Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Evden eve nakliyat firması tavsiyesi

Gönderen WiiCrazy 
Evden eve nakliyat firması tavsiyesi
27 August 2010 12:56
Arkadaşlar, yaklaşık bir hafta içinde taşınıyorum.

Var mıdır bildiğiniz, hizmetinden faydalanıp memnun kaldığınız işini iyi yapan evden eve nakliye firması?

Bu iş için ayırdığım bütçe max. 1000TL, buna göre tavsiyede bulunabilir misiniz?

ps: Bu firmadan uzak dur dediğiniz firmaları da yazabilirsiniz smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage

1 kez düzenlendi. En son 27/08/2010 12:57 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.

Re: Evden eve nakliyat firması tavsiyesi
27 August 2010 13:56
WiiCrazy
Arkadaşlar, yaklaşık bir hafta içinde taşınıyorum.

Var mıdır bildiğiniz, hizmetinden faydalanıp memnun kaldığınız işini iyi yapan evden eve nakliye firması?

Bu iş için ayırdığım bütçe max. 1000TL, buna göre tavsiyede bulunabilir misiniz?

ps: Bu firmadan uzak dur dediğiniz firmaları da yazabilirsiniz smiling smiley
Abicim bu iş o kadar kötü bir iş ki. Yani nasıl tavsiye edeyim. Biz de taşınırken çatır çatır taşıdılar herifler. 13 yaşında çocuk buzdolabının altına giriyor tek başına 5 kat indiriyor falan. Enteresan adamlar vallahi. Ben taşıttığım firmanın adını bile hatırlamıyorum, yaptıkları iş hoşuma gitseydi ileride referans olması için saklardım.

söyleyeceğim şudur ki sakın olaki sigorta migorta laflarına kanma. Eğer sigortamız var diyorlarsa adam gibi kağıt imzalattır işe girmeden önce. Taşıyan adamlara da bütçe ayır ve taşıma işine girmeden önce doğru düzgün taşıyıp yüklerseniz adam başı XX lira da size vericem de, başka türlü eşyalarını kurtaramazsın.

Kırılacak eşyalarını mümkünse bir kerede taksiyle falan taşınacağın yere götürmeye çalış. Kalanları onlar götürsünler. Kalanlar ile çok uğraşma, adamlar deli gibiler. Dolapları içinde eşya ile bile alıyorlar. Boşuna çekmeceleri boşaltma smiling smiley
Çekmecelerin üzerine gazete kağıdı gerip, yanlarından koli bantıyla falan kapatabilirsin dökülecek birşeyler varsa.

Bu nakliyeciler genelde Karslı oluyormuş, Kars ile ilgili bir siteye gir biraz bilgi al, merkezi neresi, nesiyle ünlüdür bilmemne gibi. Adamlar geldiğinde eğer şanslıysan karslı çıkarlar, hemşeri ayağına yatabilirsin, belki bir şekilde adamların işini düzgün yapmasını sağlarsın.

Allah kolaylık versin valla, taşınmak zor iş. Nereden nereye gideceksin? Taşınacak eşya kaç odalık? Biz 3+1 daireden çıktık, Fatih'ten Gaziosmanpaşa'ya taşınmaya 2 sene önce 650 TL falan verdik, arabaya zor sığdırdılar, hatta sığmayan 1-2 şey için arkada sonradan eklenmiş bir kapak varmış onu açtılar. Onu açtıkları için de trafik, ceza meza riski var, bunu göze aldık falan dediler para koparmaya çalıştılar dikkat et.
27 August 2010 14:01
Evet genelde milletin bu firmalarla deneyimleri hep olumsuz smiling smiley

Ben ıvır zıvır eşyayı kendim kolileyip onların insiyatifine bırakmamayı düşünüyorum. İşte buzdolabı, kanape şu bu gibi ağır eşyalar ve demonte/montesi kastıracak eşyalar olduğu için evden eve mantıklı geldi.

Ha bu arada istikamet Mecidiyeköyden Pendik/Kurtköy'e

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
27 August 2010 14:29
Pendik mi? Naptın hocam sen yaa? Geçmiş olsun mu diyeyim ne diyeyim bilmiyorum ki.
Neyse Kozyatağı nortec'e yaklaştın iyice tongue sticking out smiley
27 August 2010 14:45
Yuh arkadaş Pendik ne öyle ya. Git git bitmez. Benim kardeşim oraya taşındı, Viaport'un yakınlarında bir yere. Köprüden geçmek için mecbur ikinci köprü istikametini kullanacaksın ki bu da maliyeti biraz artırıyor.

