Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Hangi Oyunları Online Oynayabiliyoruz?

Gönderen eozen81 
Hangi Oyunları Online Oynayabiliyoruz?
31 October 2009 21:11
Arkadaşlar selam,

dün evde eşimle Wii Kart oynarken tesadüfen online mode geçtik, çok şaşırdım, ben hep ücretli ya da ne bileyim işte friends olarak eklenme şeklinde ancak oynanıyor sanıyordum Wii üzerinden online oyun.

Girdik oynadık, gayet güzeldi, başka hangi oyunlar var böyle online oynayabileceğimiz?

Not : bu arada USB loader ile açtığım bir oyundu

Re: Hangi Oyunları Online Oynayabiliyoruz?
31 October 2009 21:18
Wiiware olarak : Tetris Party ve Dr.Mario var

Fifa, PES serileri... sanırım grand slam gibi tenis oyunları...

We love golf vardı golf oyunu olarak...

Super Smash Bros Brawl var ama hiç rakip bulduğunu göremedim, başkalarının oyunlarını izleme çalışıyor online olarak...

Battalion Wars, Call of duty world at war, Metroid Prime Trilogy (diskten oynaman lazım), Conduit, Medal of honour...

Eşinle oynayacaksan en makulleri wiiware olanlar smiling smiley
Bizim hatun bir ara fena sarmıştı Dr.Mario'ya, online 500-600 oyun oynadı en az... Tetris party'de de 5 kişi online oynayabiliyosun, o da oldukça keyifli...
03 November 2009 12:59
Eozen81

bu konuda wow ile cod u karşılaştıran bir konu açmıştım, fps ise ona bakabilirsin, conduit te destekliyor ancak yıllar sonra half-life kalitesinde bir oyun oynamak istemezsin..

guitar hero oynuyorsan (plastik gitar lazım) hepsi online oynanıyor

Grandslam Tennis çok güzel, özellikle ikiye iki müthiş zevkli

En son fifa 2010 u oynadım, tek sorun guest oynaman gerekiyor ancak sorun yok smiling smiley

Wiicrazy nin dediği gibi onun dışında tetris party oyanınyor gayette keyifli..
03 November 2009 19:56
@DuncanIdaho, bilgiler için teşekkürler.

Açıkçası COD ve WOW gibi oyunları online oynamak pek sarmıyor beni. Daha çok spor tarzı oyunları seviyorum ya da Mario Kart gibi, mesela EA Grand Slam'i deneyeceğim, her ne kadar 1-1 maçlarda bu oyunda çok başarılı olamasam da grinning smiley
03 January 2010 15:01
Brother in Arms oyunuda online oynanabiliyor. çok az rakip çıktı karşıma ama yinede buluyor biraz. bu arada benim oyun orjinal. crack ile nasıl olur bilmem smiling smiley
16 January 2010 10:46
WiiCrazy

Super Smash Bros Brawl var ama hiç rakip bulduğunu göremedim, başkalarının oyunlarını izleme çalışıyor online olarak...

Bu sorunu zamanında Street Gamer'da dile getirmiştim. Kesin hatırlarsın dostum.

NTSC-U Wii sahibiyken (ilk aldığım Wii idi) SSBB'da online'da anında rakip buluyordu oyun ama nedense PAL konsolda sadece oynanan oyunları izleyebiliyoruz. sad smiley

Sen mesajında IP kısıtlaması var demiştin hatta. Eğer bölgesel bir sorun veya dediğin gibi IP kısıtlaması varsa cidden insanın morali bozuluyor. Çünkü oyunun online'ı acayip eğlenceli. Zamanında denediğim için biliyorum.
16 January 2010 10:49
Du bakalım, ben konsolumu PAL'e çevirdim... Bir de öyle deneyeyim, geçmişte yazdıklarımızdan feyz alır duruma geldik iyi mi :p

