Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Mario Kart Sorunum

Gönderen Z-Gear 
Mario Kart Sorunum
19 May 2010 19:08
Chipli wii kullanıyorum ama bilmiyorum hangi chip olduğunu birde wiim korean , dün tatsunoko vs capcom la mario kartı yükledim , tatsunoko update istemezken mario istedi ve çok garibime gitti eski oyun istiyor yenisi istemiyor diye korean olduğundanda yapmadım , nasıl açabilirim bu oyunu ? 3.4e wii versiyonu , sanırsam homebrew channel yüklü normal cd channel ikonlu ama üstünde BACK UP Channel yazan bi channelda yükle başkada bir şeyi yok wii min , şimdiden teşekkür ederim grinning smiley

Re: Mario Kart Sorunum
19 May 2010 19:26
O backup channel yazan yerden çalıştır... amman diyeyim oyundan update falan edeyim deme, korean wii'lerin semi-brick'i neredeyse full brick gibi oluyor... (kore'den pal'e gibi bölge çevrimi yapılmamışsa)

Yeni olanın update sormaması ya update bölümünün brick blocker gibi bir programla uçurulmuş olmasındandır ya da çipinde belli bölgeler için update kapalıdır.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
Re: Mario Kart Sorunum
19 May 2010 19:50
Şey bildiğim kadarıyla korean wii pala çevrilmiş emin değilim ama khalkedonda alınma büyük ihtimal öyle çok saolun bi deneyeyim back updan açmayı smiling smiley çok saolun smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!