Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

4.26 TB Upload yapılmış Zamunda Hesabı

Gönderen zero2900 
4.26 TB Upload yapılmış Zamunda Hesabı
02 December 2010 10:03
Arkadaşlar benim zamunda hesabım var ratio su upload ve download bilgileri aşağıdaki resimde. Görüntüde herhangibir oynama yoktur power user yetkisine sahibim ancak ben wii oyunlarını hızlı indire bileceğim bir torrent sitesi arıyorum bitgamer veya black cats games gibi ve hesabımı takas yapmak istiyorum ilgilenenler bu konuda görüşelim. elinde davettiye olan varsa (bitgamer veya black cats games) aşağıdaki mail adresine atsın lütfen. wii oyunlarını hızlı indirebileceğim sağlam bir siteye ihtiyacım var çünki. smiling smiley

karagafgarbi@gmail.com

1 kez düzenlendi. En son 02/12/2010 10:05 tarihinde zero2900 tarafından düzenlenmiştir.

Re: 4.26 TB Upload yapılmış Zamunda Hesabı
02 December 2010 10:19
Dosya paylaşımından 2 yıldır para kazanılıyor. En hızlıda bir filehosting sitesinden indirebilirsin. Aylık 10 dolara al bir premium, wii , pc , ps , ne oyunu lazımsa rahatça indir. Ben torrenti sadece çok az bulunan içerikler sunulduğunda kullanıyorum, onun dışında warez forumlarda aradığım herşey fazlasıyla var zaten. Torrentin eski dominantlığı kalmadı.

02 December 2010 10:31
Her warez sitesi her kullanıcı aynı dosya paylaşım sitesinden paylaşım yapmıyor bir oyun içinde yeni bir premium alınamıyacağına göre bence en konforlusu torrent hızlı ve sorunsuz tek sorun üye olmak

02 December 2010 11:51
zero2900
Her warez sitesi her kullanıcı aynı dosya paylaşım sitesinden paylaşım yapmıyor bir oyun içinde yeni bir premium alınamıyacağına göre bence en konforlusu torrent hızlı ve sorunsuz tek sorun üye olmak

En konforlusu ve en hızlısı filehostingdir. Aksi iddaa edilemez. En basitinden fileserve ya da hotfile üyeliği alırsan binlerce içerik bulursun. Seed beklemezsin, reseed beklemezsin. Neyse, amacım tartışmak değil tavsiye vermekti. Kolay gelsin, umarım istediğin takası yaparsın.

02 December 2010 12:03
Sağol tartışmaya gerek yok zaten herkes kendine rahat olanı kullanıyor smiling smiley umarım istediğim takası yaparım grinning smiley

02 December 2010 13:13
Arkadaşlar öncelikle flood yapmak yasaksa özür dilerim Ntorrents nasıl bir site yani nintendo oyunları var biliyorum ama torrentları hızlıysa üyeliğimi ntorrents lada değiştire bilirim smiling smiley

02 December 2010 14:25
@zero2900,elimde ntorrents'in yan oluşumu olan pwnnetwork'un davetiyesi var. Oyunlar gerçekten mükemmel hızlı iniyor. İlgilenirsen pm at.

02 December 2010 14:53
djbaha
@zero2900,elimde ntorrents'in yan oluşumu olan pwnnetwork'un davetiyesi var. Oyunlar gerçekten mükemmel hızlı iniyor. İlgilenirsen pm at.

özel mesaj attım

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 19
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!