Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

wii internet bağlantısı ?

Gönderen okinore 
wii internet bağlantısı ?
08 June 2010 18:35
selam wii de yeniyim arkadaşlar yardım almalıyım.. internete bağlayayım diyorum olmadı eror 51030 gibi bir hata verdi görüyor benim wireless i ama connect dedğimde bağlanmıyor.. dns ayarı yada ip ayarı mı gerekiyor? öyleyse nasıl yapılıyor? teşekkür ederim

Re: wii internet bağlantısı ?
09 June 2010 20:36
Selam Arkadaşlar;

Benzer dert te bende var.. Wireless bağlantı noktalarında, gücü uygun Access Point'e, şifresi ile girmeyi denediğimde, Connection Test sonucunda "Error Code 51331" alıyorum. Nintendo sitesi, bunun için, "hatalı şifre" olabilir diyor. Ama aynı şifreler ile laptoptan Wi-Fi bağlanıyorum. Version'um 3.4E. Ülke seçimleri yaptım, Turkey ya da England denedim. Bir türlü TEST başarılı olmuyor. Bağlanmak için ne yapmalıyım.

Yok mu destek olacak kimse?
09 June 2010 21:12
[www.wiidewii.com] burayı bir inceleyin isterseniz.
12 June 2010 07:05
selam verdiğiniz başlık altına baktı mfakat oradaki dns leri yapmıştım ama yine bendeki hatayı veriyor ne yapmalıyım.. win7 kullanıyorum bu arada modemin içinden mi yapaıcam yoksa win7 nin üstünden mi? çnkü wireless i laptop üstünden açıyorum ev ağına. modemin içine girdiğimde de zaten dns ayarı göremedim airties tr201 var .. yardımcı olurmusunuz
05 August 2010 08:49
abı ya almanya yada uk yapacan dene bence
26 August 2010 16:17
modemine mac adres kontrolü koymuş olabilirsin belki. eğer öyleyse modemin mac adres kontrol listesine wii'nin mac adresini de ekle.
05 September 2010 19:13
arkadaşlar ülkeyi UK yaparsanız sorunsuz bir şekilde bağlanabiliyorsunuz..
07 September 2010 13:19
Ayar yapmadan kablosuzdan bağlanan Wii görmedim ben daha.
12 April 2011 13:33
wii için internet bağlantısı wireles de Kablosuz modem ayarlarında, yani güvenlik şifre yeri wpa2 kişisel olunca wifi çalışmıyor. Wii ile modem Error Code 51331 hatası veriyor. Ayarı wpa seçince modemde, çalışıyor wii ama pc bu sefer nete girmiyor. Wii nin mac edresini de modeme ekledim, mac filtresinide devre dışı bıraktım olmadı. Sizde ayar nasıl wii nizde güvenlik modemde wpa mı wpa2 mi çözemedim birde modem ayarlarınızı wii için ne yaptınız resimli modem ayarı falan varsa ekleyin lütfen
12 April 2011 14:41
tuzruhu
Ayar yapmadan kablosuzdan bağlanan Wii görmedim ben daha.

Benim cihazım direk bağlandı.
12 April 2011 16:07
@yarem
sansli azinlik mi desek yoksa kablosuzde sifre filan mi yok , gerci gene ayarlarina girmek gerekiyo wiinin diye biliyorum ama hayirli olsun diyelim grinning smiley

07 May 2011 22:41
Merhaba Wii sadece

WPA - PSK (TKIP)
WPA - PSK (AES)
WPA2 - PSK (AES)

şifrelemeyi tanıyor bilginize.

nintendo costumer service
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 41
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!