Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

remote bağımsız classic controller

Gönderen bigobren 
remote bağımsız classic controller
19 May 2011 17:38
gördüğüm kadarıyla çoğu classic controller wii remote üzerinden çalışıyor. bu durumda remote'un pilini kullanıyor olsa gerek. bir de nyko wing diye bi ürün buldum ki hem kendi pilli hem remote'u kullanıyor. neyse asıl sorum sizce classic controller almaya değer mi?

Re: remote bağımsız classic controller
19 May 2011 20:59
ne oynacagina bagli.bende 2 tane pro var , aldim iki oynadim kaldi oyle.oynadigin oyun turune bagli, futbol seviyorsan sart bence.

yada wiiware oyunlari.

bide bu aleti nereye bagliyon wiimote a bagliyosan gene wiimotun pili yicek grinning smiley .

20 May 2011 09:06
nyko wing'in kendide pilli, çifte zarar grinning smiley
20 May 2011 11:00
nerde kablo yoktur orda pil vardir grinning smiley

classic pro al sen , kablosuda uzun , sorun cikarmaz bence

21 May 2011 22:24
ben almadım ama bence gerekli smiling smiley

şaka bir yana tospaa'nın da dediği gibi, sevdiğin oyun türlerine göre değişir... eski konsol ve arcade oyunlarını, dövüş, futbol oyunlarını oynayacaksan wiimote+nunchuk'a göre daha fazla verim alırsın.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
21 May 2011 23:01
bak Wiicrazy dovus deyince aklima geldi , ben bu kollari asil King of Fighters oynamak icin almistim grinning smiley . evet evet gerekli bu kol.

alabiliyosan yurt disindan al, turkiyedeki 1 orjinal kol fiyatina kargo dahil 2 kol alabiliyosun.

10 September 2011 20:26
peki wiinin hiçbir şeye bağlanmayan kendi pili olan kablosuz classic kumandası var mı?
11 September 2011 11:01
o yok bu tip baska sirketlerin yaptıkları var ama clasic controller pro alman daha iyi olur clasic controller kullanırken remotea dokunmassan devre dısı kalıyor yani okadar fazla pil harcamıyor remote nunchuk la 10 saat oynuyosan clasicle 100 saat oynarsın hatta daha fazla rakamlar uydurma ama bu civarlarda bir oran var

22 January 2012 09:10
Bende yok fakat almayı düşünüyorum . bu arada nintendo bunu çıkardı sony sinirlendi move 'u çıkardı grinning smiley

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
02 February 2012 02:52
Bence değmez.
03 February 2013 13:21
arkadaşlar wii classic controller yerine gamecube girişine uygun kollardan alsak gamecube oyunları ile birlikte diğer wii veya wiiware oyunlarında da kullanılabilirmi.

Yada tam tersi wii remote takılan classic controllerle gamecube oyunlarıda oynanabiliyormu? Bu konuda bir bilgi bulamadımda.

Ayrıca sormayı unuttum, bu tür aksesuarları nereden hesaplı alabiliriz. Bana motionplus lazım iki tane wii remote ve 1 nunchuk var orjinal bunlara ek 1 nunchuk ile 2 motionplus alacağım. Tasco marka varmış sorun yaşayan oluyormu kilitlenmedir donmadır, görmemedir vs. gibi?

1 kez düzenlendi. En son 03/02/2013 13:23 tarihinde hidden tarafından düzenlenmiştir.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!