Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

ücretsiz oyun film(kotalı net sahibi - vakti yada parası olmayanlara)

Gönderen BBLACKMILKK 
ücretsiz oyun film(kotalı net sahibi - vakti yada parası olmayanlara)
05 December 2010 02:07
arkadaşlar torrent sitesi yöneticisyim o yüzden netim 100 mb tir he reşyi nerdeyse indiriyorum film oyun vs.. vs... şuan wii nin bir sürü oyunu var elimde isteyene hdd getirsin istanbul şişlideyim atayım iki dakikada ücret falanda istemiyorum sadece uygun zamanları tutturalım yeterlidir... yaklaşık oyun adedim 210 gibi olmayan oyun varsada hemen indirirm 28 gb diziyi 7-9 saate çekiyorum yollayana bağlı tabiki.. siz hesaplayın taş atıp kolum yorulmaz ya smiling smiley söyleyin indireyim uygun yerd ebuluşuruz atarım hdd nize... ama asla dvd felem yazamam sakın dvd alalım yaz vs.. demeyin uğraşamam evde onunla sırf bu yüzden bir sürü hdd var elimde 2 tb smiling smiley bunu belirttim çünkü psp aldığım ilk zamanlar o forumdaki ark. yardım etmişti birkaç konuda hack konusunda bende böyle bir hayır yapayım dedim herkes dvd yaz die tutturdu özel mesajımı kapamak zorund akalmıştım...

hayır duanızı eksik etmeyin hepinize iyi forumlar...

not : bunu yapmamanın 2 sebebi var :

1- forumu çok sevdim herşeye hemen cevap alına biliniyor ve iyi insanla rvar...
2- hdd oyunu 2,5 ve 4 arası kopyalıyorlar insaftır ben iomega - magic - princo dvd 100 tanesini 23 liradan alıyorum... 230 tanesi demektir master hakkı elektirik vs.. bindir maliyet 1 e çıksın 2 ye satarsın dvd başı oyunu bilemedin 3 lira.... kopyalamak 2,5 olurmu insaf... (teyze oğlumun 2 korsan dvd dükkanı vardır filmi 2 den oyunuda dvd başı 1,5 tan satıyor pc oyunları tabi ... tek dvd oyunları 3 satıyor.. xbox 6 ps3 ten haberim yok sad smiley

film oyun dizi ps2 psp wii xbox arşivimde yok yok sadece satacaklara ve dükkancılara hiç bir şey vermem.... zaman ayırmam ... kotalı neti olanlara parası olmayanlara zamanı olmayanlara yardımdır...

Re: ücretsiz oyun film(kotalı net sahibi - vakti yada parası olmayanlara)
05 December 2010 09:47
Müthiş hizmet hocam , tebrik ederim. kotalı interneti olupta, oyun almaya para ayıramayanlar için gerçekten yararlı olacaktır.

05 December 2010 10:37
Hocam istanbul'da olsam direk sana gelirdim vallahi büyük hayır yapıyorsun tebrik ederim smiling smiley Netim kotalı değil ama vaktim yok inanır mısın sad smiley

05 December 2010 11:48
Hizmet güzel ama konunun yeri yanlış smiling smiley
Ortada bir ikinci el satışı olmadığına göre Konu dışı'na taşıyorum.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
07 December 2010 01:00
WiiCrazy
Hizmet güzel ama konunun yeri yanlış smiling smiley
Ortada bir ikinci el satışı olmadığına göre Konu dışı'na taşıyorum.

kusura bakma üstadım sad smiley

özel mesaj yazarsa isteyenler ulaşırım kendilerine... ist. dışındakilerede hdd yollayın kopyalıyayım diyecem ama inanın kargo vs... o sorumluluğu alamam... ölümlü dünya hdd niz elime geçer ölürüm aman borçlu kalyalalım smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 24
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!