Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Metroid Prime Trilogy USB Loader

Gönderen bebop 
Metroid Prime Trilogy USB Loader
23 October 2009 18:57
Arkadaşlar Metroid Prime Trilogy USB Loader GX bir türlü çalıştıramadım oyun açılırken 'insert the disk' yazısı geliyor kalıyor.Rasgele bir disk takıyorum oyun açılıyor fakat bu seferde oyun başlarken wii menüsüne atıyor .USB Loader 1.5 de ayını sorunu verdi.
USB Loader GX de Dol From Disc: 781-782-783 Doları denedim bu sefer Wii kitlendi.
Sistem Ver: 3.4E Pal Wiikey 2
Metroid Prime Trilogy 8gb Pal

-------------------------------------------
[Wii-Ps3 80gb-Psp-X360 Elite]

Re: Metroid Prime Trilogy USB Loader
23 October 2009 20:55
wiiflow da alt dol secenekleri var dollari kendisi goruyor istedigin doldan calistirabiliyorsun
usbloader cfg kullaniyorum ondada dollari kendin cikarip dizine koyman gerekiyor
ama wiiflovu tavsiye ederim gx den hic memnun kalmadim ama suan wiiflow ve usb loader cfg kullaniyorum hic bir oyunda sorun cikarmiyor
24 October 2009 16:21
Wiiflow da hangi Metroid Prime açmak istiyorsam onun dolunu seçerek çalışıyor önerin için sağol.
11 January 2010 09:15
Bende metrodi prime oyununu wiiflow ve cfg loader ile denedim fakat oyunun introsundan sonra makine resetleniyor bu sorunu nasıl çözebilirim.Call of rahatlıkla oynayabiliyorum
11 January 2010 09:51
alt-dol secenegini aktif ettinmi ayarlardan
11 January 2010 10:05
yok abi herhangi bir ayar yapmadım akşam bi bakıyım saol teşekkür ederim hermes cıos işine baktın mı üstad ?
11 January 2010 10:16
baktim sana pm atmistim yeni kurulumu gormedinmi
11 January 2010 11:13
yok abi görmedim hermes kurulu değil bende şu anda diğer her şeyi kurdum wbfs olarak formatladım preloader da yükledim
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 48
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!