Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Wii Backup Manager

Gönderen dedezade 
Re: Wii Backup Manager
18 December 2011 00:11
menude gozuken cfg usbloader forwerder kanal mi yoksa girek programin kendisimi, forwerder ise yani kisa yol ise sd kart da dogru dizinde cfgusbloader programinin olmasi gerekir.kanal acilmiyor direk menuye donuyorsa dedigim gibi olabilir, sen sd karta apps klasoru icine cfgusbloader programini atip hbc icinden calistirmayi dene

18 December 2011 08:41
dedezade
menude gozuken cfg usbloader forwerder kanal mi yoksa girek programin kendisimi, forwerder ise yani kisa yol ise sd kart da dogru dizinde cfgusbloader programinin olmasi gerekir.kanal acilmiyor direk menuye donuyorsa dedigim gibi olabilir, sen sd karta apps klasoru icine cfgusbloader programini atip hbc icinden calistirmayi dene

Teşekkürler smiling smiley

Ben SD kartın takılı kalması gerektiğini algılamamışım. Şimdi çalıştı cfg usbloader. Gerçi WBFS1 istediği için içini okuyamadı ama, şimdilik belleği WBFS'ye çevirerek, daha geniş zamanda daha yeni usb loader bularak sorunu çözmeye çalışacağım.

Anladığım kadarıyla bu SD kartın sürekli üzerinde durması gerekecek? Ben de yalnızca softmod aşamasında lazım diye düşünüp fotoğraf makinamın SD kartını kullanmıştım. O zaman ben buna da bir SD kart satın alayım bari. Wii için nasıl bir SD kart yeterli/uygun olur (büyüklük?, hız?) Bir de gamecub hafıza kartı diye bir şey gördüm, 16MB gibi büyüklüğü var, o ne işe yarıyor anlamadım.

3 kez düzenlendi. En son 18/12/2011 09:09 tarihinde hatix tarafından düzenlenmiştir.
18 December 2011 16:39
sandisc 2gb yeterli olur, diski wbfs yapman gerekmez, fat32 veya ntfs kullanabilirsin, cfg usbloaderen son surumunu kullan, cioslarin da eski olabilir,onu da update edersen daha sonra oyunlar da problem yasamazsin.

Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 44
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!