Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Cyberbike

Gönderen bilbobaggins 
Wii Cyberbike
18 December 2011 13:23
Arkadaşlar merhaba. Şu an Bimeks'te %25 indirim var ve Cyberbike 281 TL. Fiyatı çok uygun ama almak konusunda emin değilim. Avantajları var ama bir ikide dezavantajı var. Kullanan arkadaş varsa yorumlarını duymak isterim. Dezavantajı kablolu olması arka taraftakı porta takılıyor olması. Playstation için çıkan cyberbike2 modeli bluetooth üzerinden bağlanıyor. Bir diğer kötü tarafı ise cyberbike için şu anda sadece iki oyun var. (cyberbike ve mario kart)
Alıpta kullanmadan kenarda durma tehlikesi de var o da ayrı bir konu. Kablosuz olsa fazla düşünmez neye para vermiyoruz bu da gitsin hiç olmazsa spor yaparız diyeceğim ama kablolar gözümü korkutuyor. Neyse kullanan arkadaşlar en azından bilgisi olan arkadaşlardan fikir belirtmelerini rica ediyorum.
[www.bimeks.com.tr]

Re: Wii Cyberbike
19 December 2011 16:32
Kablolar derken? Sadece tek bir kablosu var. O da gamecube portuna takılıyor.

Videosu da bu:

Yerim olsa alırdım bundan.
20 December 2011 21:25
Evet tek bir kablo ama genede hoş olmuyor, Buna rağmen gene alacaktım fakat yabancı sitelerde direnç seviyesinin yeterli olmadığını bu yüzden tam bir fitness yapma olanağı olmadığını yazmışlar, o sebeple şimdilik erteledim. Kullanan biri ile konuşabilsem veya test etme olanağım olursa almayı düşünüyorum.
23 December 2011 13:22
Nihayet Metrocity Bimeks'te cihazı gördüm, bana biraz tel maşa gibi göründü, her tarafı oynuyordu. Bir de gerçekten pedal direnci çok çok zayıf, en son ayara getirdiğim halde pedallar resmen uçuyordu. Bu durumda spor amaçlı çok iş görmeyeceğini düşünüyorum, sadece eğlence amaçlı kullanılabilir. Bu durumda almayı düşünmüyorum, eğer çıkartırlarsa belki ikinci versiyonu daha iyi olur.
06 January 2012 19:29
Uzun zaman sonra mrb arkadaşlar,

Ben de yarın akşam alıp deneyecem bakalım bu bisikleti smiling smiley Wii cardio box u spor için kullanıyorum oldukça başarılı, bakalım bu ne kadar işe yarıyor. Uygun fiyata bulunca meraktan ve almadığım tek bu ürünü kaldığından kaçırmak istemedim. Yakında deniyip görüşlerimi paylaşırıım... grinning smiley

150 TL ye orjinal sıfırını buldum, başka almak isteyen olursa diye forum içinden ilanda verdim ilgilenirseniz bakabilirsiniz...
http://www.wiidewii.com/read.php?43,31220
10 January 2012 15:59
Ürün elime ulaştı ve deneme fırsatı buldum. Oldukça eğlenceli geldi özellikle vagonlu etap... Kontroller iyi, GC modunda oldukça iş görecek gibi... Pedal direnci fitness kondüsyon şeklinde tasarlanmış, ağır bacak kası da geliştircem diyorsanız yanılırsınız. Oyunda zaman, kalori, mesafe hedefli fitness modu ve bunun dışında hikaye modu bulunuyor. Fitness mod hard'ta 5 dkka sonra vücut yavaş yavaş ısınmaya başlıyor ama fazlasını denemedim. Bayanların daha da seveceği tarzda bir ürün çıkmış ortaya. Kısaca ucuza bulabiliyorsanız fiyat/performans olarak 10/6.5 aldı benden...
12 January 2012 21:03
güzele benziyor

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
13 January 2012 19:32
Herkeze selamlar,

Bu ürünün "CyberBike Magnetic Edition" adında geliştirilmiş bir versiyonu daha var. Onda pedal resistansı oldukca elden geçmiş ve spor yapmaya oldukca uygunmuş diye okudum.

Aradım ama Türkiyede malesef CyberBike Magnetic Edition bulamadım. Gören duyan olursa haber vermesini rica ediyorum.
15 January 2012 11:53
Ben de görmedim... Galiba yeni seriler gelirse muhtemelen bunlardan olur.
20 January 2012 17:16
bu zımbırtılar hep gamecube yerine takılıyor oranın geri dönüs icin deilde butür amaclar icin yapıldıgını dusunuyorum butur aksesuarları kullananlarla gc kolu kullananları oranlasak komik bir oran cıkar grinning smiley

21 January 2012 16:48
akbasemre1
bu zımbırtılar hep gamecube yerine takılıyor oranın geri dönüs icin deilde butür amaclar icin yapıldıgını dusunuyorum butur aksesuarları kullananlarla gc kolu kullananları oranlasak komik bir oran cıkar grinning smiley

Bu bisiklet aslında bir "analog gamecube gamepadi" smiling smiley komik ama bununla gamecube'ün neredeyse bütün oyunlarını oynayabiliyor muşuz. Gidon üzerinde de zaten bütün tuşlar mevcut. Ne kadar mantıklı olur bilmem ama böyle bir durum varmış. Sahibi olan arkadaşlar daha iyi biliyordur.

Şu magnetic edition'ı bulabilirsem alacağım. Gamecube'un Mario Kart - Double Dash oyunu ile de uyumluymuş. Hastası olduğum bir oyundur.
22 January 2012 09:03
Bu wii bizi sanala bağlıyor grinning smiley grinning smiley grinning smiley
Bisikleti de wii de sürelim.
ee araba nerde kaldı nintendo ?
grinning smiley

Friend Code'ler

1 kez düzenlendi. En son 02/02/2012 11:08 tarihinde sem77 tarafından düzenlenmiştir.
02 February 2012 02:55
İyice sanal dünyaya geçtik tongue sticking out smiley
02 February 2012 12:27
magnetic edition geçen gün vatan da vardı ama ertesi gün gittiğimde kalmamıştı.sem 77 araba da var grinning smiley

[www.prlog.org]

[asia.cnet.com]
02 February 2012 12:42
crazywii
magnetic edition geçen gün vatan da vardı ama ertesi gün gittiğimde kalmamıştı.sem 77 araba da var grinning smiley

[www.prlog.org]

[asia.cnet.com]
eye popping smileyeye popping smileyeye popping smiley
kelimeler yetersiz.
Wii sports resorttaki uçakta tek kumanda ile zor oluyor nintendo.Bekliyoruz...
Edit: Bu gerçekmi

Friend Code'ler

1 kez düzenlendi. En son 02/02/2012 12:47 tarihinde sem77 tarafından düzenlenmiştir.
02 February 2012 16:10
sem77
crazywii

[www.prlog.org]

[asia.cnet.com]
kelimeler yetersiz.

Wii için uçak mı eye popping smiley
02 February 2012 21:55
kaankubi
sem77
crazywii

[www.prlog.org]

[asia.cnet.com]
kelimeler yetersiz.

Wii için uçak mı eye popping smiley
Aslında kolay bu.Bende maket uçak var.Bi bantlasak uçak ile remote'u grinning smiley

Friend Code'ler
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 48
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!