Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Udraw Game Tablet

Gönderen tospaa 
Udraw Game Tablet
01 September 2010 10:42
Cesit Cesit aparati olan wii ye yeni bir oyuncak daha geliyor.Udraw game tablet [www.worldofudraw.com]

sekli bana tabldot u hatirlatsada wiimote sanki catal bicak gibi duruyor , cizim yetenegi olan insanlarin ilgisini cekebilcek bir alet.
yapilan cizimler sd karta kayit edilip farkli ortamlara aktarilabiliyormus.2010 sonu 2011 basi gibi cikmasi beklniyormus.

[www.amazon.com] Udraw studio ile birlikte 70 dolar gibi bir fiyattan amazonda on siparis aliniyor.Ve orda yazdigina gore cikis tarihi 21 kasim.

ek olarak iki oyunu daha destekliyor gene ayni firma tarafindan yapilan.

dood`s big adveture karakterin gorunumunu yine tablet sayesinde tasarlanabilior.

pictionary

oyunlardan ziyade internete baglanirken harfleri bu aletin uzerinden girebilirsek eglenceli bir sorf sekli olabilir.daha nelere , hangi oyunlar ne kadar destek vericek tam belli olmasada , en azindan cocugu olanlarin ilgisini cekebilecek bir alet.

Re: Udraw Game Tablet
01 September 2010 10:54
Hmm, ulen aslında bunu yapmak çok da zor olmasa gerek, bi ayna düzeneğiyle wiimote'un infrared alıcısı ile kalemin ucundaki infrared vericisi buluşturulursa olur gibi geliyor. Bunda farklı bir teknik kullanılmış herhalde, wiimote'u da sadece bluetooth komünikasyonu ve güç için kullanıyor gibi.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
01 September 2010 11:40

burda yetenekli bir abimizin cizim calismasi var , cizerken wiimote un tuslarinida kullaniyor yakinlasma uzaklasma icin , vb.

fikir kismi zor degildi boyle sik bir kasa yapip , uretmek zor.amator atolyeleri olsa , bizim memleketten ne fikirler vucut bulur thumbs up

01 September 2010 11:40
[www.youtube.com]

burda yetenekli bir abimizin cizim calismasi var , cizerken wiimote un tuslarinida kullaniyor yakinlasma uzaklasma icin , vb.

fikir kismi zor degildi boyle sik bir kasa yapip , uretmek zor.amator atolyeleri olsa , bizim memleketten ne fikirler vucut bulur thumbs up

01 September 2010 18:13
ne guzel ne guzel bizim oglana ders calistirabilirim bu sayede, yazisi berbat bari biraz yazi yazdiririzsmiling smiley
01 September 2010 19:13
normal kalem kagita gecince gene ayni sekilde yazmasin grinning smiley.

yazi demisken scrabble cikarsalar bide destekleyen onu oynamasida kolay olur.

02 September 2010 08:37
Bunlar çokta yeni sistemler değil. Eskiden beri var. hatta birkaç sene önce bir programda Cem Yılmaz'ın da böyle bir tablet kullandığını görmüştüm. Tablet PC'lerden tek farkı Wii'de çalışıyor olması grinning smiley
02 September 2010 09:11
Ben WiiMote'u ekrana tutarak çizim yapabileceğimiz birşeyler hayal etmiştim. Hatta fikir olarak buraya da yazacaktım ama kesin adamlar bunu da yapmıştır diye içimden geçirdim. Aslında tablet fikri çok daha mantıklı benim düşündüğümden.

Bu arada vatandaşın biri şöyle birşey yapmış;
[www.madparker.com]

Birde aşağıdaki oyunun içinde böyle bir bölüm varmış;
[kotaku.com]
04 September 2010 23:31
ulen yeter artık valla bin tana aparat çıkarıyorlar insanın alası geliyor sonra. para bırakmadınız bizde angry smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 35
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!