Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Kimler burada, kim ne yapıyor?

Gönderen DiABOLiCAL 
Kimler burada, kim ne yapıyor?
19 December 2014 19:23
Selamun aleyküm arkadaşlar,

Ortalığı biraz hareketlendirelim.

Bir yazın bakalım kimler burada. Kim girip yeni bir şey var mı diye bakıyor?

Kimlerin wii'si duruyor, kimler sattı, kimin bozuldu?

Wii'si duranlar oynuyor mu, ne sıklıkla oynuyor.

Not: bu konu nakliye reklamı için değildir smiling smiley

Re: Kimler burada, kim ne yapıyor?
21 December 2014 02:32
Geçen sene üniversiteye girdikten sonra kuzenime verdim. Bu sene bilgisayar aldım oyun hayatıma ordan devam ediyorum smiling smiley
Nakliye ve reklam konularını düzenli olan silen kişi de bendim bu arada smiling smiley

25 December 2014 21:31
Geçenlerde Usb loader gx ve Wiiware/Vc arşivi indirdim. Baya bir shinobi takıldım. Son adama gelince jeton atamıyormuşuz onu tekrar gördüm şevkim kırıldı.

Yalnız bir adet classic controller almam lazım, wiimote bu oyunlarda tam leş. Gc kolu var ama bu zamanlarda kablo olayı adamı bozar.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Ace
25 December 2014 21:49
Wii'yi arada açıyorum en son 1 ay önce monster hunter 3 takıldım.

Wii u ise 1 hafta önce almanya'dan dayanamayıp getirttim. Sırf o Bayonetta 2 hatununu oynayayım diye.the finger smiley

Siteyi ayda kesin 4-5 kez girip yokluyorum, pasif halde olması sinirimi bozsada bu forum benim için çok ayrı bir yerde.

WiiCrazy asla bu forum ortamını bizden mahrum etme sonsuza kadar bu güzelim ortam açık kalsın.spinning smiley sticking its tongue out

Keşke daha aktif olsaydı ama olsun bu halinide seviyorum.
24 January 2015 19:48
Bende tek başıma takılıyorum. Wii benim eski hatunla gitti. Wii U alacaktım vaz geçtim. Bir dahaki çıkacak konsolu bekliyorum eye rolling smiley

Arada (2-3 ayda bir kaç kez) girip bakıyorum var mı aksiyon diye, az önce adamın teki bu forumdan görmüş, mail attı kız arkadaşının cep teline casus program yüklemem lazım sen biliyormuşsun diye. Ulan insanlar bizi nasıl tanımış hayret ediyorum. Biz konsollara program yüklüyoruz sadece. Adam bizi NSA'de ekran başındaki tek tuşla adamın seceresini çıkartan adam zannetti eye popping smiley
24 January 2015 20:55
Anlaşılan kimsenin 3DS'te gözü yok...

27 January 2015 11:45
evet wii candır, yine emektarı kurdum 15 tatilde takılıyoruz..

hatta var mı yeni birşeyler diye baktım. birkaç oyun yükledim..
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 27
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!