Sana şimdiden geçmiş olsun diyorum.
Ha bir de tavsiyem sabah erkenden taşınman. Adamlar, aynı gün içinde 4-5 ev taşıyorlar sonra öğleden sonra şu saatte gelin dersen akşamı bulur gelmeleri. Kardeşim sabaha göre anlaştığı halde öğleden sonra geldiler birçok şey de yattı.
27 August 2010 14:48
[forum.donanimhaber.com] Şu linki bir incele istersen.
27 August 2010 15:20
Valla o taraflara taşınma sebebi işyerimin artık Gebze'de olacak olması. Yani öyle köprü geçişi falan olmayacak smiling smiley Ev de mecidiyeköydekine nazaran daha ucuz olmasına rağmen daha lüks. Pek tabii oralarda sosyal hayat mantar.

@tuzruhu : Senin kardeşe komşu oluyoruz muhtemelen. DH'deki konuyu gördüm, konu yeterince irdelenmemiş, DH'de zaten dezenformasyona yeterince açık bir forum.

27 August 2010 15:30
Allah yardimcin olsun smiling smiley
27 August 2010 15:44
valla ben izmitte tasindim firma gayet iyiydi.para icin ne anlasirsan anlas adamlara dise dokunur birde bahsis vermek gerekiyor.ben 4 sene once 300 tl ye taasindim 5 kisiye toplam 50 tl de bahsis vermisitim.ev 6 katti asansore her sey yuklenemiyodu falan filan.

benim bildigim bir boyle evden eve nakliyatlar var klasik.birde gayet profesyonel tasiyan sirketler var geliyolar igeneden iplige guzelce toplayip kutulayip , senin onceden bildirdigin sekilde yerlestiriyolar tasincagin yere , sen gidip oturuyosun icine.

ama bu ikinci firma sekli ne kadar ister bilmiyorum.
07 September 2010 05:38
Hocam ne yaptın taşıdın mı? Taşıdınsa hangi firma, kaça, memnun musun? Yakın zamanda ben de taşınacağım sanırım grinning smiley
07 September 2010 06:49
İşlem tamam, Global diye bir firma idi, 800 tl verdim. Şoför hariç ekip oldukça iyiydi, 100 üzerinden puanlarsak 80 veririm.

Taşıma sonunda hasar bilançosu şöyle oldu,

1. Tv Konsolunun vitrin gibi kullanılan demonte olabilen bir camının köşesinde hafif bir kırık oldu
2. Herşeyi kraft kağıt ile sararlarken şoför bezginliğinden ötürü odamdaki midi klavyeyi sarmadan sokuşturmuş kamyona... klavyenin siyah tuşları boydan boya çizik içerisinde.

Bunun dışında her şey ok, biz sadece kolayca bulmak istediğimiz ıvır zıvırı kolilemek ve kolilerden çıkarıp geri yerleştirmeye uğraştık. Diğer bütün büyük eşyaları onlar hallettiler.

Tavsiye eder misin dersen ederim, yalnız dediğim gibi şoför arkadaşa mukayyit olma kaydıyla.

07 September 2010 07:11
Du bakalım, eğer taşınırsak bu vatandaşları ararız o vakit. Şöförü birimiz tutarsa sorun yok yani grinning smiley

Dolapları falan (çok büyük olanları zaten sökmek zorundalar, o ayrı konu) sökmediler di mi? Sırtlayıp götürdüler sanırım (bizim geçen taşınmamız böyle olmuştu). Çocuğa aldığımız yatak odası takımını paldır küldür taşısınlar istemiyorum, gerekirse sökücem adamlar gelmeden önce smiling smiley
07 September 2010 09:07
DiABOLiCAL
Du bakalım, eğer taşınırsak bu vatandaşları ararız o vakit. Şöförü birimiz tutarsa sorun yok yani grinning smiley

Dolapları falan (çok büyük olanları zaten sökmek zorundalar, o ayrı konu) sökmediler di mi? Sırtlayıp götürdüler sanırım (bizim geçen taşınmamız böyle olmuştu). Çocuğa aldığımız yatak odası takımını paldır küldür taşısınlar istemiyorum, gerekirse sökücem adamlar gelmeden önce smiling smiley

Yok söktüler pek tabii, yatak odasındaki dolabı, yatağı falan komple söktüler, her parçasını kraft kağıt ile sarıp öyle taşıdılar... zaten diğer türlü asansörden falan indirmeleri imkansızdı... sökmeden asansöre sığabilecek tarzda olanları doğrudan sarıp öyle taşıdılar.

Fırını kurmuyorlar onun dışında çamaşır, bulaşık makinesi, dolap falan gibi zımbırtıların kurulumunu da yapıyorlar.

