Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Mazda6 DVD Navigasyon

Gönderen dedezade 
Re: Mazda6 DVD Navigasyon
15 August 2010 13:25
Hocam bunu mazda & saab ortaklaşa mı çıkarttılar acaba gıcıklık olsun diye? grinning smiley

Valla üzüldüm ne diyeyim, hiçte uğraşmadığım şeyler bunlar.

15 August 2010 14:52
yaktigim duble dvd lere yazik oldu, gecen de rx7 icin olan da aynidir diye indirdim oda bambaska bir sistem ciktismiling smiley

1 kez düzenlendi. En son 15/08/2010 14:53 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
15 August 2010 21:19
O kadar da yorum yapmışlar abi, demekki denemeden yorumlar yapılmış. Neyse bulucaz abi bir şekilde, şimdi 2007'ye dönebildin mi peki? Var mıydı elinde? Yoksa böyle abuk mu kaldı alet?
16 August 2010 04:16
yok tekrar 2007 dvd yi kullanmaya devam ediyorum,aslinda isimi goruyor ama arada bir de olsa, yeni yapilmis bir yola girince kafayi yiyorsmiling smiley
yav kizdigim bir dvd ye 265 euro para istemeleri,hani elinde hic olmayan birinin almasi neyse de bende 2007 varken, en azindan update icin daha dusuk bir ucret almalari gerekirdi.bir de bu paraya zaten sifir bir tom tom alinabiliyorken ,bu para cok ucuk kaliyor
16 August 2010 06:31
Neyse en azından 2007'ye dönme ihtimalin varmış sevindim.

Bu başlığın bir faydası Saab ve rx8'in update'lerinin senin cihazda çalıştığını öğrenmiş oldun, artık araması daha rahat olur, yelpaze genişledi grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!