Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

tablet pc oneri ve karsilastirma

Gönderen dedezade 
tablet pc oneri ve karsilastirma
30 April 2011 20:28
Anket
tablet pc almak isteseydiniz hangisini alirdiniz?
Bu ankete sadece kayıtlı üyeler oy verebilir.
6 oy alındı.
ipad 2 3G 4

67%
motorola xoom 1

17%
samsung galaxy 1

16%
htc flyer 32 gb 0

0%

tum forum ahalisine selamlar...
bayagidir yogunluk nedeni ile foruma ugrayamiyorum, kusura kalmayin diye soze basliyim.
arkadaslar tablet pc almak ihtiyaci hasil oldu(niye oldu ,nasil oldu bende anlamadim ama bi sabah kalktim ve tablet pc almaliyim evet almaliyim dedim diyelim smiling smiley )
ipad 2 3g ve motorola xoom arasinda gidip geliyorum, ipad2 yi elime alip inceleme firsati buldum ama xoom la daha yuzyuze tanisamadik.sizin onerileriniz nelerdir? ayrica bu ikisi disinda tavsiyeniz varmi?

Re: tablet pc oneri ve karsilastirma
30 April 2011 20:39
Motorola falan kullanmadım ama dokunmatiğin babası bence Ipad 2.. Kullandım tavsiye ederim. Hormonlu Iphone diyenler olursa aldırma derim.

Çalıştığım iş yerine bir eleman geldi Galaxy Tab kullanıyor telefonu çaldı adamı görünce gülme krizine girdim. Nedenini sorarsan eğer elinde laptop varsa eline al aynanın karşısına geç ve kulağına götürüp telefon gibi konuşmaya çalış. Çok komik bişi grinning smileygrinning smileygrinning smiley
30 April 2011 21:24
Kapalı sistemler olduğu için apple'ın ürünlerine oldum olası gıcığım ama kurcalamayacağım diyorsan da en kullanışlı aletleri bu elemanlar üretiyor.

Şu ara niyetim olmadığı için ben yine tavsiye yapmamış olayım yani smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
30 April 2011 21:24
smiling smileysmiling smiley bende de su an android 7 inc tablet var hemen gectim aynanin karsisina smiling smiley
aga dedigin gibi ipad 2 acayip bir sey ama xoom ile kiyasladigim da bir cok ozellik yok, usb ve sd destegi yok, hdmi ile tv baglantisi yok, uygulamalar da android de buyuk bir ozgurluk var, ipad 2 kirildimi kirilirmi bilmiyorum, yani ipad de ozgur olamiyorsun.
, yani ben biraz da hack kismi ile de alakaliyim,etrafim da ipad 2 kullananlar, mail alip atan ve surf yapan kisiler .sonuc da bu aleti yolculuklar ve tatil icin istiyorum,ha bu arada yolculuk demisken haziranin 10 u ile 13 u arasi istanbul da olacam insallah burdan bir sey isteyen olursa uzerine kar koymadan getiririmwinking smiley

01 May 2011 10:25
Ipad 2'de HDMI bağlantı var yanlız onu belirteyim de smiling smiley, Ipad 2'yi de kırarlar endişen olmasın.
01 May 2011 12:01
O değil de dedezade bana bir 3DS bakınsana smiling smiley
Bu arada geldiğinde haber et mutlaka ufak bir wiidewii pikniği falan ayarlayalım.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
01 May 2011 14:03
@tuzruhu o kadar bakindim orasina burasina hdmi cikisi goremedim.bildigim kadari ile apple monitor baglantisi var.
@wiicrazy gezerken bi bakinayim, fiyati falan sana bildiririm.

tym
01 May 2011 17:27
Bir ipad kullanıcısı olarak ipad 2 diyorum.
01 May 2011 19:23
Dedezade, Ipad2'nin amerika çıkışlı olanları HDMI çıkışa sahip.
tym
01 May 2011 21:20
ipad 1 ve 2 hdmi çıkışa sahip bir adaptör var onunla hdmi çıkışı sağlanıyor.
01 May 2011 22:26
benim gozumden kacmis olmali, gecen iyice bi oynadim , etrafina baktim, ne hdmi nede kucuk hdmi cikisi goremedim,olmasi iyi cunku bence buyuk eksiklik.

01 May 2011 22:51
@wiicrazy en ucuz mediamarkt da online alisveris de buldum NINTENDO 3DS AQUA BLUE 233 euro,diger renk secenegi gorunmuyor ,sadece bunun icin gecerli galiba,bir cok yerde fiyat sabit 249 euro

tym
02 May 2011 07:13

Bu hdmi adaptörü

1 kez düzenlendi. En son 02/05/2011 07:14 tarihinde tym tarafından düzenlenmiştir.
02 May 2011 15:28
@ tym anlasilmiztir.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 43
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!