Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Call of Duty: Modern Warfare : [REFLEX]

Gönderen Hyperkin 
Call of Duty: Modern Warfare : [REFLEX]
25 December 2009 18:51
haydi beyler el ele tutuşalım, mwr codelarımızı paylaşalım spinning smiley sticking its tongue out
4833-6125-5368

Re: Call of Duty: Modern Warfare : [REFLEX]
21 January 2010 20:59
Başlığı varmış lo,

Benimki de bu : 5296-0005-5269
Ekliyorum seni.
25 January 2010 18:02
0359- 9696-5192
17 February 2010 20:02
1218-4997-3371
24 March 2010 12:33
multiplayer da hile varmı arkadaşlar ya, elin adamı bazen 2 bazen 3 isabetli atışta anca öldürebiliyorum onlar beni tek isabetli atışta öldürüyo anlamadım fikri olan
24 March 2010 12:42
@gkhn06 : Hardcore oyna, daha az isabetli atışla öldürebiliyorsun... tek isabetli atışta indirebilmek için headshot falan yapman lazım galiba... ha bir de her silahın accuracy'si verdiği zarar falan aynı değil... online için cheat'leri var ama tavsiye etmem...
18 May 2010 13:57
Hergün içerdeyim numaram 4211-6659-2636 leveli 55 yaptım ama prestige moda gireyim dedim galiba sıfırlandı herşey..neyse ben burdakileri ekliyorum
19 May 2010 10:21
adultseq
Hergün içerdeyim numaram 4211-6659-2636 leveli 55 yaptım ama prestige moda gireyim dedim galiba sıfırlandı herşey..neyse ben burdakileri ekliyorum

Prestige'in sanırım olayı o... 0'dan başlıyosun ama ikonun değişiyo sanırım... sizi güççük silahlarla da avlarım hesabı smiling smiley
Bu arada bu akşam için COD online tertip ettim beklerim.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
19 May 2010 13:27
arkadaşlar ben eklememiştim henüz, şimdi ekliyorum spinning smiley sticking its tongue out
bol bol kapışalım.
ekledim, nickname TRHyperkin

1 kez düzenlendi. En son 19/05/2010 13:35 tarihinde Hyperkin tarafından düzenlenmiştir.
19 May 2010 17:07
@Hyperkin : davetine cevap verdim ama server full idi... ben private server açmıştım, keşke gelseydin.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
19 May 2010 17:53
Gelmeye çalıştım ama, "Could not connect to host" hatası verdi.

19 May 2010 17:58
Hmm, nedense ben oyunlarda server modundayken problem çıkıyor... router'ı bir kontrol etmem lazım...

23 May 2010 12:09
bu arada lag performansı direkt etkiliyor gordugum kadarıyla...
24 May 2010 11:01
WiiCrazy
adultseq

Prestige'in sanırım olayı o... 0'dan başlıyosun ama ikonun değişiyo sanırım... sizi güççük silahlarla da avlarım hesabı smiling smiley
Bu arada bu akşam için COD online tertip ettim beklerim.

Online oyunu kaçırdım valla.Hergün oynuyorum 1-2 saat. gene 0 dan 24 levele geldim 5 günde smiling smiley) Hırs yaptım.. davet gönderin gelirim...Bu arada güççük silahlada avlıyormuşum smiling smiley)
06 June 2010 07:49
Hor gormeyin garibi, prestige'dendir...bende 0 dan başladım. martyrdom u ozluyorum sadece smiling smiley beni benden alırsan seni sana bırakmam perk i
06 June 2010 10:30
@DuncanIdaho : Martrydom gidiyorsa Last Stand de gidiyordur herhalde?

06 June 2010 13:54
tamamı gidiyor, hatta sapan ile başlıyorsun, yok bu abartı oldu,

ilk başladığın gibi. yeniden turluyor oluyorsun, yanında sadece geçmiş maçların tecrübesi ...
14 June 2010 10:37
iyi de kimse oynamıyor galiba bu oyunu
14 June 2010 10:53
@bir defa online denedik toplu olarak da (sanıyorum ya 3 ya 4 kişiydik) başarılı olamadık. iki kişi online da oyunun hiç bir tadı çıkmıyor

17 June 2010 08:02
ben her girdiğimde bir sizlere bakıyorum ama genelde kimse olmuyor , sebebide şu

cumartesi sabah ve pazar sabah , bizim ufaklık kalkmadan oynamam lazım genelde 09.00 ile 10.00 arası smiling smiley onun yanında oynayabildiğim tek oyun sadece mario galaxy, yoksa ya mote asılıyor yan önüne geçiyor ya kucağıma atlıyor, birde olayın şiddet boyutu var ya neyse düştük geri kalktık şeklinde anlatıyorum düşme olayını smiling smiley

bu saat geleni beklerim..
17 June 2010 23:57
bu oyunu zapperla oynamayı deneyen varmı
daha yeni aldım zapper ama bana zapeprsız daha kolay gibi geldi
bir türlü alışamadım, alışırsam bende gelirim smiling smiley
18 June 2010 09:53
hocam zapper ile bende oynayamadım , mote ile chuck yeterince pratik.. başka yerde de yok.
18 June 2010 10:04
Evet zapper ile oynayabilmek için kontrolleri değiştirmek gerekiyor... Ama bana da zapper'ın arkasından nunchuk'ı idare etmek hiç de ergonomik gelmiyor.

18 June 2010 11:39
Bu oyun ile alakasız olacak ama Zapper konusu açıldığı için sorayım. Dün akşam (yeni softmod'ladığım cihazımda) ilk kez WiiPlay'i oynadım, ördeklerin olduğu ilk oyunda tam olarak ekrana nişan almadan vuruyorum, yani tamam ortada bir + var ve milim oynatsam oynuyor, hassasiyette sorun yokta tam ortalamıyoruz. Zapper denilen şey ise tüfek şeklini veriyor, wiimote iken tam ortalamaması sorun olmayabilir ama tüfekte kötü olur be. (yoksa benim ayarlarda mı sorun var? grinning smiley )
19 June 2010 17:52
alıştım gibi smiling smiley
online'da baya zevkli oluyor zapper ile

gariptir ama nunchuck'ı sol elle tutup tetiği sağ elle tuttuğum zaman sanki daha hakim oluyorum oyuna
ilk başlarda tam tersini yapıyordum, resmen kulaktaki denge sıvısı ters dönüyordu smiling smiley
30 June 2010 20:28
Oyunda acemiyim. Sayfada kodunu paylaşanları ekledim.

Benimki aşağıda...

2442-8468-0200
23 October 2010 00:09
ya benim lag ibaresi hep sarı modem wii nin yanında problem ne sizce? bilgisayardaki oyunumla alakası yok takır takır vuruyor adamlar ben hedef alana kadar. yavaş hareket edior lag sorunum var sanırım çok üzdü beni bu
23 October 2010 09:27
Lag bir nevi basitçe bağlandığın server ile arandaki gecikme demek. Senin internet bağlantınla ilgili bir şey. Bağlantı hızın istersen 1 Gigabit olsun eğer aşırı derecede Lag var ise hiç bir işe yaramaz. Modemini resetle. Aradaki mesafe ile de ilgili değil.
24 November 2010 14:20
,işte buda bnmkii 244888928938 eklerseniz sevinirim :d

______________________________________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________
davutcankrks@gmail.com hertürlü sorunlarınızı danışabilirsiniz!grinning smiley
Doctor Who
30 March 2011 06:07
Arkadaşlar benide eklerseniz bende oynamak isterim.akşama eve gittiğimde kodu yazarım.....
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 37
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!