Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Piranha kablosuz gitar guitar hero için

Gönderen breathin 
Piranha kablosuz gitar guitar hero için
02 February 2012 16:32
Arkadaşlar piranha marka kablosuz yan sanayi ürünü guitar hero'da test eden var mı? ya da herhangi bir yan sanayi ürünü? dün media markt a baktım warriors of rock + gitar 250 milyon.Bende softmode olduğu için oyuna boş yere para vermek istemiyorum, piranha marka gitarı kızılayda 75'e buldum ama guitar hero oyunların yarısıyla çalışmayacaksa da almamın bir anlamı yok diye düşünüyorum siz ne önerirsiniz?

Re: Piranha kablosuz gitar guitar hero için
03 February 2012 01:52
Ben kontorland kullanıyorum Guitar Hero ların çoğunda çalışmıyor ama Rock Band lerın hepsınde calısıyor.
03 February 2012 19:05
ben piranha diye gittim kontorland verdiler üstelik guitar heroda çalışır diye sattılar bırak çalışmayı alet tanımıyo bile tanıdığında da türkçesi "lütfen özellikleri uygun guitar hero gitarı kullanın" gibi bişey çıkıyo bunla uğraşılır mı ya bezdirdi artık bu wii gidip xbox alıp kurtulcam herşeyi ayrı dert bıktım valla
05 February 2012 02:16
Gitarın Guitar Hero oyunu ile olan uyumsuzlugu wii den kaynaklı değil malesef. Xbox da alsan Rock Band e ayarlı gitar ile Guitar Hero oynayamazsın. Forumda biyerlerde yazmıştım diye hatırlıyorum Kontorland gitar Guitar Hero nun 1 serisini çalıştırıyordu ama hangisi hatırlamıyorum ben Rock Band oynuyorum bir problem yok.
19 July 2012 21:30
Oscar technoshoptan tesco gitar aldım tüm gitar oyunlarıyla uyumlu, tavsiye ederim. Üstelik tüm guitar herolarıda ücretsiz attılar harddiskime smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 24
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!