Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii de Wii Mario Kart Şampiyonası ! ( KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM (03.12.2010 )

Gönderen NinintendoWii 
Re: Wii de Wii Mario Kart Şampiyonası ! ( 19 Mayıs Şenliği,Mini Turnuvamız )
22 May 2010 19:59
tym
NinintendoWii
WiiCrazy
Nihayet yahu, birinci gelebildim... birinde de kılpayı turbo ile arkamdan gelen sanıyorum NinintendoWii'ye kaptırdım...
Evet,zaten o oyunu kazanmam haftanın birincisi olmamı belirleyen etmen oldu.Tabi TyM'nin son iki yarışı tuzruhu'na kaptırmaması'da bayağı önemli rol oynadı.Teşekkür ediyorum tym grinning smiley

şunu puan sistemi yapsak kesin 1. olucam ama böyle ucundan gidiyo hep sad smiley
Turnuva bitince yenisini yaparsak puanlı sistem olacak.

Re: Wii de Wii Mario Kart Şampiyonası !
22 May 2010 21:13
Arada lag oldu bende 2 yarışta start veildiği anda turbo çalışırken bir baktım yarışçılar bana 5 boy fark atmış ondan 2 birinciliği kaçırdım, birde TYM cheat yapmıyosun dimi tongue sticking out smiley
tym
22 May 2010 22:44
tuzruhu
Arada lag oldu bende 2 yarışta start veildiği anda turbo çalışırken bir baktım yarışçılar bana 5 boy fark atmış ondan 2 birinciliği kaçırdım, birde TYM cheat yapmıyosun dimi tongue sticking out smiley

yok ya. nasıl yapıldığını, ne işe yaradığını bile bilmiyorum. Oyunu 2 kere bitirdim, kendime güveniyorum ama 1. olamadım canım sıkıldı baya. keşke puanlı sistem olsaydı, çoğu yarışta ilk 3'teydim.
tym
29 May 2010 16:30
bugün oynuyormuyuz.. eurovision'da var....
29 May 2010 16:35
Avrovizyon saat 22:00'deymiş, 21:00'de başlansa olabilir gibi sanki bugün... NinintendoWii bir anket açsın oylayalım... gerçi 21'e de çok az kaldı...

21'de oynayalım derseniz ben varım...

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
29 May 2010 16:38
ya birşey sorcam turnuva bittimi bnde katılmak istiyorumda katılabılırsem vercem friend no
29 May 2010 16:40
Ben işteyim hala sad smiley
tym
29 May 2010 16:49
n64Mari0
ya birşey sorcam turnuva bittimi bnde katılmak istiyorumda katılabılırsem vercem friend no

istediğin zaman katılabilirsin. yaz Mario Kart wii friend codu'nu ilk sayfada da bizimkiler var onlarıda ekle smiling smiley

bana 21:00 uyar..
29 May 2010 17:31
Normalde'de zaten 21.00.Anasayfada yazıyor smiling smiley
29 May 2010 17:33
21'de pek tabii de, senelik avrovizyon eğlencemizle çakışsaydı satardım valla smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
29 May 2010 17:35
WiiCrazy
21'de pek tabii de, senelik avrovizyon eğlencemizle çakışsaydı satardım valla smiling smiley
Ona göre ayarlama yapardık mutlaka.Senede bir kere oluyor,bende kaçırmam smiling smiley
29 May 2010 17:50
eee ne zaman başlıyoruz...
29 May 2010 17:50
kimseyi online göremedimde
tym
29 May 2010 17:52
ben geldim smiling smiley
29 May 2010 17:58
Geldim bende.

1.Yarış :
2.Yarış :
3.Yarış :
4.Yarış :
5.Yarış :
6.Yarış :
7.Yarış :
8.Yarış :
9.Yarış :
10.Yarış :
29 May 2010 17:59
Bu hafta az kişiyiz galiba...

