Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Memory Card

Gönderen gokalpfirat 
Wii Memory Card
26 August 2011 16:20
256 MB lık Wii uyumlu bir Memory Card siparişi verdim internetten. Fakat kafama takılan sorular oldu. Wii save lerimi onun içine aktarsam. CFG ile oynadığım oyunlar save i algılar mı?

Re: Wii Memory Card
28 August 2011 08:39
bildiğim kadar algılamıyor birde wii ile uyumlu nedemek nerdeyse her sd wii ile uyumlu (ben uyumsuza rastlamadım daha) o boyutta bir sdye anca usb loader falan girer savelere yer kalmaz

28 August 2011 16:23
SD ile Memory Card farklı şeyler.
28 August 2011 20:15
Memory Card Gamecube oyunları için. Wii oyunlarında bir artısı yok. Wii save dosyalarını kendi dahili hafızasına yedekliyor. Siz de SD karta atabilirsiniz. tabii oyun SD'den görmez tekrar Wii'ye atmanız gerekir.
28 August 2011 21:07
Kısaca gereksiz grinning smiley Bende save leri açar zannetmiştim smiling smiley
29 August 2011 12:17
Wii save sozu gecince aklim direk sdye kaydi grinning smiley

10 February 2012 16:55
Tuzruhu
Memory Card Gamecube oyunları için. Wii oyunlarında bir artısı yok. Wii save dosyalarını kendi dahili hafızasına yedekliyor. Siz de SD karta atabilirsiniz. tabii oyun SD'den görmez tekrar Wii'ye atmanız gerekir.
bir sey sormak istiyorum bu konuda resident evil oynarken internetten save dosyası indirdim sd karta attım ama ne yaptıysam cihaza yükleyemedim move kapalı copy kapalı sadece erase acık hatta acaba aynı dosya oldugu ıcın mı dedim cihazdaki residentin save sini sildim yine atmadı neden olabilir bir bilginiz varmı cihaz 4.2 e versiyon home brawn lı cipsiz bu konuya cevap verebilirmisiniz program fln mı lazım ki ???
12 February 2012 15:08
bu bazı online oynanabilen oyunlarda save indirilip herkez en ust seviyeye cıkmasın herkez aynı oyuncu olmasın biraz garip acıkladım ama oyun serverina zarar verir butur şeyler yani öyle olması gerekir grinning smiley herhangi bir wii oyununun server sağlayıcısıyla alakam olmadığı için emin deilim priiloaderin systems hack diye bir bölümü var ordan yapabilirsin

18 February 2012 15:02
Wii menüden kopyalama yapmıyorsunuz. Normal save dosyasını bilgisayardan ilgili klasöre atıyorsunuz. Klasör ismi genelde oyunun kodlanmış ismine göre tutuluyor.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 67
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!