Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Ntsc pal adaptör olayı

Gönderen cahit_dikici 
Ntsc pal adaptör olayı
18 October 2012 15:22
merhaba arkadaşlar size benim için gerçekten çok önemli olan bir soru sormak istiyorum şimdi xbox360 konsollarını amerikadan Ntsc-u olarak getirtip türkiyeden bitane pal makina adaptörü aldığımız zaman hiçbir çeviriciye vs gerek kalmadan sorunsuzca oynayabiliyorduk ben gelecek ay bitane ntsc-u wii u alacağım ancak bu adaptör sorunu kafamı kurcalıyor illa voltaj çevirici kullanmak zorundamıyım yani bitane pal wii u adaptörü bulup onu taksam sorunsuzca oynayabilirmiyim? birde wiinin içinden çıkan tv kablosu wii u ile aynı olacak ancak wiinin normal adaptörüde wii u için uyumlu olurmu yanıtlarını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim ona göre pre-order çekecem grinning smiley

Re: Ntsc pal adaptör olayı
21 October 2012 19:06
yokmu cevap verebilecek bilgisi olacak baba yiğit grinning smiley
30 October 2012 12:34
Tahminim yemez. Yakarsın Wii'yi. 110 Volt'ta çalışan cihaza 220 volt'u direkt vereceksin.
30 October 2012 15:45
yok hocam 110volt 220volt olayı adaptörle ilgili makina standart yani adaptöre gelen voltajlar farklı oluyor ancak adaptörden makinaya giden voltaj aynı orda bir sıkıntı yok zaten sorunun çözümünü buldum ben gamestop.coma mail attım banna bir tane avrupa adaptörü alıp direk olarak çevirici olmadan kullanabileceğimi söylediler
20 November 2012 11:33
ntsc adaptoru takar wiiye baglarsan devre tamanlaniyor adaptor yaniyor eger ankarada isen bir sıkıntı durumunda irmaktan alabilir yada kalkeondan getirtebilirsin turkiyediki herhangu bir yere

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 40
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!