Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Cioscorp

Gönderen forumber 
Cioscorp
05 February 2010 19:09
BOMBA!!! Çipsiz wiilerde "Disc Channel" dan oyunlarınızı açın!!! Denendi! (GC destekli ama denemedim)

evet.yanlış duymadınız.bunun için ne backup loader a nede internete gerek var.vereceğim linkteki dosyaları sd karta atın içindeki tüm wad dosyalarını sd deki wad klasörüne "KOPYALAYIN".o dosyalar orda kalsın.hbc den "cIOSCORP v3.5 Main Isntaller" i çalıştırın.ve kurun.burada internet işlemine gerek yok.şimdi şu meşhur gc backup loader "hemde büyük DVD-R destekli" yükleyelimki kopya gc oyunları disc channel da çalışsın dimi? bunun içinde:"cIOSCORP v3.5 Extras Installer" i çalıştırıp "RVL-..." ile başlayanlardan istediğinizi yükleyin ve cIOS-v5149 v.3.5-rev14_DIP.wad ı yükleyin"büyük bir ihtimalle 002 olayını ortadan kaldırıyor."ve denemek için "eğer makineniz pal ise pal oyun ntsc ise ntsc oyun olsun.ben denedim ama pal makinede ntsc sims pets i açmadı" bir oyun deneyin ve görün!!.eğer "Please install cIOS rev07 before installing" hatasıyla karşılaşırsanız rev07 veya daha yükseğini yükleyip deneyin.Çok güzel oluyor.

işte link: Illegal dosyalara Link Silindi

edit : IOS wad'larına link vermek forum kurallarına aykırı

2 kez düzenlendi. En son 05/02/2010 20:02 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.

Re: BOMBA!!! Çipsiz wiilerde "Disc Channel" dan oyunlarınızı açın!!! Denendi! (GC destekli ama denemedim)
05 February 2010 19:24
hdd üzerinden oynamak varken.. saka maka usbload gx de dvd oyun oynabiliniyor softmod ile..
Re: BOMBA!!! Çipsiz wiilerde "Disc Channel" dan oyunlarınızı açın!!! Denendi! (GC destekli ama denemedim)
05 February 2010 19:46
Başlığı görünce ne oluyoruz dedim.

Şimdi bu yöntem denendi mi denenmedi mi? Bana birisi açıklarsa sevinirim.

Sırf bu yüzen başlığı olduğu gibi bırakıyorum.

Aslını astarını anlayalım da...
05 February 2010 19:57
Hevesinizi kıracağım ama 1 senedir bilinen bir yöntem bu. Forumda illegal olan dosyaları paylaşmadan yaparsanız sevinirim. Yeri gelmişken külliyen bütün ios'ları ilgilendiren bir modifikasyon olduğu için de tavsiye etmem.
Re: Cioscorp
05 February 2010 20:01
Ha unutmadan, başlıkları böyle uzun uzun verince güzel olmuyor, eğreti duruyor ve forumun görüntüsü de dağılıyor...
05 February 2010 20:02
bu yöntem yeni 4.2E içinde geçerlimidir.

1 kez düzenlendi. En son 05/02/2010 20:04 tarihinde WiiCrazy tarafından düzenlenmiştir.
05 February 2010 20:09
Evet 4.2e için de geçerli.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 53
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!