Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

MOH 2 vs COD WoW

Gönderen DuncanIdaho 
MOH 2 vs COD WoW
20 October 2009 07:46
Merhaba arkadaşlar,

FPS 'nin iki kralı Medal of Honour 2 ve Call of Duty Wii içinde çok başarılı iki oyun, bu iki oyunun multiplayer seçenekleri mevcut ve orjinal oyun olmadan da rahatlıkla oynanıyor

Konu ile ilgili yorumlarım

- CoD'un maçları 4 e 4 oluyor ve yetersiz,
- Haritalar hep aynı
- CoD 'ta tecrübe mantığı var, oynadıkça rütbe alıyorsunuz, rütbe aldıkça yeni silahlar , yeni yetenekler çıkıyor, bu mantık çok hoş, ölürken el bombası mı bırakmak istersin, daha yükseğe zıplamak mı vs ? Çok değişik karakterler oluşturulabiliyor
- Silahlar ile ilgili hedefler var, bu silahla 75 headshot yap, silaha dürbün alabilirsin gibi
- Bubi tuzakları uzaktan kumandalı dinamitler, bombardıman, köpek çağırma keyifli..
- MoH 10 vs 10 oynanabiliyor
- MoH ta birini öldürmek daha zor, sık baba sık ölmezsen rakip ölüyor.

Günün sonunda... yorumum şu, 4 e 4 olayı olmasaydı CoD tadından yenmeyecekti, birde harita download olayı olmalı, MoH iyi grafikleri de olsa çok fazla kişi ile de oynayabilsen aynı keyfi vermedi ,

En azından benim için..

- Upgrade vs yok.

Re: MOH 2 vs COD WoW
28 October 2009 12:20
WoW için yeni bir güncellemede bulunayım, internette okuduğum kadarı ile Modern Warfare 5'e 5 maçı destekleyecekmiş, birer kişi de olsa artırılmış, bilginize
13 November 2009 16:18
bu arada nie heres wow diyor aslı waw ;world at war ikisinide oynamış biri olarak Medal of Honour 2 kalabalık olmasına rağmen feci sıkıcı ama cod 5 için bunları söyleyemeyeceğim haritaları gayet güzel lvl sistemi zaten tek kelimeyle harika oyun modları çeşitli silahlar ve silahlara yapılabilecek kombinasyonlar çeşitli sonuç olarak cod 5 varken moh2 de ne?
14 November 2009 09:42
wow u bosver cod diyelim. katiliyorum COD daha zevkli ama haritalar ayni ve kişi sayısı az biraz daha cok olabilirdi.
14 November 2009 09:43
Beşiktaş civarında bildiğiniz gördüğünüz korsan wii oyunu satan varmıdır acaba?Korsanını alıp isosunu atayım diyorum, download çok uzun sürüyor sad smiley
14 November 2009 11:00
bende internet sınırsız olmadan önce doğubankdan alıyordum beşiktaş civarı bildiğim bi yer yok
17 November 2009 09:12
Evet COD Modern Warfare Reflex karşımda, bir saat bir multiplayer denedim arkadaşlar,

Kesinlike bir iki gömlek ilerlemiş, yani MOH un tek artısı sayı demiştimya hiç gerek yok 5vs5 yeter, grafikler daha iyi, kullanım menüler daha iyi olmuş,

Telsiz konuşmaları, tepede uçuşan helikopterler uçaklar tam havaya sokuyor.
17 November 2009 13:58
Oyunun girişini de güzel yapmışlar ama bana sanki biraz politik gibi geldi, giriş sırasında iki defa araplar kafana sıkıyor smiling smiley

Bana sanki orada sürmekte olan savaş ile ilgili ön bir vicdan temizleme hareketi gibi geldi.

