Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Bayram Tebriği

Gönderen WiiCrazy 
Bayram Tebriği
27 November 2009 12:48
Herkesin mübarek kurban bayramını kutlar, büyüklerin (var mı ki acep :p) ellerinden küçüklerin gözlerinden öper, sağlık ve mutluluk içinde bir bayram geçirmenizi dilerim.

Ha bir de bol bol wii oynayın :p Ben Oburo Muramasa'da kurban kesmeye başladım :p

Re: Bayram Tebriği
29 November 2009 08:28
Arkadaşlar bende tüm konsol.tepetaklak.com camiasının kurban bayramını kutlarım
30 November 2009 00:43
sizinde bayraminiz mubarek olsun
hoca dedi Oburo Muramasa'da kurbanlar kabul olmuyormussmiling smiley
03 December 2009 08:32
Arkadaşlar geçmiş bayramnızı kutlarım, kurbanları götürmüşsünüzdür sanırım spinning smiley sticking its tongue out
03 December 2009 09:16
Vallahi ben bir tek "rabbids go home"'u götürebildim bayramda. Bu akşamna Mini Ninja'yı götürücem tongue sticking out smiley, malum misafirdi falan millet görünce istiyor onun için bayramda Wii bozuk numarası çektim herkese, o yüzden açamadım spinning smiley sticking its tongue out
04 December 2009 17:26
@tuzruhu sende PC ya da PS var mı Wii dışında, Wii'de ne bluyorsan deniyor gibisin de spinning smiley sticking its tongue out

Mesela ben oyun için daha çok PC tercih ediyorum (Warhead 2, Batman vs. gibi) Yani Wii'de sadece wii ye özel şeyleri oynamayı seviyorum Resort, EA Active gibi.
04 December 2009 18:57
PC var bende (notebook), eskiden PS2 vardı ama onu kayınçoya verdim. Vallahi bu USB loader olayından sonra artık ne bulursam çekiyorum şuan downloadda 4 oyun daha var. Oyun sayım 30-40 civarı oldu. Bu eklenenlerle en az 45-50 olacak tongue sticking out smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 71
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!