Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Monster Hunter Tri- Online Oyun Rehberi ve Oyuncu Listesi

Gönderen wiiZoneVoyager 
Re: Monster Hunter Tri- Online Oyun Rehberi ve Oyuncu Listesi
15 June 2010 19:24
Az bile yazmış yaww smiling smiley... thumbs up

16 June 2010 06:52
tym
oyuna bende başladım dün, hatta özel olarak Classic Controller Pro aldım (siyah smiling bouncing smiley ) Level 3 görevlerine geldim. Online daha hiç oynamadım nasıl eklicez birbirimizi. Benim nick: TyM

Bu arada oyun çok zevkli Level 2'nin son görevinde Bir tane Great Jaggi yakalamak gerekiyor onun için bir ton item topladım, silahımı, zırhımı geliştirdim. Topladığım malzemelerle tuzak hazırladım.

Offline Oyun için Rehberler:

[monsterhunter.wikia.com]
[www.gamefaqs.com]
[www.gamefaqs.com]

xD xD xD Nie öyle yaptınki xD zaten görevde o mavi kutuda verdikleri itemler yetio..

bunlar nedir?? Elektro Shock Tuzağı fln Yaratığı baya bi hırpalıcaksın ta ki kaçmaya başlayıncaya kadar yan tarafa kaçıcaktır kaçarken elleme kaçsın sonra onun yanına git tekrar dövmeye başla dikkat et öldürme ( Ben yanlışlıkla 6 defa öldürdüm.. xD )
tamam olduğunu düşündüğün anda kaç ondan senı görmiceği biyere tuzak yap sonra git gözük ona onu tuzağa çek sonra çarpılmaya başlıcaktır Ağazının Olduğu Tarafa Git .. Görevde Verilen Bişey bomb adını unuttum resmi kırmızı...

dikkat et bide dung bomb verıolar herhalde o deil dier kırmızı olan bomb onu ağazına at 1. de bişey olmaz buyuk ithtimal 2.sini attığında uykuya dalıcaktır... Quest Complete Hayırlı Olsun..

ben şimdi great jaggi yakalama görevi Qeu bilmemne o kuşu yakalama görevi bide royal ludroth yakalama görevlerini yaptm..
17 June 2010 07:59
Bu siyah ekran ve cızırtı yüzünden oyuna giremedim şimdi IOS upgrade ile vs de uğraşmak istemiyorum sad smiley
08 July 2010 10:11
Nick : berserk
seviye:: Hr 76 (şu an ve köydeki tüm görevler bitirdim)

Server : recruit
Gate : Herhangi birinde
City : ?
beni orada ağustosa 10 kadar bulabilirsiniz .(Teskere)

1 kez düzenlendi. En son 02/08/2010 12:29 tarihinde wiiberk tarafından düzenlenmiştir.
tym
08 July 2010 12:50
haftaya bende geliyorum
08 July 2010 14:37
wiiberk
Nick : berserk
seviye:: Hr 40 (şu an ve köydeki 5 yıldızı tamamlayıp geçtim online oyuna)

Server : recruit
Gate : 1
city : ne gerekiyor ve kesmek istorsam orada.

bulabilirsiniz beni orada ağustosa kadar.(Teskere)

Tamamdır listeye ekledim...

Bu arada ne yapmışsın sen yawww grinning smiley Ben hr4 teyken online a geçmiştim orada hr12 olmuştum son 1 ayda oynamıyordum. Sen offline da bitirmişsin zaten olayı online da çok rahat geçersin level ları. Bu aralar baya yoğunum oynamaya zaman bulamıyorum. Başladığım zaman zaten buraya yazarım.
26 July 2010 08:55
Benide ekleyin listeye genelde hergün oynuyorum smileys with beer

------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Fear is an obstacle for some people,but it is an illusion to me."
MaJesty 23
28 July 2010 11:22
a2baran
Benide ekleyin listeye genelde hergün oynuyorum smileys with beer

Tmmdır thumbs up...
02 August 2010 12:38
Ya Hep Almanlar bu MH da
Sıkıldım ya yok türkiyeden kimse.
Yeni oyuna başlayanlara yardımcı olurum ben hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.
02 August 2010 13:15
Ben bu oyunda kara cahilim, köyden yeni çıktım etraftaki dino'lara sulandım kestim biçtim o kadar. Ne item'den anlarım ne de kombine etmekten.

