Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

USB Microfon

Gönderen kendimce 
USB Microfon
14 January 2010 07:57
Kızım mikrofon ile sarkı söylemeyi sevdiği için ( 2.5 yaş ) wii deki sing it oyunu internetten indirdim. çalışırdıktan sonra benden logitech usb microfonu takmamı istediği herhangi bir usb microfon olur mu yoksa ilaki logitech mi ? gitti gidiyorda 139 TL

ps: pişman oldum Wİİ'yi aldığıma smiling smiley

kampanya diye aldığım wii ilk ayın için ikinci remote + nunchuk, 1 adet motion plus, balanca board için tesco marka yan ürünleri ve ea sports için tesco marka yan ürünleri , yok olta imiş yok bilmem ne setti devamlı birseyler lazım...

xbox'un natal projectini bekliyorum artık en azından görünürde herhangi ek bileşen gerektirmiyor

Re: USB Microfon
14 January 2010 09:52
Valla sormayın gitsin aynı dertten muzdaribiz. Aldık Wii'yi, sürekl ibirşeyler almaya devam ediyoruz. Dayanılmaz bir hastalık bu.

Ebay sitesinden baktım. İlla Logitech olması gerekmiyor. Wii için satılan kablolu ya da kablosuz USB adaptörüne bağlanan çeşitli mikrofonlar mevcut. 15$ civarlarında fiyatları var ve Türkiye'ye gönderenler de var.

Logitech USB Vantage Mic

Bu gönderdiğim linkteki Logitech markalı olanı kargo ücretiyle beraber 25$'a gönderiliyor. Satıcıda 2bin küsur satış yapmış ve olumlu oy almış birisi güvenilerek alınabilir.

2 kez düzenlendi. En son 14/01/2010 10:07 tarihinde korkutsa tarafından düzenlenmiştir.
23 January 2010 16:06
bir sorunda benden

4.1 veryonlu wii'me

türkish singitparty yükledim

mikrofon olayinida wesing in paketini aldim 2 mikrofon+oyun+usb hub(4lü)

wesingi hic acmadan dedim türkceye(singit party) bir bakiyim ama mikrofonlari tanimadi.(cd dende denedim usb loaderdanda)

sonra wesinge bakiyim dedim oda hemen update istedi,

sonra wesingi usb ye attim.(suan atiyorum bakalim ne olacak)

edit sadece orjinal sekilde cdden calistirnca taniyor mikrofonu

oda wesing i

geri vericem.

1 kez düzenlendi. En son 23/01/2010 17:40 tarihinde ozy_1976 tarafından düzenlenmiştir.
25 January 2010 11:38
ben hallettim google amcada bir link gördüm.

müzik oyunlari icin en iyi ios 223 imis bende ise 249 vardi(ama mikrofon sorunu yazmiyordu linklerde sadece müzik oynlari icin iyi diyordu)

herneyse Simdi bu oyunu turkish stari yani mikrofon kabul etmeyen oyunda oluyor hem usb hem dvd

ilk önce neo gammayi sildim sonra ios 223 ile birlikde yükledim.

negammadan baslamam 2 usb hem hardisk hem mikrofon cakisabilir diye,kesin yoldan baslayim dedim baktim oldu.

simdi harddiske atiyorum.

4'lü usb portum var. ikisi mikrofon 1 tanede balance boardun pilini doldurmak icin kullaniyorum.

ama benim asil jeton orjinal wesingi yükleyince benden update istedi. ben 4.2 ye gecmek istemiyordum ondan tirsarak yinede yapdim.

ama baktim ki benim versiyon hala 4.1e

bir sey update yapdi ama ne ?

sonra orjinal mikrofonu kabul edipde kopyalar etmeyince bende iosdan hallettim.

not: basina gelebilcekler icin ufak bir döküman oldu.
30 January 2010 04:55
teşekkürler ozy geriye kaldı mikrofonu tedarik etmek.. onuda önümüzdeki ay yurtdışı görevim esnasında amsterdamda gittiğimde alacağım..

ozy ciosu ( 223 ) nasıl yükledin ?

1 kez düzenlendi. En son 30/01/2010 09:40 tarihinde kendimce tarafından düzenlenmiştir.
30 January 2010 06:37
turkish star bu oyun wii de varmi aradim nette ama hep ps2 icin olan var wii icin bulamadim
30 January 2010 09:41
dedezade
turkish star bu oyun wii de varmi aradim nette ama hep ps2 icin olan var wii icin bulamadim

ozynin yolladığı linkleri ÖM den yolladım..
30 January 2010 19:42
kendimce
teşekkürler ozy geriye kaldı mikrofonu tedarik etmek.. onuda önümüzdeki ay yurtdışı görevim esnasında amsterdamda gittiğimde alacağım..

ozy ciosu ( 223 ) nasıl yükledin ?

googleden bir seyler bulmustum kolaydi,

yaz googleye cok sinuc cikiyor ve uygulumasi basit
30 January 2010 19:43
dedezade

cile bülbülümü söylemekden bogazim acidi vallaha !
30 January 2010 20:03
hermes kurulum anlatimini ve dosyayi [konsol.tepetaklak.com] burdan bulabilirsiniz
30 January 2010 20:06
microfon hdd'nin takıldığı porta mı takılıyor ? acaba ps3 için olan mikrofon uyar mı ?

