Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Torrentleech üyelik açıldı çabuk olun!

Gönderen deliprofesor 
Re: Torrentleech üyelik açıldı çabuk olun!
08 September 2010 11:37
deliprofesor
Ya anlatım 10 nümero olmuş da benim bu NOD32 kurdurtmuyor bu mereti. Virüs olarak görüyor dellendim.

Virus programının ayarlarından istediğin programları güvenli olarak tanıtma şansın var çünkü bende Nod32 Smart Security kullanıyorum. winking smiley

08 September 2010 14:25
@tuzruhu hic dikkat etmemisim uyarin icin sagol,bende niye inmiyor diye orayi burayi kurcaliyordum
08 September 2010 19:13
activite ettim ama pek giremeyeceğim okul zamanı kapanır mı acaba ?
08 September 2010 19:55
ben 1 dosya cektim daha once baska sitelerden cektigim dosylarida tek tek arayip aynisi olanlarida tanitinca yuklemedeki dosya sayim 4 oldu.eger sizde de duruyorsa baska sitelerden cektikleriniz bire bir aynisi varsa leech te onlari tanitip bedavadan paylasim yapabilirsiniz.

benim anlamadigim azureus la dosyalar 28 kb ile gonderiyorken , utorrent ile 5 kb yi gecmiyo.ayarlarida yaptima ama.sectiginiz programa dikkat edin yada ayaralrini dikkatli yapin diyebilirim.

13 September 2010 15:23
fake upload dan bir sey anlamadim acaba ayarlarimi yapamadim ,hic bir degisiklik yok,100kb a kadar upload yapabiliyorum normal de 10 adet dosya upload da su an ama 80 kb i gecmiyor
13 September 2010 16:33
Çeken olmuyor, bende hızlı ratio yükseltmek için popüler bir filmin sample dosyasını indirdim bir allahın kulu benden dosya çekmedi.
14 September 2010 00:00
biraz zahmetli olsada ben soyle bir yol denedim.suan 2 kusur paylasim oranim.

ilovetorrentstan dosaya buluyorum yeni yuklenen.sonra aynisini torrentleechde varmi ona bakiyorum , varsa digerinden cekip , bitince.torrentleechten de torrent linkini indiriyorum ve otomatikman gonderme basliyor.ama cok yavas , neden oyle anlamiyorum.

soyle diyim ilovetorrents da tam hiz gonderebiliyorum ama anca yari hiz indirebiliyorum.

torrentleechte tam hiz cekip yari hiz gonderebiliyorum grinning smiley.gecinip gidiyoruz yani.

14 September 2010 03:21
ooooy ooy oy simdi isten geldim ratio 0.2 lerden 3.3 lere cikmis,bu isin moku cikmazsa iyi is hot smiley
14 September 2010 08:46
tospaa
ben 1 dosya cektim daha once baska sitelerden cektigim dosylarida tek tek arayip aynisi olanlarida tanitinca yuklemedeki dosya sayim 4 oldu.eger sizde de duruyorsa baska sitelerden cektikleriniz bire bir aynisi varsa leech te onlari tanitip bedavadan paylasim yapabilirsiniz.

benim anlamadigim azureus la dosyalar 28 kb ile gonderiyorken , utorrent ile 5 kb yi gecmiyo.ayarlarida yaptima ama.sectiginiz programa dikkat edin yada ayaralrini dikkatli yapin diyebilirim.
cross seed deniyor bu olaya.

Arkadaşlar kayıt olmaya çalıştım ama kapandı mı invalid invitation code diyor..
15 September 2010 14:40
Ya arkadaşlar biriniz bana davetiye atmaz mı ben kaçırdım bu işi grinning smiley Bi aralar revolutiontorrent'e üyeydim ama siteden hiçbir şey anlamayınca girmedim haliyle ban yedim grinning smiley Bi Allah'ın kulu davetiye atsın ne olur grinning smiley
djbaha135@gmail.com
15 September 2010 17:58
djbaha
Ya arkadaşlar biriniz bana davetiye atmaz mı ben kaçırdım bu işi grinning smiley Bi aralar revolutiontorrent'e üyeydim ama siteden hiçbir şey anlamayınca girmedim haliyle ban yedim grinning smiley Bi Allah'ın kulu davetiye atsın ne olur grinning smiley
djbaha135@gmail.com
bildiğim kadarıyla torrentleechde uzun sureler uyelık sahıbı olanlar bıle davetıye atamıyordu,3 senelık uyelıgı olan bır arkadasım davet atamamıstı bana,davetıye vermemısler neden bılmıyorum(olsa kesin atardı ama onu bılıyorum =)
12 October 2010 13:37
Bende torrentleech davetiyesi arıyorum, olacağını sanmıyorum ama elinde invite olan varsa mailini bekliyorum.. kaanfy@gmail.com
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 32
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!