Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Medal Of Honor Heroes 2 'de hata verdi !

Gönderen NinintendoWii 
Medal Of Honor Heroes 2 'de hata verdi !
10 April 2010 07:59
Şimdi de o remote'un elimizden fırlamaması için takılan ipin uyarısını veriyor ve kalıyor öyle.sad smiley

Re: Medal Of Honor Heroes 2 'de hata verdi !
10 April 2010 08:33
2x hızında yazayım birde.Belki okur.sad smiley

Edit : Olmadı ya offf off.Ne saçma bir hata bu ya.

1 kez düzenlendi. En son 10/04/2010 08:59 tarihinde NinintendoWii tarafından düzenlenmiştir.
10 April 2010 09:13
Belki de kullandığın neogamma versiyonu bug'lı falandır, değişik versiyonları ile dene.

[gbatemp.net]

Olmazsa dvd yazma yöntemi / sürücü / oyun dump'ı ile de alakalı olabilir...
10 April 2010 09:17
Beta 3'ü indirdim.Apps içindekini HBC'ye atacağız da diğerlieri nereye gidecek ?
10 April 2010 10:01
Offf yine aynı senaryo.
10 April 2010 10:29
Şimdide You Are Stupid diyerek hakaret edip kapanıyor
10 April 2010 10:33
NinintendoWii

Kim hakaret ediyor neogamma mı? smiling smiley
10 April 2010 10:34
WiiCrazy
NinintendoWii

Kim hakaret ediyor neogamma mı? smiling smiley
Evet ayarları değiştirdim sanırım bozdum ve You Are Stupit dedi reset attı angry smiley grinning smiley
10 April 2010 10:35
kod karşılığı şöyleymiş... ayarları yanlış yapmışsın...

if (hookselect == 0 && (ocarinaselect != 0 || debuggerselect != 0))
{
    write_font(185, startypos + 1*24, "You are stupid");
    sleep(10);
    SYS_ResetSystem(SYS_RETURNTOMENU, 0, 0);
}
10 April 2010 10:40
Tamam düzeldi.Ama oyun yine açılmıyor grinning smiley
10 April 2010 10:45
Valla neogamma kullanan biri yardımcı olsun sana.. Makinemde çip var ama inan harddisk çözümüne geçtiğimden beri bir tane dvd'yi bile wii'me sokmadım... Al bir tane harddisk uğraşma bunlarla...

Tavsiye edebileceğim tek şey neogamma r8'e geri dön, arada ocarina falan yeni özellikler eklemiş herhalde eleman... r8 daha çok kullanıldı...

Burada kanal versiyonları var,
[gbatemp.net]

Şu r8'in son sürümü imiş : Neogamma R8 Final
10 April 2010 10:45
NeoGamma dan başka yok mu acaba ?
10 April 2010 10:48
İndirdim de wad dosyasını ne yapcağım ?
10 April 2010 10:52
NinintendoWii
İndirdim de wad dosyasını ne yapcağım ?

wad manager ile kuracaksın.
10 April 2010 11:56
Yine olmadı.Sanırım oyun bozuk.Çünkü 3 tane oyun indirdim çalıştı onlar.
10 April 2010 12:05
Eh iyi o zaman, en azından çalıştırabildiğin oyunlar olmuş. Yazdıklarından ben hiç oyun çalıştıramadın sandım.
10 April 2010 12:48
Sadece mario bros ve medal of honor çalışmadı.Bir de bir siteden oyun indiriyorum da hep yüzde bilmem kaçta hata veriyor.5-6 kere denedim başka başka oyunlar ama hata veriyor.Bir bakar mısını acaba ?

[www.wiiso.com]
10 April 2010 12:56
NinintendoWii
Sadece mario bros ve medal of honor çalışmadı.Bir de bir siteden oyun indiriyorum da hep yüzde bilmem kaçta hata veriyor.5-6 kere denedim başka başka oyunlar ama hata veriyor.Bir bakar mısını acaba ?

