking smiley

ayarlarda boyle bir sey yokta , uyelik acip kapatmadan yapilacilcek bir sey var mi ?

Re: isim degisikligi
28 August 2010 13:50
Ne yazık ki forum admin ekranlarında bu şekilde bir fasilite mevcut değil. Db tarafından yapmaya kalksak olur mu bilemedim. Lokal forum database'imde bir kaç deneme yapayım bakayım. Forum pek çok tabloda kullanıcı adını tekrar tekrar kullandığı için pek te makul bir çözüm olur mu bilemiyorum.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
28 August 2010 14:58
Bu iş için bir api fonksiyonu varmış neyse ki... İsim değişikliğini yaptım... bazı yerlerde eskisi gözükebilir caching'den dolayı, zamanla onlar da düzelecektir..

Varsa başka ismini değiştirmek isteyen talepleri alayım...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
28 August 2010 15:13
tesekkur ederim , bi an eskisiyle giremeyince ne oldu dedim forumdan mi attilar cok mu sey istedim acaba grinning smiley

umdugumdan da hizli oldu hot smiley tekrar tesekkurler

27 November 2010 20:00
bn değiştirmek istiyorum alienware dan -AlienWare- yapabilirmisniz?

-AlienWare-
______________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 47
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!