Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Black Ops

Gönderen Hyperkin 
Re: Black Ops
08 February 2012 17:32
akbasemre1
Please note that iy may not currently be available in your region
simdi shop chanelı update etmen lazım anladığım o hiç yasamadığım için suana kadar daha anlamıs deilim bu sorunu bir ayarlardan ülkeni uk secip denermisin oyundan

sağol dostum hallettim sorunu.Ülke seçimi uk seçiliydi.Ben şöyle hallettim.Ülke seçimini germany yaptım.connect24 ü açtım.sonra tekrar ülkeyi uk yapıp connect24 ü açtım.oyuna girdiğimde kendi güncellemesini sordu.ok dedim oldu smiling smiley)) yapamayanlar bide bunu denesin. cios ve loader güncellemelerinin de yapılması lazım tabi.

Mario Kart code : 2709-1837-7952

09 February 2012 14:41
sevvil
akbasemre1
Please note that iy may not currently be available in your region
simdi shop chanelı update etmen lazım anladığım o hiç yasamadığım için suana kadar daha anlamıs deilim bu sorunu bir ayarlardan ülkeni uk secip denermisin oyundan

sağol dostum hallettim sorunu.Ülke seçimi uk seçiliydi.Ben şöyle hallettim.Ülke seçimini germany yaptım.connect24 ü açtım.sonra tekrar ülkeyi uk yapıp connect24 ü açtım.oyuna girdiğimde kendi güncellemesini sordu.ok dedim oldu smiling smiley)) yapamayanlar bide bunu denesin. cios ve loader güncellemelerinin de yapılması lazım tabi.
Bunu denerim.

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
12 February 2012 19:49
Ben oynuyorum da dikkat edemedim. Aynı mario kart gibi bunda oyuna özel numaramız mı var yoksa sarı zarftaki nömrayla mı oynanıyor?
12 February 2012 22:15
thebluespirit
Ben oynuyorum da dikkat edemedim. Aynı mario kart gibi bunda oyuna özel numaramız mı var yoksa sarı zarftaki nömrayla mı oynanıyor?
Benim bildiğim her oyunun kendi nömresi var grinning smiley

Friend Code'ler
Cod MW R.:4327-8871-9997
Mario KART:0261-4794-4287
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 23
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!