Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

mortal kombat armegedon çalışmıyorhot smileyhot smiley

Gönderen kralgitarist 
mortal kombat armegedon çalışmıyorhot smileyhot smiley
11 February 2010 23:29
arkadaşlar ben mortol kombat ı birtürlü açamadım cfg loaderle altd dol seçeneğini MK7.dol yapıp save diyorum hiçbirşey açılmıyor cihaz kitleniyor wiiflowda da denedim yine aynı cihaz kilitleniyor fix 002 yi aktif ediyorum yinede aynı sorun aranızda oynayan varmı acaba?

Re: mortal kombat armegedon çalışmıyorhot smileyhot smiley
11 February 2010 23:53
Hangi loader ile hatırlamıyorum ama ben oynadım bu oyunu alt-dol seçerek... 002 fix falan gerektirmiyor... Block IOS reload seçeneğini de seçmek gerekebilir net hatırlamıyorum...

Ayrıca Crap ile kanalını yapıp bile oynamıştım... 1.6 loader'ı seçmek gerekiyor, Alt-dol seçeneğini diskten seçip ilgili alt-dol da seçilirse oynanıyor...

Bu oyunun zamanında kötü bir dump'ı da dolaştı ortalıkta, bir ihtimal elindeki kötü bir dump da olabilir.
12 February 2010 20:15
alt dol seçeneğini diskten seçmek demişsin ancak nasıl yapacağim usb lloader ile ise onu yaptım olmuyor belkide bozuk dosya indirmişimdir birde indirdiğimde dosya formati ciso ydu cisoyu isoya çevirdim ve wbfs ile hdd ye attım bunda bir sorun varmi acaba? birtane daha ciso dosyasını isoya çevirdim o sorunsuz çalışıyor belkide dediğin gibi kötü bir dump tur (bu arada dump ne oluyor smiling smiley )
12 February 2010 23:41
Ben Crap'taki seçeneklten bahsettim ama Cfg. Usb Loader'da da oyun opsiyonlarına girdiğinde diskteki alt-dol'u seçebiliyorsun... Dediğim gibi eğer o şekilde çalışmıyorsa oyunun sendeki kopyası bozuk olabilir...

dump = oyunun orjinalinin imajı...
bad dump = oyunun orjinalinin düzgün olmayan imajı (misal bir yere kadar oynanır kilitlenir... düzgün imajı alınmamış kopyalara verilen isim)
15 February 2010 23:47
WiiCrazy teşekkürler bilgilendirmen için bir soru daha soracaktım şimdi arkadaşımda orjinal wii sports resort oyunu var şu monition plas isteyen oyun ben bu oyunu cfg loader ile hdd ye attım ancak cihazıma herhangibir sorun yaşatırmı ona göre çalıştıracağım bir bilgin varmı cihazı brick yapar fln dediler doğrumu ? bu arada cihazım pal oyunun bölge koduda pal
16 February 2010 03:15
bir sey olmaz kim diyor bunlari soyleyinde dovelimsmiling smiley
usb loader lar ile rahatlik la oynayabilirsin.
16 February 2010 07:52
Aynen, dedezade'nin de dediği gibi bir problem olmaz. Hatta sadece bu oyun değil hiç bir oyunu usb loader içinden çalıştırmak risk teşkil etmez.
16 February 2010 08:32
arkadaşın birisinde orjinal wii play oyunu vardı oyunu usb loader gx ile hdd ye attı daha sonra oyunu hdd den çalıştırdı aradan yarım saat yada 1saat geçmediki cihaz durup dururken klitlendi sonra kapatmaya çalıştık kapanmadı haliyle fişi çıkardı arkadaş sonra cihazı açmaya çalıştığımızda ne görelim ekran renkli renkli aha dedik teevizyon bozuldu the finger smiley meğerse wii full birick olmuş.. Benim cfg loader ile hard diske attığım oyunda orjinaldi ondan dolayı sorma gereği duydum o zaman akşam resortu açıyorum smiling smiley

1 kez düzenlendi. En son 16/02/2010 08:34 tarihinde kralgitarist tarafından düzenlenmiştir.
16 February 2010 09:15
@kralgitarist : valla size denk gelmiş. bana daha çok grafik çipi yahut benzer bir şeyin arızası gibi geldi. ayrıca bootmii@boot2 falan yüklü idiyse onda da benzer açılış problemleri olabiliyor bazen. usb loader gx kullanmayın zaten bir sürü bug'ı olan bir loader...
16 February 2010 09:22
akşam oynayacağım size güveniyorum bu arada boot 2 ye nasıl yedek alınıyor tuzruhunun rehberindekileri başarı ile yaptım benim cihazda boot2 de var ?
16 February 2010 09:48
tuzruhu'nun rehberindeki yedekleme işlemini yaptıysan ekstra bir şey yapmana gerek yok.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 55
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!