Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wiimin ac adaptörü yandı

Gönderen anlarda 
wiimin ac adaptörü yandı
07 August 2010 13:12
wiiyi geçen gün biraz fazla oynadık ve yandı galiba yani anlamadık içinden motor yağı gibi sarı bi sıvı çıktı sizce ne yapmalıyım

Re: wiimin ac adaptörü yandı
07 August 2010 14:06
Ayrıca wiinin kendiside yanmışmıdır?
09 August 2010 06:40
Bu durumda wii'nin kendisinin yandığını pek sanmıyorum ancak yine de kesin birşey söylemek doğru olmaz. İstanbul'da isen en güzeli cihazı kolunun altına alıp Khalkedon veya Oscar Technoshop'un yolunu tutmak olur bence (onların adına konuşmuş oluyorum ama yardımcı olacaklarını umduğum için böyle söylüyorum) gidersin cihazın ile, eğer adaptörü takınca çatır çatır çalışıyorsa oradan bir adaptör alıverirsin. Sanırım 25 TL civarında bir miktara satıyorlar.
09 August 2010 08:19
beşiktaştaki pasajda bir dükkan var diyorlar ordan almayı düşünüyorum bide benimki amerikadan geldiği için ucu türkiyedeki prizlere uymuyor bende türkiyedekilere uyumlu birşey almak istiyorum ama çalıştırırmı çalıştırmaz bilmediğim için karar veremedim bi akıl verirseniz
09 August 2010 08:43
Beşiktaştaki pasajda bulunan yeri biliyorum biraz yüksek fiyat çeker sana. Bana yakın olduğu için oradan remote alacaktım orjinaline 150 tl fiyat biçti, yan sanayiye ise 100 tl fiyat biçince kalsın dedim. Yine de sen bilirsin, Khalkedon veya Oscar ile görüşmeden alışveriş yapma.
10 August 2010 09:25
Onlarla nasıl irtibata geçebilirim ben o pasajda 25 liraya satıldığını duymuştum ama siz daha iyi bilirsinz
10 August 2010 09:29
Birde dükkanlarının yerini veya adresini verirseniz çok sevinirim
10 August 2010 09:30
Beşiktaşta meydanda bulunan Camii yanında Sinanpaşa Pasajı var, Pasajın girişinde McDonalds felan var. O pasaja girip en üst kata çıkıyorsun. İsmini cismini şuan hatırlamıyorum ama elektronikçilerin yanında görürsün zaten vitrininde Wii aksesuarları var.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 40
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!