1 kez düzenlendi. En son 30/01/2010 20:08 tarihinde kendimce tarafından düzenlenmiştir.
30 January 2010 20:09
digerine de takilir
30 January 2010 20:22
Bu mikrofonu ucuz yollu satan bir yer var mı yahu Türkiyede? Bizim de boğazımız yansın çile bülbülüm deyu smiling smiley
30 January 2010 20:27
hermes'i yükledim Playstation 3 'ün sing it usb mikrofon adaptörünü bağladım Turkish Party tanımadı. acaba we sing ne tarz bir update yaptı. we sing cekiyorum bakalım ne olacak..
30 January 2010 20:45
wiicrazy;

bir sitede su yazıyı buldum

Hello there, this is because this game needs a certain type of ios to play. Therefore you will need to update your wii with cios rev14 installer, and then you need to install cios 222 v 4. This will enable you to play the backup of this game!

cios222 v 4 nasıl yükleyebilirim Hermes'i yükledim ya ps3'ün usb adaptörü desteklemiyor wii yada başka bir yerde eksiğim var.
30 January 2010 20:49
www.filetrip.net sitesinden 222 V4 CIOS'unu bulabilirsin.

Ya da buraya tıklayarak ulaşabilirsin.
30 January 2010 21:04
Forumda Hermes diye aratırsanız (üstte sağdan) bu cios'un kurulumu ile ilgili bir sürü konu bulabilirsiniz... kah guitar hero için kah dvd oynatmak için vesaire vesaire.
30 January 2010 21:12
kendimce sen kurulumu rehberdeki gibi yapdiysan kurulum ile ilgili olmayacagini saniyorum zira bende de hermes kurulu ama bazi sing oyunlarinda kendi microfonunu istiyor
edit:sing it oyununun orj. ile aldigim microfonu kullaniyorum bu arada

1 kez düzenlendi. En son 30/01/2010 21:16 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
30 January 2010 21:58
artık önümüzdeki ay oraya ( senin memlekete ) göreve gittiğimde alacağım gibi görünüyor. PS3 usb adaptörü pc kullanılabiliniyor ama wii de çalışmadı gibi 222 gerektiren wii flow çalıştığına göre hersey düzgün kurulmuş gibi görünüyorr we singi cekiyorum simdi internetten.. bakalım..
30 January 2010 22:09
sanirim bende we sing da calismayanlar arasinda
bu arada pm den attigim soruya cevap vermedin
30 January 2010 22:21
biryandan wii bir yandam Kanal Türkte Fakülte bilgisayar dışarda kaldı.. iıam wii game manager ile wbfs yapıyorum.
sabaha kadar yüklenmiş olur diye tahmin ediyorum

dedezade bence internet jdownloaderi ile 12 saatte 45 adet dosyayı cekersin. eğer hollanda da sabit ip kullanmıyor isen ve hattı resetleme imkanın bulunuyorsa JDownloader en iyisidir linkleri koy o ceksin benim 2.8 GB 200 MB dosyalar halinde mediafire yollamam en az dosya başına 1s20dk ( 80 dakikamı )alacak..

2 kez düzenlendi. En son 30/01/2010 23:38 tarihinde kendimce tarafından düzenlenmiştir.
30 January 2010 23:10
bende onu kullaniyorum ama ip sabit ..
mediafire toplam 10 dk surerdi zaten mumkunse demistim gene de sagol
30 January 2010 23:35
ebayde bazi mikrofonlar hem xbox hem ps hemde wiiye uygun üstünde anahtar var.

bazi mikrofonlarda hem xbox360 hemde wiiye anahtarsiz uyum sagliyor.

Dikkat edilmesi gereken nokta iki veya daha fazla mikrofon kullanmak isteyenler mutlaka usb port kullanmali bazi ikili mikrofonlar satista tek usbden iki cikisli mikrofon var bunlar wiiye uymuyor.

bendeki usb su sekilde takili

dis tarafa en cok yakin olanda harddisk

öbüründe 4 portlu usb adapteri ikisine mikrofon taktim.
31 January 2010 06:34
dedezade hiç hollanda online satış yapan web sitesi yok mu fiyatları inceleyebileceğim, send it ve amazon ile karşılaştıma yapabilmek için.

not:ayrıca şuan mediafire yükleniyor 15 parça .. son 6 saat

1 kez düzenlendi. En son 31/01/2010 06:37 tarihinde kendimce tarafından düzenlenmiştir.
31 January 2010 07:22
dayanmadım sendit ten sipariş verdim ( WE SING oyunsuz pakettini ) 30.14 EUR'ya gelecek oyunlusu 58 EUR civarındaydı.

We Sing Microphone Pack - no game included (comprising 2 Logitech USB Microphones + USB Hub) [Wii]

Est: 01/02/2010 1 1 €0.00 €30.14
31 January 2010 15:49
upload icin cok tesekkurler soru sormussun ama hallettin herhalde isini
31 January 2010 19:23
dedezade; hala geçerli hollanda online siteleri! THY kazasından tam 1 sene sonra Amsterdama iniş yapacağım sad smiley geldiğimde diyorum birkaç sey daha alayım. 100 EUR muhabettinden dolayı posta/kargo ile hersey alınamıyor.

Online elektronik/konsol/Bilgisayar parçaları satan yerler olursa uygun olursa internetten siparişlerini veririm hollandaki adrese gider bende gittiğimde alırım ( ve aryıca fiyat karşılaştırırım )

1 kez düzenlendi. En son 31/01/2010 19:29 tarihinde kendimce tarafından düzenlenmiştir.
31 January 2010 20:03
bu konuda marktplaats.nl de wii ile ilgili bolumde cok uygun fiyatlar var sahisdan veya yeni olarak alabilirsin istersen bir bak
01 February 2010 16:55
@kendimce
aga oyun icin tekrar tesekkurler oyunda microfon da calisti bu arada biraz once ibo muazzez falan takildim birazsmiling smiley
01 February 2010 17:58
dedezade
@kendimce
aga oyun icin tekrar tesekkurler oyunda microfon da calisti bu arada biraz once ibo muazzez falan takildim birazsmiling smiley

kayahan iyi oluyor düet yaparsan !
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 40
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!