Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Komponent kablo

Gönderen snatchh 
Komponent kablo
26 December 2010 12:43
Selam

bende 42le5300 led tv var daha iyi görüntü alabilmek için bilgisizce gittim bir komponent kablo aldım ama tv de bu giriş mevcut değil spinning smiley sticking its tongue out
kompenent to hdmi diye nette araştırdım fakat böyle bir çevirici olmadığını olsada çalışmadığı bilgisine ulaştım şimdilik.

ben komponenti scart a çevirsem görüntüde bir değişiklik olurmu 480 p gibi yoksa yine aynı görüntüyü mü alırım. veya benim bu tv için nasıl bir kablo almam gerek cevaplanırsa sevinirim.
Eklentiler:
| indir - compenent.PNG (53.4 KB)

Re: Komponent kablo
26 December 2010 15:25
Component'i iade edip RGB kablo yani scart kablo alman lazım wii için. Ara çözüm bulman mümkün olsa bile araya koyacağın bir adaptör misal component to scart ve bulacağın adaptörün component tarafının erkek fiş olacağını varsayarsak ekstradan bir de iki erkek fişi bağlayabilmek için bıdı bıdı (iki tarafı dişi ara bağlantı elemanı) alman gerekecek...

İade etmen mümkün değilse sat component'i, al scart'ı :p

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Re: Komponent kablo
26 December 2010 17:52
Wii den çok memnunum ama sonrası inan bezdirdi

2.ci remote ara kablolar falan derken hep yan sanayi almak zorunda kaldım. (Malum Fiyatlar)
yarın bir şansımı deneyeyim olmadı cazgırlık smiling smiley yaparım artık. kal sağlıcakla
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 51
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!