Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii TV bbağlantısı hakkında.

Gönderen izlem 
Wii TV bbağlantısı hakkında.
24 October 2010 18:18
Merhaba arkadaşlar , Wii ile yeni tanışma fırsatı buldum.Buldum derken Wii'yi televizyonuma bağlayamadım.Scart girişi olmayan ve video girişi bozuk olan televizyonuma wii yi başka nasıl bağlayabilirim?Televizyonun HDMI girişleri , USB girişleri çalışıyor.Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

Re: Wii TV bbağlantısı hakkında.
24 October 2010 18:42
Wii2HDMI diye bir aparat var wiiyi hdmı kablo ile kullanabilirsin.Görüntü kalitesi komponnent kabloya(480i (YARI HD) e yakın bi kalite sergiler fakat türkiyede bulman zor olabilir forumda aratırsan bulabilirsin o aparatı.

______________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________
davutcankrks@gmail.com hertürlü sorunlarınızı danışabilirsiniz!grinning smiley
Doctor Who
24 October 2010 19:23
Hdmi girişi olan televizyonun herhalde component girişi de vardır? Component ile bağlayabilirsin. (Mavi yeşil kırmızı girişler)

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
25 October 2010 13:53
Galiba arkadaş monitörden bahsediyo ben scard girişi veya composite(3lü)giriişi olmayan bi tv görmedim.confused smiley

davutcankrks@gmail.com hertürlü sorunlarınızı danışabilirsiniz!grinning smiley
Doctor Who
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 42
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!