@tym yarışlardan sonra kaçma bir monster hunter yapalım senle smiling smiley Royal ludrothlar kaldı benim tamamlayamadığım görevler. Senden ne haber ?
tym
29 May 2010 18:02
bu hafta pek oynayamadım. vizeler ve sözlü vardı. lvl3'te 2 görev var. online lvl1 görevleri bitti. lvl2 açılmadı ne yapmam gerekiyor anlamadım smiling smiley

yapalım dicemde haftalardır neredesin grinning smiley bugün eurovision var onu izlicem...
29 May 2010 18:03
@NinintendoWii Bu arada bizim fifa turnuvası ne oldu ? Ben halen oyunu oynamış bile değilim... Pazar saat 23:00 te müsaitsen bir ısınma ve sonrada maçı yapalım (bende ozamana kadar öğrenmiş olurum) . Ama dediğim tekliften yapıcaz tabiki 3 ten fazla farkta 3-0 geçicek skora grinning smiley
29 May 2010 18:05
wiiZoneVoyager
@NinintendoWii Bu arada bizim fifa turnuvası ne oldu ? Ben halen oyunu oynamış bile değilim... Pazar saat 23:00 te müsaitsen bir ısınma ve sonrada maçı yapalım (bende ozamana kadar öğrenmiş olurum) . Ama dediğim tekliften yapıcaz tabiki 3 ten fazla farkta 3-0 geçicek skora grinning smiley
Vallahi bu hafta sınavlarım var.Sabahtan çalıştım akşam turnuva var diye + eurovisyon var.Yarın full ders yaparım heralde,o saatte ayakta olamayabilirim grinning smiley Cuma akşamı yapabiliriz.
29 May 2010 18:07
tym
bu hafta pek oynayamadım. vizeler ve sözlü vardı. lvl3'te 2 görev var. online lvl1 görevleri bitti. lvl2 açılmadı ne yapmam gerekiyor anlamadım smiling smiley

yapalım dicemde haftalardır neredesin grinning smiley bugün eurovision var onu izlicem...

Geçen hafta zaten yoktum buralarda. Bu haftada seni online hiç görmedim smiling smiley. Sanırım onlineda ki tezgahta ki yandaki hatundangrinning smiley event quest yapıldıktan sonra açılacak (sadece tahmin)

Eurovison a o kadar takılmayın ama mangathumbs up zaten kalitesiyle farkııyla orada birinci olmasa bile çok dikkat çekti şimdiden.
29 May 2010 18:09
NinintendoWii
wiiZoneVoyager
Vallahi bu hafta sınavlarım var.Sabahtan çalıştım akşam turnuva var diye + eurovisyon var.Yarın full ders yaparım heralde,o saatte ayakta olamayabilirim grinning smiley Cuma akşamı yapabiliriz.

Tamam thumbs up bu aralar da ben boştayım herkes bir telaşta grinning smiley Tuzruhu hariç o hep aynı zaten, nerede belli smiling smiley
29 May 2010 18:13
hadi başlıyor muyuz?

29 May 2010 18:14
4 kişiyiz galiba başlayalım o zaman...
tym
29 May 2010 18:15
bu hafta da pek uygun değilim. Pazartesi vize, salı staj finali, cuma vize var. en uygun yine cuma ve cumartesi akşamı olur. sana cep numaramı veriyim özelden. uygun olunca mesajlaşırız. (tabi uygunsa)
29 May 2010 18:16
Hadi başlayalım.
29 May 2010 18:18
2 defadır disconnect oldum... grrr

29 May 2010 18:18
tym
bu hafta da pek uygun değilim. Pazartesi vize, salı staj finali, cuma vize var. en uygun yine cuma ve cumartesi akşamı olur. sana cep numaramı veriyim özelden. uygun olunca mesajlaşırız. (tabi uygunsa)

Farketmez yada siteye giripte msg da atabiliriz mailede geliyor zaten, bi şekilde ayarlarız bir saat elbet smiling smiley
29 May 2010 18:22
WiiCrazy bekliyoruz smiling smiley
tym
29 May 2010 18:22
olmadıysa başka birisi oda açsın
29 May 2010 18:23
Farketmez.WiiCrazy'den bir cevap gelsin olmadı sen açarsın.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 44
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!