07 September 2010 09:23
WiiCrazy
Yok söktüler pek tabii, yatak odasındaki dolabı, yatağı falan komple söktüler, her parçasını kraft kağıt ile sarıp öyle taşıdılar... zaten diğer türlü asansörden falan indirmeleri imkansızdı... sökmeden asansöre sığabilecek tarzda olanları doğrudan sarıp öyle taşıdılar.

Fırını kurmuyorlar onun dışında çamaşır, bulaşık makinesi, dolap falan gibi zımbırtıların kurulumunu da yapıyorlar.
Neyse bunların tarzları bu herhalde. Asansöre sığabilecek olanları sökeyim o zaman the finger smiley
Bizim çocuğun dolabını sökmeden götürebilir gibiler çünkü.
Adamlar koca dolabın altına girip alıyorlar, iyi güzel taşıyorsun da vida yerleri yalama oluyor esnemeden dolayı, yazık daha çocuk 1 yaşında dolap elimizde kalmasın.

Bizimkiler de fırın dışında herşeyi kurmuşlardı. Hatta bizim çamaşır makinesinin konulacağı yer duşakabin ile tuvaletin arasında kalıyor. Abi herif koca makineyi kaldırıp zınk diye alafranga tuvaletin üstünden aşırdı koydu yerine yaa eye popping smiley
07 September 2010 09:30
Geçmiş olsun,
3-5 defa taşınmış ve taşınma işinden bezmiş biri olarak nasıl dert olduğunu bilirim hele o taşıyan insanlarla uğraşmak laf anlatmak, sonrasında da yerleşmek, gerçi banada bir taşınma gözüküyor gibi ufukta kısmet artık

20 August 2011 22:25
Herkese merhaba ilk defa taşınacak kişiler için taşımayı ucuza getirmek yada piyasanın fiyat durumunu öğrenmek için alt tarafta link verdiğim web sitesini kullanabilirsiniz. Web sitesinde Müşteri Nakliyat Talepleri bölümü var oraya taşınma tarihi, evin kaç oda ve salon olduğu, asansör olup olmadığı gibi bilgiler verirsenin kapınıza gelen firmadan farklı bir fiyat duymanıza gerek kalmayacaktır. Aynı zamanda nakliyat yazılarını okuyup taşıma hakkında bilgi sahibi olursunuz malüm ev her zaman taşınmıyor.

Web site: Evden eve Nakliyat
24 August 2011 10:23
Guzel siteymis tavsiye icin tesekkurler.

Ben de bakinirken Servisimo.com isimli bir siteye denk gelmistim. Benzer konsept ama her turlu hizmet var. Gecen ay arkadas okul icin Eskisehire tasinakcti, talepte bulundu. Bir kac saat icinde teklifler gelmis falan. Teklif verenlerin daha once yaptiklari islerin Yorumlarina bakip secimini yapmis. Cok hizli ve kaliterli bir firma cikti demisti ama adini hatirlamiyorum. Is bitince sen de yorum yaziyorsun, onun icin firmalar da dikkatli olyuorlar, kotu yorum almamak icin smiling smiley Neyse arkadasin bayagi hosuna gitmis, servisimo.com
25 August 2011 09:42
redd
Guzel siteymis tavsiye icin tesekkurler.

Ben de bakinirken Servisimo.com isimli bir siteye denk gelmistim. Benzer konsept ama her turlu hizmet var. Gecen ay arkadas okul icin Eskisehire tasinakcti, talepte bulundu. Bir kac saat icinde teklifler gelmis falan. Teklif verenlerin daha once yaptiklari islerin Yorumlarina bakip secimini yapmis. Cok hizli ve kaliterli bir firma cikti demisti ama adini hatirlamiyorum. Is bitince sen de yorum yaziyorsun, onun icin firmalar da dikkatli olyuorlar, kotu yorum almamak icin smiling smiley Neyse arkadasin bayagi hosuna gitmis, servisimo.com

Güzel bir siteye benziyor fakat biraz karışık geldi. hani ilk bakıldığında ne olduğunu anlamak güçlük veriyor.
tavsiye
28 October 2011 09:45
birde bu firmaya göz atın çok temiz ve titiz çalışmaları var

www.kosedagevdenevenakliyat.com
www.kosedagevdenevenakliyat.com
28 October 2011 09:46
19 December 2011 14:29
Biz de İstanbul merkezli taşımacılık yapıyoruz. İstanbul şehir içi ve diğer tüm illere de şehirler arası ev taşıma hizmeti veriyoruz. Sitemizi ve referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışabilirsiniz.

