Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

fifa 2010

Gönderen dedezade 
fifa 2010
20 May 2010 13:57
ilk defa dun online oynadim ama controller ile ilgili sorunlar yasadim, Nunchuk ile oynuyorum normal de ama online oynarken cok gec gidiyor hareketler,bunun sebebi ne olabilir.sadece wiimote ile oynarken iyi calisiyor hareketler birebir ama bende buna alisamadim birturlu.

Re: fifa 2010
20 May 2010 14:16
Aynı yorumlara pes içinde rastlamıştım. nunchuck la birlikte çok daha fazla hareket verisi ekranda işaretleme gibi gönderildiği içn online da problemler yaşanıyormuş. Eğer bu genel bir durumsa bizim turnuva nasıl olacak ? Belkide o günkü bağlantıdan da olabilir
20 May 2010 14:28
baglantidan oldugunu sanmiyorum cok gec saatte baglandim ve baglantim da cok yuksek ,sadece wiimote ile oynarken bir problem yok , ama bu sekilde oynamayi da hic beceremedim,dun gece beni parcam pircik ettiler kim ile oynasam 7-0 8-0 lik sonuclar ile bitti smiling smiley kaleye bile yaklasamadim..
20 May 2010 14:33
Senin bağlantında olmayabilir problem oynadığın kişiler çok uzaktan amerika gibi, o zaman çok laglı da olabiliyor. Ama bu pes teki ile aynı sorunsa o iş çok zor
20 May 2010 17:23
ben pes'te ingiliz bir kullanıcıyla oynamıştım, maç sonlarına doğru ufak tefek lag olsa da güzel oynadık. 3-1 yeniyordum ve ardından telefon çaldı, bu da benim çöküşüm oldu smiling smiley

20 May 2010 17:31
valla kil oldum ben bu ise biraz once gene denedim nunchuk ile adamlar nokta atisi yapar gibi oynuyorlar ben ise topu alip pas verene kadar 5 sn. geciyor hot smileyangry smiley
24 May 2010 11:04
İyi hoşda oyun çok kötü olmamışmı..Oynanırlık falan neysede çocuk işi yapmışlar.Pes'i almadığıma pişman oldum valla
01 June 2010 22:19
adultseq
İyi hoşda oyun çok kötü olmamışmı..Oynanırlık falan neysede çocuk işi yapmışlar.Pes'i almadığıma pişman oldum valla

Ewt aynen pes i de tam tersi on numara diyebilirim. Hatta şuna rastladım online a girmeden önce data güncellemenizi istiyor yaptıktan sonra baktım GS da yeni oyuncular ve mevkileri de güncellenmiş... Bu şekilde oyunu güncel tutuyorlar.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 43
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!