Bu oyunu en iyi WOW oynayanlar yapar.
02 August 2010 13:22
ya birkaç malzeme topu topu dövüşmen için gerekli olan ve hepsi içinde sana bilgi veriliyor.
Benim ilk online RPG oyunum ve üstüne düşünmüyorum (Araştırmalarımdan). Herkes oynaması gereken bir oyun
Ziyaretçi
02 August 2010 13:38
oyunu nerden indirdinis sormasi ayip
02 August 2010 16:12
Torrentle. Zaten bütün oyunları öyle indiriyoruz ya. Herhangi bir torrent sitesinden ESPALWİİ sürümünü indireblirsin.
Ziyaretçi
02 August 2010 19:16
bak bende olan problem aslinda ben oynamamda eme kardesimin wii sine görmeyerek yeni update yaptim simdi de bitane bi siteden arkadas yardim etcek bana gene wii ayni eski gibi yapmaya ...

simdi bide benim problemim ben oh torrent sayfalini buldum torrenti indirdim sonra utorrente koydum onda da yavas yavas iniya eme iniya eme benim laptop 8saat acik kaldik dan sonra kafayi yiya oh yüzden laptopu kapatip 2saat sonra gene gire biliyom eme girersem oh torrent yerinde yok ...

ben ne yanlisi yapiyom ??

saygilarla 74sugar74
03 August 2010 07:13
Torrent programını açtığın zaman kaldığı yerden devam eder.
29 August 2010 01:58
Sonunda başladım oyuna. Lvl 2 questlerdeyim bitmek üzere. Sanırım yarın baya ilerlemiş olurum. Online girip baktım ama ciddi anlamda çok erken şu an benim için.

Trap olayı nedir. O questlere gelince yardım gerekecektir. Nasıl tuzak kuruyoruz. Kombine ederek mi itemları yoksa direk kendisi mi bize trap veriyor ?
30 August 2010 23:51
DjarumBlack
Sonunda başladım oyuna. Lvl 2 questlerdeyim bitmek üzere. Sanırım yarın baya ilerlemiş olurum. Online girip baktım ama ciddi anlamda çok erken şu an benim için.

Trap olayı nedir. O questlere gelince yardım gerekecektir. Nasıl tuzak kuruyoruz. Kombine ederek mi itemları yoksa direk kendisi mi bize trap veriyor ?

WOWWW oyuna ilgi artmış görmeyeli, sevindim grinning smiley Ben oyunu oynamayı geçtim 2 aydır wii yi açamıyorum. Öncelikle köy ve kasabadaki görevler birbirinden bağımsız en güzeli köyde orta seviyeli bir oyuncu olduktan sonra nete geçmek.

Trap olayına gelince quest sırasında sınırlı sayıda veriliyor bunun haricinde kombine ederek te oluşturma seçeneğin var. Tuzağı normal itemları kullanır gibi kurabiliyorsun ama kuracağın zaman kritik oluyor canavarı sersemlettikten (topallyıp ağzından salya aktığı zaman) tuzağa düşürüyorsun. Ondan sonra başka bir item vardı adını hatırlamıyorum bir toz gibi bir şey oda quest te veriliyor tuzaktan sonra üzerine atmaya(saydırmaya) başla canavar uyku moduna geçecektir. Olmazsa başkada bu itemlardan yoksa görevi tekrar etmek zorun da kalıyorsun. Köydeki görevler nispeten daha kolay nette bu yüzden yardımlı çalışmak oldukça avantajlı oluyor.
31 August 2010 03:14
Şu an 3 yıldızlı offline questlerdeyim. Trap olaylarını da çözdüm gibi. Şu Royal Ludorth mu nedir onu avlamam lazım ama malesef çok zorladı. Yarın devam edeceğim grinning smiley

