Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Yardim

Gönderen kskbetty 
Yardim
04 May 2010 16:50
Merhaba Arkadaslar

Ben bundan bi kac ay once wii mi softmod yapip guzelce oyun indirip oynurum fakat yukledigim oyunlari wii yani homebrow chanel
dan wiiflow cani isterse aciyor istemezse acmiyor. Yani oyun ekranda gozukmesine ramen acmaya calistigimda siyah ekran geliyor ve hic bi tus calismadigi icin fisi takip cikarmak zorunda kaliyorum.

Son zamanlarda da fisi bu kdar cok takip cikartmanin wii ye zarar vericeginden endise etmeye basladim. Merak ediyorum bu size de oluyor mu yoksa ben bi yerlerde yanlis yaptigin icin mi boyle oldu ? Bu arada oyunlari WBFS ile atiyorum.

Simdiden ilginize tesekkurler

Re: Yardim
04 May 2010 17:04
CFG Usbloader kullan. Wiiflow geliştirilmesi nerdeyse durdu diyebilirim. Parçalandı Wiiflow geliştiricileri ama CFG öyle değil. Mahşerin 4 atlısı gibi geliyor.

CFG USB Loader şuan camianın en iyisi.
04 May 2010 17:08
Aynen, wiiflow uyumluluk konusunda biraz geride kaldı. Cfg usb loader kesinlikle uyumluluk açısından açık ara önde şu anda her ne kadar görsellik konusunda wiiflow'un epey gerisinde kalsa da.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
04 May 2010 17:16
İkisi birden kurulu ama önceliği Wiiflow'a veriyorum görselliği açısından. Nazar değmesin de şu ana kadar açmadığım oyun olmadı hard diskimdekiler arasında. Sorun olursa CFG'de hazırda bekliyor smiling smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 34
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!