Hiç fikrim yok, bahsettiğin siteden hiç oyun indirmedim. Probleminin çözümünü ilgili forumda araman daha doğru olur.
10 April 2010 13:00
WiiCrazy
NinintendoWii

Hiç fikrim yok, bahsettiğin siteden hiç oyun indirmedim. Probleminin çözümünü ilgili forumda araman daha doğru olur.
Tamam.Peki tavsiye ettiğin bir yer var mı
10 April 2010 13:13
NinintendoWii
Tamam.Peki tavsiye ettiğin bir yer var mı

Benim için en dertsizi emule... kişiye göre değişir pek tabii... Oyun anında elime geçsin diye bir derdim olmadığı için böyle...
10 April 2010 14:45
oyunlar icin wiisos.com adresini tavsiye ediyorum, hic bir oyunda sorun yasamazsin
10 April 2010 15:03
dedezade
oyunlar icin wiisos.com adresini tavsiye ediyorum, hic bir oyunda sorun yasamazsin
Tek link yok mudur bu sitede ?
10 April 2010 19:09
tek linke gerek de yok aslinda dikkat edersen her oyunun linkinde jdownloader adinda bir program verilmis bunu indirip calistirdiginda linklerin tumunu secip kopyala dersen program kendi bunyesine alir,hepsini kabul et yuklemeye baslar ,inen link sayisini yukseltirsen linklerin bazilari zshere gibi hepsi birden iner megaupload tek tek iner ama yuklu iner ayrica cogu oyunun torrent linkide mevcut...bende jdownloader ile 1.9 mb/sn de iniyor oyunlar
10 April 2010 19:22
Hmm anladım.Torrent çekiyorum ama wii oyunları acaip yavaş iniyor torrentten.Pc oyunlarını 350-400 kbs ile çekiyorum ( Net 4mb ) ama meselea şu anda inen cod reflex 50-200 kbs araında iniyor.Çoğunlukla 90-100 arası sürüyor.Bu gece denrim bu verdiğin siteyi.
14 April 2010 14:24
Torrent için indirdiğin torretn dosyaların seeder sayısına dikkat etmen gerekiyor. Düşük sayıda seeder'ı olan torrentlerden verim alamazsın.

[www.kickasstorrents.com] sitesinin seeder sayıları çok iyi.

seeder = o anda torrent dosyasını indirmeyi bitirmiş ve paylaşıma açmış kişi.
14 April 2010 18:35
tuzruhu
Torrent için indirdiğin torretn dosyaların seeder sayısına dikkat etmen gerekiyor. Düşük sayıda seeder'ı olan torrentlerden verim alamazsın.

[www.kickasstorrents.com] sitesinin seeder sayıları çok iyi.

seeder = o anda torrent dosyasını indirmeyi bitirmiş ve paylaşıma açmış kişi.
Neden hala düşük hızda indiriyorum çözemedim.20kblarda sürünüor kaç saattir.Bi ara 100 oldu ama düştü yine.4mbit hız var normalde.
14 April 2010 19:11
Sebebi ise, seed eden kişilerin uploadları kısması veya paylaşmayı tamamen bırakması.
14 April 2010 19:29
Download hızı için ntorrents 1 numara, adsl'nin maximum hızına 30sn'de ulaşıp devamında da öyle gidiyor... tabii upload yapmak çok zor... bir seedbox falan olmadan zor iş... ben artık hızlıca sahip olmak istediğim şeyler için kullanıyorum... torrent dosyalarını da hiç silmediğim için zamanla ratio 0.55'e yükseldi (Up 4.02 GB Down: 7.36 Gcool smiley... 20GB'a kadar bu ratio idare eder... öyle acil indireceğim bir şey yoksa ki çoğunda böyle emule oldukça iyi iş görüyor...
14 April 2010 19:39
WiiCrazy
Download hızı için ntorrents 1 numara, adsl'nin maximum hızına 30sn'de ulaşıp devamında da öyle gidiyor... tabii upload yapmak çok zor... bir seedbox falan olmadan zor iş... ben artık hızlıca sahip olmak istediğim şeyler için kullanıyorum... torrent dosyalarını da hiç silmediğim için zamanla ratio 0.55'e yükseldi (Up 4.02 GB Down: 7.36 Gcool smiley... 20GB'a kadar bu ratio idare eder... öyle acil indireceğim bir şey yoksa ki çoğunda böyle emule oldukça iyi iş görüyor...
ntorrentsten nasıl dosya indireceğim yahu hiçbir yerde download yazmıyor grinning smiley Üyelik var.

1 kez düzenlendi. En son 14/04/2010 19:39 tarihinde NinintendoWii tarafından düzenlenmiştir.
14 April 2010 19:47
NinintendoWii
ntorrentsten nasıl dosya indireceğim yahu hiçbir yerde download yazmıyor grinning smiley Üyelik var.

torrent'ı indirip, torrent programına fırlatacaksın... üyeliği bu arada bugün kapatmışlar...
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 47
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!