Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

TTNET Sana Sevgilerimi sunuyorum!! angry smiley

Gönderen Tuzruhu 
TTNET Sana Sevgilerimi sunuyorum!! angry smiley
02 December 2010 18:05
TTNET,

Allah belanı versin, hatlarda iyileştirme yapacağım diye İstanbul genelinde 4 saat internet kesintisi yaptığın için.

Allah belanı versin, 1 aydır hatta problem olmadığını söyleyip zırt pırt giden internetin için.

........

TTNet Allah belanı versin!!!

Re: TTNET Sana Sevgilerimi sunuyorum!! angry smiley
02 December 2010 18:14
2 saat önce aradılar benide , 6 ay boyunca faturayı 25 liramı ne yapacaklarmış, 6 ay sonra 53 lira olacakmış , bunun için 24 ay sözleşmemsi birşey yapılacakmış. Hayırlı işler deyip kapattım smiling smiley

02 December 2010 18:20
tyler
2 saat önce aradılar benide , 6 ay boyunca faturayı 25 liramı ne yapacaklarmış, 6 ay sonra 53 lira olacakmış , bunun için 24 ay sözleşmemsi birşey yapılacakmış. Hayırlı işler deyip kapattım smiling smiley

Sonuçta orda konuştuğumuz insanlar bizim annemiz babamız ablamızdan farksız sonuçta onlar işini yapan sıradan insanlar TTnet e olan kinimizi o insanlara yansıtmak zorunda değiliz sağolun ama ben tarifemden memnunum deyip kapata bilirdin bence.

02 December 2010 18:34
zero2900
tyler

Sonuçta orda konuştuğumuz insanlar bizim annemiz babamız ablamızdan farksız sonuçta onlar işini yapan sıradan insanlar TTnet e olan kinimizi o insanlara yansıtmak zorunda değiliz sağolun ama ben tarifemden memnunum deyip kapata bilirdin bence.

Hocam eşek değiliz heralde, hayırlı işleri mecazi anlamda kullandım yukarda yazarkenspinning smiley sticking its tongue out. İnsanlık dersi vermek için yanlış yerdesiniz sanırım.

02 December 2010 19:35
tyler
zero2900
tyler

Hocam eşek değiliz heralde, hayırlı işleri mecazi anlamda kullandım yukarda yazarkenspinning smiley sticking its tongue out. İnsanlık dersi vermek için yanlış yerdesiniz sanırım.

Estafurullah kimseye insanlık dersi vermeye çalışmadım öyle anlaşıldıysa özür dilerim biraz duygusal davrandım sanırım grinning smiley

02 December 2010 22:06
@tuzruhu : bu iyi niyetlerini İsmail YK'dan malum parçaya istek yaparak da dile getirebilirdin smiling smiley Ağır olmuş biraz, artık kurumlarımızın onurlu birer kimlikleri var ve bu laflara inan çok alınıyorlar.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
03 December 2010 07:36
Ben adsl kullandığım sıralarda hat çok satüre oluyor diye aradım, karşımdaki kadın bir saat laf anlatmaya çalıştı bana. Sürekli olarak, hanımefendi bu işi 15 senedir yapıyorum gözünüzün yağını yiyeyim dememe rağmen ısrarla yardımcı (!) olmaya çalıştı. Virüs taraması yaptınız mı zart zurt diyerekten. Neyse sonunda teknik bir arkadaşa aktardılar, dedim arkadaşım durum bu, zıçarım böyle internete. Dur abi sen zıçma ben zıçayım dedi, oradan birşey yaptı küt düzeldi meret the finger smiley

Neyse Fatih'ten Gaziosmanpaşa'ya taşındıktan sonra farklı sorunlar boy gösterdi, aradığım yardımı bulamadım bir süre sonra da kapattım. Artık çok rahatım. Eskiden internet mi varmış? grinning smiley
03 December 2010 09:40
Yeni taşındım Aynı sokakata 50 mt mesafeye telefon hattı telefon numarası değiştiği için 7 günde taşına bildi 12 günde ADSL açılabildi benimde bir çok serzenişim var ama biz hakettik bizim olanı 3kr a peşkeş çekerlerken sesimizi çıkarmadık ne kadar ahlansakta sızlansakta hak ettiğimiz hizmeti ve yönetimi bulduk.

