Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

iLoveTorrents Leech User Sorunsalı

Gönderen djbaha 
iLoveTorrents Leech User Sorunsalı
18 May 2011 19:24
iLoveTorrents'e üyelik açılmıştı geçenlerde,kapalım dedik kaptık.
Kaptık kapmasına da,buranın kuralları biraz değişikmiş. Demonoid de speed.cd de benim gördüğüm leech user diye bi şey yoktu abi. Burda Ratio'n 4 günden fazla 0.5 in altında kalırsa indiremiyosun.
Ben zaten çekmişim çekeceğimi,silmişim torrentleri,.torrent dosyaları da yok. Nasıl upload yapayım nasıl fake basayım şaşırdım kaldım. Elimde 1 torrent dosyası olsa fake'i basarım kurtulurum da grinning smiley
Ne çözüm önerirsiniz?

Re: iLoveTorrents Leech User Sorunsalı
19 May 2011 13:16
pek tecrubem olmadigi icin benim aklima gelen sudur;

capraz paylasim denen birsey var.biliyosundur zaten.

halka acik bir torrent sitesinden bir film, oyun vb. gibi bir sey buluyorsun tabi aynisi iloveda da olacak. sonra onu halka aciktan cekiyorsun bilg. e , ilove dan da torrent dosyasini cekip , torrent prog.una eklerken onceden cektigin dizini gosteriyorsun boylelikle hic dosya cekmeden paylasima basliyosun . grinning smiley

dikkat etmen gereken seyler ; tabiiki isimler bire bir ayni olacak , rar dosyalari esit boyutta ve sayida olacak. .nfo veya sfv dosyalari farkli olabilir , hatta tavsiyem halka aciktan cektikten sonra rar disinda kalan , kucuk boyutlu dosyalarin hepsini sil , o kendisi gerekenleri ilove dan cekicektir.bu yontem biraz zahmetli gibi ama ise yariyo, hele bir kac dosyayla yapinca epey katki sagliyor.

in / yuk oranin ne ilove da bilmiyorum ama guzel bir iki film indirip paylasimini acik tutarsn epey ekmek yersin.bunu zaten biliyosundur grinning smiley

oraninin iyi oldugu bir torrent sitesinden de cekip iloveda paylasabilirsin, halka aciktan yavas iner diyorsan. yalniz nfo dosyasi buyuk ihtimalle hata verir , paylasima acmadan once onu silersen sorun kalmaz, uygun olani o kendi ceker.

ayni dosyayi iki sitede bulabilmek tek sorun.

19 May 2011 14:45
Hocam zaten sorun ilovetorrents.com'dan torrent dosyası çekemememdi,çekbilsem zaten sorun kalmazdı..
Neyse allahtan üyelikleri açmışlar da yeni hesap aldım,sorun çözüldü grinning smiley

19 May 2011 20:53
e ama ordan oyle bir mana cikmiyor ki grinning smiley

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 44
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!