Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Grand Slam Tennis sorun (yardim)

Gönderen 129912994 
Grand Slam Tennis sorun (yardim)
03 May 2010 09:53
simdi bben oyunu aciyorum sorunsuzca wiimote bilegine bagla fln gosteriyor ondan sonra Grand slam tennis yazisi geliyor ve orda duruyor wii donuyor mu ne hic bisi yapilmiyor confused smiley bunun bi cozumu var mi yoqsa oyunda yada cektigim dvd den fln mi kaynakli?

Re: Grand Slam Tennis sorun (yardim)
03 May 2010 11:30
DVD'den olabilir. USB Harddiskin veya Flash Diskin varsa onda bir dene, onda da aynısını yapıyorsa oyunun kendisinde bir problem vardır (indirdiğin iso bozuk olabilir).
04 May 2010 09:54
aynı sorun bendede vardı bende wiiflow kullanıyorum 2 tane grand slam tennis indirdim 2sindede aynı sorun oldu bende bıraktım artık nedenini bende anlamadım dol degiştirincede olmuyo denedim sistemim wii ver4.2U cIOS38 rev 14 as IOS249 cIOSx rev19 as IOS37 diğer oyunlarda sorun yok sadece bunda var...wiiflow kanal olarak yüklü ayrıca..usb hdd olarak western digital mypassport 320 gb ve WBFS olarak kullanıyorum tesekkurler..

1 kez düzenlendi. En son 04/05/2010 13:18 tarihinde enkazweb tarafından düzenlenmiştir.
04 May 2010 10:44
wiiflow yerine cfg. usb loader kullanın. ben de aynı problemi coverfloader ile yaşadım, cfg usb. loader'a geçince bir problem kalmadı. kullandığınız loader'ın da güncel olduğundan emin olun ayrıca.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
04 May 2010 11:47
bu oyun altdol falan veya herhangi bir ayar olmadan drek acilan bir oyun , bence de cfg usbloader e bir deneyin eger acmiyorsa buyuk ihtimal oyun da bir problem vardir
11 May 2010 13:57
oyunu neogamma r9 ile actim da pek begendigmi soyleyemem m+ ile oynuyorum hic rotate ayari fln yoq elim sagda fln duruyor ama adam elini rastgele atiyo m+ siz gibi bisi olmus nasil bir m+ kullanmislar anlamadim resortta mesela masa tenisi süper yapilmis elin nerde ise ekrandada orda bunda ole bisi yoq tek kelime ile m+ destekliyen en kotu oyun diyebilirim sad smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 46
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!