Ben yine de ümitsizim smiling smiley

Şimdilik online'da Call Of Duty fena değil, arkadaşın gazı ile oynamaya başladım bakayım daha emekliyorum oyunda...
16 January 2010 10:55
Valla PAL'da yemiyor SSBB'da online. NTSC-U Wii'de bakarsın online olayı olur ama bu oyununda online'ı eksik kalsın diye avutuyorum. Yapay zeka ile oynarken zorluğu en yüksekte tutarsan sanki online oynuyorum gibi sanıyorum. grinning smiley
18 January 2010 20:11
ben cod serilerini tercih ediyorum zevkli geliyor bana oynayani da cok bos kalmadan sürekli oynayabiliyorsun cod 5 ten cod 4 e gectim alisamadim biraz eski moda silahlari kullana kullana simdiki silahlari unutmusum .D arada bazen mario kart oynuyorum bende hala 1 kol var 2.yi ya sömesterda sömester olmazsa yaza garanti alirim 2.kol olmadigindan tek kisi ile 2 kisinin verdigi zevki vermiyor 2.kolu alirsam heralde benim yigen ile 2 li tenis maclari yapariz grinning smiley
18 January 2010 20:47
COD Modern Warfare oldukça iyi valla, az önce bir saat atıp geldim... gerçi hala mouse'daki accuracy'i wiimote ile yakalayabilmiş değilim...
19 January 2010 22:03
valll ustad alisinca iyi. biraz gayret smiling smiley challengeları yapıp durbun vs takarsan hit daha kolay
21 January 2010 12:44
aynen ilkbasta cok zor geliyo sonradan alisiyorsun hele benim gibi cod 5 ten gecince cod 5 te aim asist cok daha fazla bununla azaltmislar baya daha da zor geliyo ama simdi baya alistim search and destroy yada HQ modlarinda oynuyorum genelde cok zevkli oluyor bazende team tactical eski nickim dante yeni nickim AqueWagE grinning smiley belki karsilasmisizdir grinning smiley
01 February 2010 14:44
Biraz konu eskimis ama yazmadan gecmiyeyim dedim benim en zevk alarak online oynadıgım oyun Mario Strikers Charged .
02 March 2010 15:43
bnm zipper bozuldu zippersız oynuorm mw reflex i xD öyle olanlar için sensiviyt ayarını yazıorm

camera sensivty 6-7 size kalmış ama bnde 1 xD ama size 6-7 öneririm..
dierlerinin hepsi 0
05 March 2010 16:42
Wikipedia'nın şu başlığından Wii Wi-fi Connection'la oynanabilen oyunların listesine ulaşabilirsiniz.
06 March 2010 07:50
deliprofesor
Wikipedia'nın şu başlığından Wii Wi-fi Connection'la oynanabilen oyunların listesine ulaşabilirsiniz.

Çok teşekkürler. winking smiley
30 June 2010 09:27
Yedeklenmiş oyunlar ile veya chipli/softmodlu makine ile online oynanabiliyor mu? Yoksa banlenme ihtimali varmı XBOX'daki gibi..?
30 June 2010 09:34
oyunlarda hile yapmadığın sürece banlanma tehlikesi yok. Çip veya Softmod farketmiyor. Hile yapanlar yakalandığı an süresiz olarak banlanabiliyorlar.
01 July 2010 10:14
İşte bu güzel birşey smiling smiley
04 July 2010 18:38
Wii için çıkarılmış oyunlardan online desteği olanlar ve ayrıntılı bilgi için :

Ben de bu listeye bakarak indiriyorum oyunları smiling smiley

bu arada yukarıdaki screenshot ı aldıgım link:
[en.wikipedia.org]
01 October 2010 11:44
merhaba arkadaslar,bende kizima wii aldim ancak yardimizi rica ediyorum,online oyun oyniyamiyoeumtorrent kayit ettigim oyunlarida oyniyamiyorum,bir arkadasimin tavsiyesi uzerine homebrwev sd kartina yukledim bu seferde wii sd kartini okumuyor lutfen yardimci olursaniz cok iyi olur,selamlar.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 28
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!