Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Heroes yayından kaldırımış

Gönderen DiABOLiCAL 
Heroes yayından kaldırımış
21 June 2010 08:22
Bir ara pending durumdaydı, ben de dedim ki bir süredir bakmıyoruz, belki yeni bölümleri çıkmıştır. Çekeriz de güzel güzel izleriz. Bu da kaldırılmış anasını satayım!

Ulan ne şans var bende, 4400 izledik yayından kaldırıldı, Heroes izledik yayından kaldırıldı. Bence bu uzaylılar/garip olaylar tarzı dizilere uzaylıların bir müdahalesi var, sırlarını çözmemizi istemiyorlar.

Böyle dizilerden bir tek Smallville 9 sezondur devam ediyor (şimdi söyledim diye bunu da yayından kaldırırlar) zaten smallville'deki lavukta salağın teki olduğu için zırt pırt dur söyliycem sırrımı açıklıycam, yok söyleyemem bu ona zarar verir bilmemne diyerek erteliyor. Sonunda söyliycek bu da karıya, kesin dizi yayından kaldırılacak. O yüzden söylemesin daha iyi.

Re: Heroes yayından kaldırımış
21 June 2010 08:32
Heroes'da kabak tadı vermeye başlamıştı, o ne yav herkesin gücü varmış bir bizim yok.... Sidik yarışına döndü iyice, syler iyi tarafa geçti geçecek vs. vs. vs.
21 June 2010 08:46
tuzruhu
Heroes'da kabak tadı vermeye başlamıştı, o ne yav herkesin gücü varmış bir bizim yok.... Sidik yarışına döndü iyice, syler iyi tarafa geçti geçecek vs. vs. vs.
Abi kabak tadı verdi verdi de bi sona bağlasaydı şerefsizler. Hasta oluyorum 4 sezon izle herifler küt diye yayından kaldırsın, 4400'de 3 sezondan sonra böyle olmuştu.

Beceriksiz herif sonunu getiremeyeceksen yazma a.q. grinning smiley
01 July 2010 10:25
Heroes'u CNBC-e'de izliyordum, en son Samuel tutuklandı ve sezon bitti diye biliyorum. Seneye yok mu yani şimdi Heroes? Ohoo, şaka olsun bu ya, olmaz Heroes'suz. smiling smiley
01 July 2010 10:30
deniz2099
Heroes'u CNBC-e'de izliyordum, en son Samuel tutuklandı ve sezon bitti diye biliyorum. Seneye yok mu yani şimdi Heroes? Ohoo, şaka olsun bu ya, olmaz Heroes'suz. smiling smiley
Samuel tutuklandı, Claire kendini aşşağıya salladı, Sylar brave new world dedi ve bitti grinning smiley
Hepimize geçmiş olsun.

Bundan sonra da hiçbir diziyi son bölümü yayınlanmadan çekmeyeceğim.
01 July 2010 18:55
Zamanında birinci sezondan birkaç bölüm izlemişliğim var. Oldukça popüler bir dizi olarak biliyorum. Yayından kalkma sebebi ne dir acaba? Yazılanlara göre yapımcı firma dizinin yüksek maliyeti ve 2. sezondan sonra reytinglerinin düşmesinden dolayı yayından kaldırmış. Anlaşabilirlerse 2-4 saatlik bir final çekilmesi de gündemde...

Aynı anda yayından kaldırılan bu beş dizinin oyuncuları artık işsiz. Büyük umutlarla yayına giren ve kısa sürede takipçileri katlanarak artan Heroes, geçtiğimiz yıldan beri izleyici sayısından büyük bir düşüş yaşıyordu. Bu düşüş durduralamadı ve dizinin önümüzdeki sezon ekranlarda olmayacağı haberi dün gündeme düştü. Heroes'la beraber uzun zamandır ekranda olan, ancak aktör Jerry Orbach'ın diziden ayrılmasından sonra toparlanamayan Law & Order, Lost'un yapımcısı J. J. Abrams'ın yeni Lost olarak tanımlanan ve Lost'la birçok ortak oyuncu barındıran fantastik dizisi FlashForward ve üç hemşirenin hastane yaşamını anlatan Mercy adlı diziler yayından kaldırıldı. Bu dizilerden FlashForward ve Mercy henüz ikinci sezonu göremeden veda eden diziler oldular. Yayından kalkan dizilerle bilikte, ekrandan milyonlarca hayran edinen Heroes'un yıldızları Ali Larter ve Hayden Panettiere, FlahForward'dan Jack Davenport ve Sonya Walgeri, Mercy dizisiyle şöhrete kavuşan düzel aktris Michelle Trachtenberg gibi isimler de tüm ekiple birlikte işinden oldu. HABERTÜRK
01 July 2010 20:05
FlashForward'ın ikinci sezonu torrent sitelerinde var, bende birkaç bölümünü indirmiştim (aslında güzel diziydi) yazık olmuş.
02 July 2010 05:45
tuzruhu
FlashForward'ın ikinci sezonu torrent sitelerinde var, bende birkaç bölümünü indirmiştim (aslında güzel diziydi) yazık olmuş.
Hocam ikinci sezon hikayedir kesin, yok öyle birşey çünkü grinning smiley
Benim bildiğim 1 sezonu var bu meretin. Hatta bir arkadaşımdan kopyalamıştım, ikinci sezona bakayım dediğimde bittiğini öğrendim. Şimdi shift-delete yapıp silesim var. 1. sezon çok nane bir yerde bitti derseniz sileceğim, yok seyret derseniz öylesine atıştırmalık seyredebilirim serviste falan.
02 July 2010 06:54
şimdi kontrol ettim de haklıymışsın, torrent sitelerinde episode 22'ye kadar varmış.
02 July 2010 15:13
Harbi harbi gitmiş yayından şaka olsaydı keşke... ööf. Neyse Doctor Who geliyor. =)
02 July 2010 15:53
Doctor Who'nun ilk 4 sezonu bende var, sağlam bir dizi ama şu vücut değiştirme olayı olmasa daha iyi olacaktı. İlk Doctor'a alışmışken ikincisi geldi, ona da alışmışken sanırım bir üçüncüsü gelecek.
04 July 2010 09:17
Evet, vücut değiştirme olayı pek de iyi değil. Neyse, David Tennant'da Christopher Eccleston kadar iyi oynayacak gibi duruyor.

EDIT : Abi biz bayağı geri kalmışız? Christopher Eccleston, 2005'deki Doctor Who imiş. 2010'da da David Tennant'ın süresi doluyor. Normalde şu anda Matt Smith'i görmemiz lazımdı? XD

1 kez düzenlendi. En son 04/07/2010 09:18 tarihinde deniz2099 tarafından düzenlenmiştir.
05 July 2010 09:57
İngiltere'de sezon 5 yayınlanmaya başladı, şuan episode'lar yabancı torrent sitelerinde sunuluyor.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 20
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!