http://www.tepenakliyat.com.tr

16 January 2012 10:35
Öncelikle forumdan bize Eşyalarını taşıtan,WiiCrazy adlı üyeye saygılarımızı sunuyoruz.Yapılan yoruma baktığımda müşterimiz 100 üzerinden 80 vermiş esasında bu nakliyat sektöründe güzel bir ortalama.şöför hariç çizilen klavye içinde müşterimiz iletişime geçtiği zaman mutlak sureden sorunun çözüleceğini kendisine bildirmek isteriz.Bu sefer taşındığınızda şöförü biz tutarız size gerek kalmaz.smiling smiley bir sonraki taşınmanızda tekrar görüşmek dileğiyle saygılarımızla.
27 January 2012 07:57
Aytaç Nakliyat Profesyonel Nakliye Çözümleri
Eviniz taşınmadan önce expert ekibimiz tarafından incelenir. Eşyanın miktarı, gerekli olan personel sayısı, mesafe ve tüm ihtiyaçlar hesaplanarak size bildirilir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandığı taktirde eşyalarınız sigortalanıp kağıt üzerine dökülerek anlaşmaya varılır.

Firmamızın gerçekleştireceği nakliye işlemi öncesinde eşyalarınız, sizlere ücretsiz olarak hizmet veren eksperlerimiz tarafından tespit edilir. Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir. eve nakliyat'ın en önemli konusu iyi paketlemedir. Özenli yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile eşyalar hasar görmeden taşınacak şekilde paketlenir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Aytaç Nakliyat paketleme konusunda yetiştirmiş olduğu profesyonel elemanları ile kusursuz hizmet vermektedir.

Güvenceli Taşımacılık
Evden eve nakliye ve diğer taşımacılık hizmetlerinde malesef her yapılan iş risk altındadır. Sürücüden, personelden, araçtan, yol ve hava durumundan her an beklenmedik bir kaza oluşabilir. Bu kazalar da firma kadar müşterilerimiz de zarar görmektedir. Müşterilerimizinnakliyat hizmetlerinde hiç bir mağduriyet yaşamaması için firmamız AYTAÇ NAKLİYAT güvenceli taşımacılık hizmetini müşterilerine sunuyor.

Ülkemizde çok az sayı da firma tarafından sunulan güvenceli taşımacılık hizmeti firmamız AYTAÇ NAKLİYAT tarafından uzun yıllardır veriliyor. Öncelikle taşımacılık hizmetine başlanmadan önce personellerimiz tüm eşyaları tek tek kayıt eder. Bu kayda göre eşyaların her biri tam zayi sigorta altına alınır. Bu durum da eğer müşterilerimizin eşyaları firmamızın muhafazasındaysa ve eşya zarar görürse firmamızın anlaşmalı olduğu sigorta şirketi tüm zararı karşılamaktadır.

Güvenceli ev taşıma hizmeti veren firmaları tercih etmeniz mağdur olmamanız anlamına gelir. Çünkü verilen güvence de eşyalarınıza tek bir zarar gelmeyecektir. Aldığınız taşımacılık hizmetinden memnun kalmak istiyorsanız mutlaka sigortalı taşımacılık hizmeti veren firmaları tercih etmelisiniz. Firmamız "AYTAÇ EVDEN EVE NAKLİYAT" ise size güvenceli taşımacılık hizmeti sunabilecek ender firmalardan birisidir.
02 February 2012 17:00
ulan aytac nakliyat reklam yapma sitede gormusun nakliye firmzsi tavsiyesi diye konulari hemen uye olmusun 3mesajin var 3ude reklam
01 October 2012 06:07
Turhal Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

EVDEN EVE TAŞIMACILIK BİZİM İŞİMİZ...
TURHAL NAKLİYAT Evden Eve Nakliyat Ve Taşımacılık Hizmetlerinde; Yılların Vermiş Olduğu Deneyim, Tecrube , Uzman Ekipmanları ve Profesyonellikle SiZ Değerli Müşterilerimizin Hizmetindedir.

Avrupa Sıtandartlarında Evden Eve Nakliye Hizmetini ni Gerçekleştiren Turhal Nakliyat; Kalite'den Ödün Vermeden
Evden Eve Nakliyat Fiyatlarında'da Rakipsiz Ve Aranılan Evden Eve Nakliyat Sektöründe Tek Firmadır.

İstanbul Merkezli Firmamız Tüm Türkiyede Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri Vermektedir
İstanbul'da 9 Farklı Ofisimiz Bulunup Tüm İlçe Ve Semtlerinde Evden eve Araç ve Ekiplerimiz Bulunmaktadır

evden eve nakliyat.
Üzgünüz, konu kapalı olduğu için mesaj gönderemezsiniz.

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!