Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Mario Kart Turnuvası Sistem Değişsin Mi ? Anket.

Gönderen NinintendoWii 
Mario Kart Turnuvası Sistem Değişsin Mi ? Anket.
05 January 2011 20:16
Anket
Sistem Değişsin mi ?
Bu ankete sadece kayıtlı üyeler oy verebilir.
8 oy alındı.
Evet,değişmeli. ( Neden Belirtiniz ) 6

75%
Hayır,değişmemeli. ( Neden belirtiniz ) 1

13%
Kararsızım,şöyle yapsak ? ( Belirtiniz ) 1

12%

Arkadaşlar,malumunuz puanlama sistemi mevcut.Ancak puanları kaydetme ve oyuncu bulamama sorunlarından dolayı pek iyi işlemiyor sistem.Şöyle bir şey düşündüm,puanlamayı falan boş verelim,yine aynı saatimizde buluşup oyunumuzu oynayalım,tur sınırı harita sınırı olmaksızın oyunumuzu oynayalım sıkılıncaya kadar.Yani birincilik sonunculuk diskalifiye falan olmadan oynayalım diyoruz.Ne dersiniz ?

_________________________________________________________________________________________________________

Mario Kart : 2278-9599-6680 Fifa Account : Sagopa Kajmer

_________________________________________________________________________________________________________

1 kez düzenlendi. En son 05/01/2011 20:17 tarihinde NinintendoWii tarafından düzenlenmiştir.

Re: Mario Kart Turnuvası Sistem Değişsin Mi ? Anket.
05 January 2011 20:46
Valla bence olur,sonucta 1. de olsan sonuncu da olsan ucunda bır odul yok ya maksat bırlıkte vakıt gecırmek eglenmek.
05 January 2011 22:13
Değişsin dedim, şöyle ki...

İlk mesajda yazıldığı gibi mevcut sistem işlemiyor, bir fifa / pes turnuvası falan olsaydı mesela uygun olabilirdi ki yine buluşmak o oyunlarda da sorun oluyor.

Her hafta saati belli olur, isteyen gelir oynar, isteyen gelmez... Bence en iyisi böyle olur... Ama haftanın günü ve saati esnememeli, gün ve saat esnemedikçe orada bir oyun döndüğünü bilip gelebiliriz turnuva kadar olmasa da az buçuk bağlayıcılığı olur.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
06 January 2011 18:21
Biraz daha katılım olaydı iyiydi grinning smiley

Mario Kart : 2278-9599-6680 Fifa Account : Sagopa Kajmer

06 January 2011 18:38
bencede ama malesef :/
10 January 2011 14:31
Sizlere katılıyorum. Son hafta gelemedim zaten. Elektrik sorunu yuzunden. Her hafta orda oynandığını bilmek ve sıkılana kadar oynamak guzel olur.

4.2E SOFTMOD
11 January 2011 17:04
bu hafta kımse yoktu smiling smiley
11 January 2011 17:18
Drummachine
bu hafta kımse yoktu smiling smiley

ben bu hafta katılmayı düşünüyorum yalnız bende kimsenin friend code yok sizin nedir ekliyim oynayalım smiling smiley

12 January 2011 21:19
Benım frıend code yazıyordu esasında dıger baslıkta
25 January 2011 13:01
ben aktif olarak takip etmeme rağmen başlığın hareketinden haberim olmamış nasıl olduysa, yoksa katılırdım.Bundan sonrakilere katılırım, fakat sistemin nasıl olması gerektiğine karışmam smiling smiley

04 February 2011 21:45
ben katilmak isterim cumartesi olsunsmiling smiley

12 February 2011 13:36
Bu akşam bekliyorum ben lıstedekı herkes eklı umarım gelen olur
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 43
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!