Bu arada online oynarsak nickim : Djinn
31 August 2010 19:14
DjarumBlack
Şu an 3 yıldızlı offline questlerdeyim. Trap olaylarını da çözdüm gibi. Şu Royal Ludorth mu nedir onu avlamam lazım ama malesef çok zorladı. Yarın devam edeceğim grinning smiley

Bu arada online oynarsak nickim : Djinn

Royal Ludorth ta biraz daha hafif silahlarla vurkaç taktikleri işe yarar. Biraz zaman alır ama o şelikde alt edebilirsin. Ben sword shield la geçebilmiştim. Tabi silahların upgrade li olması gerekir ve güç kristali gibi bir şey vardı onunda çanta(kutu, bag herneydi ise ismi smiling smiley) seçili olması avantaj sağlar.

Tabi bu arada kemik veya demir olması da fark ediyor silahların. Kemikler daha güçlü ama çabuk köreliyor ben kemik modundayım grinning smiley

Nick ini listeye ekledim, ben bayadır oynayamıyorum bitürlü zaman bulamadım ama oynamaya başladığım zaman buraya yazrım. Bu sayfadan isteyen herkez organizasyon yapabilir de biraz daha katılım bekliyoruzz halen smiling smiley
03 September 2010 14:36
bende mh3 oynuyorum ofline questylerde 4yıldızdayım onlineda 3yıldızdayım nicikim;EMRE bu aksam gircem eklicekler varsa memnun olurum azam bulmak cok zor avşlanmak icin
03 September 2010 14:57
ugun aksam online olcam biri lutfen eklesin nick;EMRE
14 September 2010 01:25
Arkadaslar oyuna bende basladim ve inanlmaz sardi lwl 3deyim bende item birlestirme fln cogu seyi cozdum fakat bu onlinede nasil HR yapiyoruz onu anlamadim bu arada online modu da cok zevkliymis nerdeyse hergun onlineyim benide ekliyebilirsiniz--Wonek
18 September 2010 20:19
Ben de bir iki güne kadar yeniden online olayına döncem. Bu aralar pek vaktim olmuyor. Quest yaptıkça HR artar. Şu an HR8'im. Quest yapmadan daha fazla artmıyo. 3 yıldızlı qestlerin birtmesine son 1 kaldı.
20 September 2010 10:28
etkin bir wow oyuncusuyum. oyunu indirip sistemine bakıcam ona göre bir rehber hazırlayacağım arkadaşlar psp de oynamıştım ama sinirden fırlatmıştım makinayı umarım buda öyle zor değildir grinning smiley
20 September 2010 14:13
WoW demişken ben de halihazırda bir private WoW sunucusunun teknik adminiyim. Online'a para vermek istemeyenleri bekleriz.

Bu benim yaptığım site: [karizmawow.servegame.com]
Bu da forumumuz: [www.karizmagame.com]
Ace
24 September 2010 01:21
Ace nick ile mal mal dolaştık oyunda online idare eder şu sıralar oyunda çok yeniyim pek kasmadım az gelişince benimlede takılı verin artık.smileys with beer

คเzєภ קгєรเ๔єภt Ŧtฬ
25 September 2010 04:37
4 yıldız questleri yarılamış bulunmaktayım. Umarım yakın zamanda 5 yıldızı da bitircem. Online'da HR10'um şu an. Armor olarak üstümde Royal Ludorth Set var tamamı Lvl4 upgradelerde.

Online geceleri giriyorum isteyen eklesin : Djinn
30 September 2010 20:19
Hr24 um sanirim en yuksek benim nick emre
02 October 2010 11:17
Hr 30 grinning smiley Nick Djinn. Bi ara ortak quest yapalım.
03 October 2010 08:16
yapalim benim bir diablos gorevi kaldi sonra 4 yildiza geccem onlineda 31 hr yaparsam orasi kolayda diablos cok zorluyor

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 44
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!