Kısaca meeeaaa maaaeeeee diyorum

03 December 2010 17:44
Valla oturdugum yer itibariyle çok rahatım.Radyasyondan mutasyon geçirecez orası ayrı tabii smiling smiley Hemen penceremin karşısında 3G Baz İstasyonu,hemen arka sokakta ise TTnet ana hattı geçiyor.Şubeside arka sokakta bi sorun oldu mu gidiyorum direk smiling smiley Allah sabır versin herkese.
03 December 2010 17:51
Manyetik radyasyonu engellemek için cama astığın bildiğin perde gibi perde geliştirildi yakında piyasaya çıkar grinning smiley
03 December 2010 19:50
tuzruhu
Manyetik radyasyonu engellemek için cama astığın bildiğin perde gibi perde geliştirildi yakında piyasaya çıkar grinning smiley
Faraday kafesi gibi birşey mi?
03 December 2010 21:21
DiABOLiCAL
tuzruhu

Ne güzel mekan ismi olur aslında, Faraday kafe :p

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
04 December 2010 09:38
Yok Faraday kafesi (yanlış hatırlamıyorsam her tarafı kurşun kaplı oda) gibi değil, daha çok bildiğin stor perde gibi cama asılıyor tongue sticking out smiley
06 December 2010 07:20
WiiCrazy
DiABOLiCAL
tuzruhu

- Hocam ben yoldaydım, sen neredesin?
- Ben biraz erken geldim Faraday kafesinde oturdum seni bekliyorum tongue sticking out smiley

Bunun isim hakkını alsak sağlam iş yapar mı acaba? İşin özüne de sadık kalacağız, metal malzemelerden yalıtım yaptıracağız bütün duvarlara. İçeride elektromanyetik alan olmayacak. İnsanların şehrin bozulmuş havasından kaçmak için kullanabilecekleri bir yer olacak grinning smiley
Fiyatlar da fazla uçuk olmasın. Nescafe 4 TL, Ajda Çay 1 TL, Fincan Çay 2TL iyi midir acaba? tongue sticking out smiley
06 December 2010 07:31
DiABOLiCAL
WiiCrazy
DiABOLiCAL
tuzruhu

- Hocam ben yoldaydım, sen neredesin?
- Ben biraz erken geldim Faraday kafesinde oturdum seni bekliyorum tongue sticking out smiley

Bunun isim hakkını alsak sağlam iş yapar mı acaba? İşin özüne de sadık kalacağız, metal malzemelerden yalıtım yaptıracağız bütün duvarlara. İçeride elektromanyetik alan olmayacak. İnsanların şehrin bozulmuş havasından kaçmak için kullanabilecekleri bir yer olacak grinning smiley
Fiyatlar da fazla uçuk olmasın. Nescafe 4 TL, Ajda Çay 1 TL, Fincan Çay 2TL iyi midir acaba? tongue sticking out smiley

Valla tutar mı tutar aslında, içeride cep telefonu yasak olacak, gerçi faraday kafesinde zaten iş görmez sanıyorum cep telefonu falan smiling smiley

06 December 2010 07:36
Geçmişte "Olacak O Kadar" programında (Bilmeyenler için Levent Kırca) bir parodisinde poşetler içerisinde hava satıyordu. Adalardan, Çamlıca ormanlarından, çeşitli illerden poşet poşet hava satıyordu bizde ulen iyice saçmaladılar derken bir kaç sene önce Oksijen Cafe diye bir yerin açılışını duydum. Millete temiz hava satıyorlardı tongue sticking out smiley

Burası da tutar, sloganı da "size kimsenin ulaşamadığı tek yer" olur. Malum tuvalette bile telefon ile konuşan insanlar var. Adam farkında olmayacak, kafeye gelecek ve telefonu hiç çalmayacak. grinning smiley
06 December 2010 10:21
Ajanlar, dinlenmek istenmeyen kimseler için de misal... Masaların yanına küçük fıskiyeler falan da ekledin mi... Lakin polis için kolay hedef olurlar :p

1 kez düzenlendi. En son 06/12/2010 10:22 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
06 December 2010 15:00
WiiCrazy
Ajanlar, dinlenmek istenmeyen kimseler için de misal... Masaların yanına küçük fıskiyeler falan da ekledin mi... Lakin polis için kolay hedef olurlar :p
Dinlenmek istemeyenler buluşacaksa kahve fiyatlarını yüksek tutmak lazım grinning smiley

Daha çok para kazanıcaz desenize tongue sticking out smiley
07 December 2010 01:02
gözünü seveyim fibe rinternet grinning smiley 100 mb ve bişi olmyor grinning smiley kesilmedi şimdiye kadar hiç smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 22
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!