Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Turkcell Süper Lig, bu ne rezillik

Gönderen WiiCrazy 
Turkcell Süper Lig, bu ne rezillik
16 May 2010 16:00
Hayırlısıyla bugün şampiyon oluyoruz :p

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 16/05/2010 19:12 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.

Re: Turkcell Süper Lig, bu ne güzellik :p
16 May 2010 17:47
WiiCrazy
Hayırlısıyla bugün şampiyon oluyoruz :p

Ya da bir ilk mi yaşanmak üzere
16 May 2010 18:56
aga gecmis olsun ama bursa spora da helal olsun hakli bir sampiyonluk aldi,tum bursa sporlulara hayirli olsun
16 May 2010 19:04
Turkcell süper lig, bu ne rezillik!

Ulen Trabzon son 5 dakika atın artık be dedi bir tanesi çıkıp çakamadı... Bursaspor ve taraftarını tebrik ederim.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
16 May 2010 19:05
Aynen bende katılıyorum tarafsız bakınca gerçektende haklı bir şampiyonluk oldu... En azından biraz dengelerin değişmesine ve 3 büyük gururluların biraz ayakları yere basarda, bundan sonra daha kaliteli bir lig izlerizzz

1 kez düzenlendi. En son 16/05/2010 19:06 tarihinde wiiZoneVoyager tarafından düzenlenmiştir.
Re: Turkcell Süper Lig, bu ne rezillik :p
16 May 2010 19:12
Yalnız bugün milleti bir sağlam keklediler ha... Maçın sonlarına doğru bacaksızın biri geldi maçı izlediğimiz yere "Bursa 2-2" deyiverdi... Millet skoru görmeden şampiyon olduk sandı... Hatta aynı dedikodu bir şekilde stadda da yaşanmış olacak ki konfeti monfeti falan da atıldı stadda smiling smiley

Birisi millete anlık bir şampiyonlu yaşattı resmen...

ps: Ben yaşayamadım zira ekranda görmedikçe inanmadım... lig tv spikeri de hayatının en mal ifadesini kullandı... "bursa'dan haber alamıyoruz" falan diyerek...

Re: Turkcell Süper Lig, bu ne rezillik
16 May 2010 19:19
Fenere üzüldüm yaf, hem kupa hem şampiyonluk. Bari bir tas su döksünlerde arkasından çabuk gelir.

Birde bütün fener camiası kurşun döktürsün...

Helal olsun Bursa'ya.....
Re: Turkcell Süper Lig, bu ne rezillik :p
16 May 2010 19:19
WiiCrazy
Yalnız bugün milleti bir sağlam keklediler ha... Maçın sonlarına doğru bacaksızın biri geldi maçı izlediğimiz yere "Bursa 2-2" deyiverdi... Millet skoru görmeden şampiyon olduk sandı... Hatta aynı dedikodu bir şekilde stadda da yaşanmış olacak ki konfeti monfeti falan da atıldı stadda smiling smiley

Birisi millete anlık bir şampiyonlu yaşattı resmen...

ps: Ben yaşayamadım zira ekranda görmedikçe inanmadım... lig tv spikeri de hayatının en mal ifadesini kullandı... "bursa'dan haber alamıyoruz" falan diyerek...

Hehe smiling smiley çocuk bu aralar fazla ortalıkta dolanmasa iyi olur smiling smiley
Re: Turkcell Süper Lig, bu ne rezillik
20 May 2010 06:35
bobiler'de en dalga konulardan biri olmuş bu "2-2 mi 2-2 mi" olayı grinning smiley

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 68
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!