Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Homebrew Channel müziği

Gönderen WiiCrazy 
Homebrew Channel müziği
23 November 2010 22:04
Olur da "dur şunu cep telefonu melodisi yapayım lan" diyeniniz varsa size wiidewii özel hizmeti, buyrun drmr'nin Homebrew Channel için yaptığı müzik.

[www.wiidewii.com]

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

Re: Homebrew Channel müziği
23 November 2010 22:16
Hayatımda sadece bir kez bir müziği telefon sesi yapmak istedim ( Ultima - Stones ) tam külüstür telefonuma attım şarkıyı, birde ne göreyim telefonun sesi çıkmıyor. Hep titreşimde kullandığımdanda ( ki sizede önerrim, süper kullanışlı oluyor titreşimde ) farkedememişim bozulduğunu. Bir dahada heves etmedim böyle şeylere smiling smiley

Teşekkürler müzik için.

24 November 2010 00:00
Bu müziğe bayılıyorum yahu. Hatta zaman zaman uygulama açmam gerektiği zamanlar bile bu müzik için HBC'da beklediğim anlar olmuştu.

Cebe atıyorum şimdi bakalım nasıl olacak.

Teşekkürler @WiiCrazy thumbs up
24 November 2010 07:36
Bir zamanlar panasonic GD90 telefonum vardı, ona tek tek elle girerek Iron Maiden'ın The Trooper şarkısını melodi yapmıştım. Ebem zkilmişti afedersiniz grinning smiley

Ondan sonra pek uğraşmadım melodi işleri ile. Gerçi artık durum eskisi gibi değil, tak kabloyu, at mp3'ü al sana melodi. HBC'nin melodisi gerçekten hoşuma gidiyor ama telefona koyar mıyım bilmiyorum grinning smiley

Aslında şimdi melodi falan deyince blackberry'e wii teması yapmak geldi içimden. Bir bakalım böyle birşey var mıymış smiling smiley
24 November 2010 16:43
Fight Club'ın intro'da çalan müziği (The Dust Brothers - Stealing Fat) kullanıyorum ben. Güzel oluyor bence grinning smiley

24 November 2010 22:17
bende melodi ariyordum, iyi oldusmiling smiley

24 November 2010 22:22
aga bunun sesi telde az cikiyor yav smiling smiley

25 November 2010 01:00
dedezade
aga bunun sesi telde az cikiyor yav smiling smiley

Oyna hocam sen de wave/mp3 editing programlarıyla... senin telefonun sesi az herhalde :p

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
25 November 2010 08:22
Quick Time Update edeyim diyor edersem Brick olurmu makinam tongue sticking out smiley

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 24
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!