Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Monster Hunter Gecesi Yapsak (:

Gönderen DjarumBlack 
Monster Hunter Gecesi Yapsak (:
26 October 2010 12:57
Yarın ( 27 Ekim Çarşamba ) akşamdan başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar Monster Hunter Tri oynayalım diyorum. Amaç HR'si düşük olan arkadaşlara yardım edip hızla questlerini geçmek ve HR kasmak. Ayrıca item ve diğer konular hakkında da yardım edebilirim.

HR'si düşük elemanlardan oluşan bir party yaparsak direk düşük arkadaşları yükseltmek için oynayalım. Eğer HR 31 ve üstü varsa ( Jhen Urgent Questi bitirmiş arkadaşlar ) adam gibi Urgaan vs keselim.

Katılım durumuna göre de ara ara bu etkinliğimizi tekrarlayalım. Herkes birbirini eklerse kolayca oyunda birbirimizi buluruz.

Open / Gate 1 / Galor 1'de oda kurulacak.

Her party için 4 kişi lazım en fazla.

Oyuncu Listesi

Djinn - HR35 ( ben )
BLACKSTR - HR33

Herkes isimlerden birbirini şimdiden ekleyebilir arkadaşlar. Katılmak isteyenler başlık altına HR'leri ile beraber isimlerini yazabilirler.

1 kez düzenlendi. En son 28/10/2010 12:56 tarihinde DjarumBlack tarafından düzenlenmiştir.

Re: Monster Hunter Gecesi [ 27 Ekim Çarşamba ]
28 October 2010 10:06
Katılım olmadığından ertelenmiştir (:
28 October 2010 12:18
üstad
Numaram 2486 6027 3658 2173
makine nicki dzurel

Gece 12 den sonra genelde oynuyorum sabah dek. 29 ekim dolayısıyla online olucak kimse varmı?
28 October 2010 12:55
Ben varım. Büyük ihtimal BLACKSTR da var. Bu gece burdan paslaşalım. Oyun nickini vermen yeterli olur sanırım.
Re: Monster Hunter Gecesi Yapsak (:
28 October 2010 13:24
Vallahi bende gelirim ama pek iyi değilim oyunda, 1 sat oynamışlığım var.
28 October 2010 13:56
Valla 1 saat oynamayla online queste girilirse emin ol anında ölürsün abi (: En kötü offline'da 2 yıldıza kadar bitirmek gerekli.
28 October 2010 20:04
mh4 benimde daha ama kavradım biraz great jaggi tek basıma kesebildim bossların mantıgını kavramak yeterli sanırım başlangıç için
28 October 2010 20:35
Arkadaşlar önümüz kurban bayramı, organizasyonu o tarihlere de getirebilirsiniz smoking smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
28 October 2010 20:46
Evet olabilir aslında. Bu arada ben onlineım şu an. HR36 olabildim. Ortalama bir party ile Jhen questi yapıyoruz. Ekleyen olursa bulabilir beni oyunda.
28 October 2010 21:06
DjarumBlack
Evet olabilir aslında. Bu arada ben onlineım şu an. HR36 olabildim. Ortalama bir party ile Jhen questi yapıyoruz. Ekleyen olursa bulabilir beni oyunda.

Ben aslında şaka yapmaya çalışmıştım smiling smiley

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
28 October 2010 22:34
WiiCrazy
Arkadaşlar önümüz kurban bayramı, organizasyonu o tarihlere de getirebilirsiniz smoking smiley
Off yarıldım cidden grinning smiley Esprinin altında yatan ince "4 kişi bi Jaggi'ye girersiniz" olayını da anlamadım değil grinning smiley

28 October 2010 23:32
WiiCrazy
DjarumBlack

Ben aslında şaka yapmaya çalışmıştım smiling smiley

Ahahaha abi şimdi düştü jeton. 8 saat aralıksız oynayınca öle oluyo grinning smiley Bence 4 kişi bayramda Lagiacrus'a girelim grinning smiley

29 October 2010 07:49
Aslında güzel bir oyuna benziyor. Şöyle zaman ayırıp başlangıç görevlerini bitirebilsem zevklini alacağım da,bi türlü kısmet olmadı. En son farm'ı açtıktan sonra bıraktım,daha questlere bile geçmedim sad smiley En yakın zamanda başlamayı planlıyorum ama smiling smiley

29 October 2010 07:55
10 saatte falan oyunu tam olarak kavrarsın. Sonrası zaten onlinedı questti falan su gibi akıyo ...
29 October 2010 08:17
Ben hiç başlamasam daha iyi aslında.. Tam sınav haftası,sararsam tam sararım grinning smiley

30 October 2010 08:04
Benim sınavlar bitti. Kurban bayramından sonra başlıyor. Ben de kasıyım bi ofline da sonra gelirim.

30 October 2010 15:34
HR40 olurum bu gece ama artık çok zorlaşmaya başladı. Rathian + armor yaptım kendime set. Silahlar da hep Switch Axe üzerine. Thunder, Ice ve Water elementli. 2 tane de Long Sword var Fire ve Dragon.
30 October 2010 17:38
Djinn sende hastalık oldu bu oyun,yavaş biraz yahu grinning smiley

30 October 2010 18:35
Rpg'lere takıntım var, bi de mmorpg olunca böyle oluyo işte (:
02 November 2010 20:32
Bende neogammada hayırlısı ile açmayı başarıcam o zaman kendimi geliştirip gelebilirim.
15 November 2010 07:41
Ben bu sıralar Mount & Blade takılıyorum PC'de.
15 November 2010 12:41
Oynamaya devam eden yok mu millet bu oyunu (: Bi toplanp oynayamadık. Ben HR48 oldum.
16 November 2010 19:03
Bence hazır tatildeyken imkanı olan arkadaşlarla bişeyler yapabiliriz su an hr 50 oldum bence eğlenceli olur bir kerede türk odasında yaratık keselim demi ya rahat rahat türkçe konusmak istiyorum artık oyunda grinning smiley

Maximum Libido
16 November 2010 20:39
Kanka HR 49 olarak takipçinim grinning smiley 1 saat içinde online oluyorum.
03 December 2010 20:57
Bende hr 28 falanim bugun aksam onlineyin nick EMRE
11 December 2010 12:01
SLM ASLINDA BEN DE OYNUYORUM, HR 6 DA KALDIM. BIR DE SILAH ALMISTIM BUYUK, AMA BIR TURLU DEĞİŞTİTRP KILIÇ TURU BIR SEY ALAMADIM
11 December 2010 12:05
GOKHAN44 HR6
11 December 2010 12:27
Gökhan büyük harfi genelde Cümle başlarında ve özel isimlerin başında kullanıyoruz, cümlenin tamamında kullanmak hem okumayı zorlaştırıyor hem de çok çirkin görünüyor.
11 December 2010 20:29
Bende artık baslayabılırım sanırım 3.yıldız gorevlerı bıtmek uzere.
26 December 2010 17:17
ben baslıcaktım 31 hr vardı soft mode yaparken save dosyam gitti
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 22
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!