Oyunu single player modunda rus işbirlikçiyi kurtarma operasyonunun sonlarına kadar falan oynadım, fena değil. Multiplayer oynayabilmek için single player'ı bitirmek lazım ama smiling smiley Hacemat olurum bu halimle.
20 November 2009 18:54
bide ben oynayabilsem şu cod reflex i günlerce başından kalkmayacam ama disc den çalıştıramadım bir türlü
21 November 2009 07:41
Yukos USB Loader'dan denedin mi? Diskle falan uğraşma derim. Uzun yükleme yerleri ve animasyonlar falan var.
24 November 2009 12:01
Himm.. şimdi MOH ile karşılaştırmayı bırakalım COD ları karşılaştırırsak

- Eski oyundaki gibi üç kişiyi ölmeden ardarda öldürürsen, radar açılıyor karşı takımın yerlerini görebiliyorsun (Eğer buna karşı kamuflaj giymiyorlarsa)
- Bir önceki versiyonda top atışı alıyordunuz 5 kişiardışıl öldürünce, bunda haritada işaretlidiğiniz noktaya jet uçaklar bombalıyor
- Veee en bombası 7 kill strike yapınca kocaman bir helikopter geliyor ve tabiri caiz ise ölüm kusuyor, roketler makinalı var üzerinde , önden veya yanlardan gördüğünden ölüyorsunuz, eve kaçmak farz, ya da haritadan kontrol edip arkadan yaklaşıyoruz. RPG ile düşürmeyi başardım ki challenge 'ların biri düşman helikopterini düşürmek ve bayağı bir xp verdi.

CoD 4 'te challenge lar sadece elinizdeki silahlar ile ilgiliydi örneğin falanca silah ile 25 kişi öldür veya 75 headshot yap gibi , karşılığında ise o silah ile ilgili bir hediye, dürbün, dipçik vs alıyordunuz. Bunda olayı geliştirmişler. Başka challenge lar var, örnek , jump into enemy base gibi birkaç şey daha var.

Valla telsiz sesleri gece görüş vs güzel güzel olmuş smiling smiley
25 November 2009 16:39
hdd yok deneyebilsem uğraşmıcam zaten bu arada call of duty reflex aslında call of duty 4 dür world at war ise 5 sadece wii ye sonradan çıktı yani online player dışında gelişen pek bişi yok bu kadar beğenmenizin nedeni zaten pc de de çok tutulmuş bir oyundu cod 5 den aşırı fazla oyuncu ve servere sahiptir 1 yıl eski oyun olmasına rağmen
05 December 2011 15:30
cod 4'ü uzun süre pc'de oynadım, x360'ta oynadım, wii'de oynuyorum hiç mi sıkılmaz bir insan arkadaş smiling smiley
08 December 2011 19:04
codlar arasında en iyisi black ops sanırım 6ws6 destekliyor zaten herzamanki gibi gelen yenilik yok grinning smiley simdi mw3 ü indirdim ama daha 1kere oynıyamadım ios falan baya uğrastırdı grinning smiley

22 January 2012 18:18
mw3 bitirdim ben sonunu açıklamak isterdim ama oynayın boşver.Single'ı çok güzeldi değişik sahneleri vardı.Su altına giriyorduk , helikopterden düşüyorduk, helikoptere atlıyorduk. vb vb çok iyiydi coop modunu denedim oda bayağı iyiydi. lvl 14 e gelmiştim coop da sanırım en son mutlaka oynayın

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
23 January 2012 16:33
coopta baya ilerledimde silahtaki termal sansör kalpatısı sansörü falan baya dikat daitici oluyo gözün oraki adama takılıyor dönüyosun nerde oldugunu anlıyosun falan ölüyosun en iyisi sağlam bol mermili silah grinning smiley

03 February 2012 03:41
WaW değil miydi o ? grinning smiley

Ben MW3 oynuyorum ama en iyisinin BOPS olduğunu söylüyorlar. İkisini de dene derim.
03 February 2012 21:12
en iyi grafik mw3 te en cok oyun çeşidi blackops ta

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 14
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!