Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Ntsc-u olan oyunu açamadım

Gönderen elcordobes 
Ntsc-u olan oyunu açamadım
10 January 2010 21:12
arkadaşlar pal makinamda usb loader gx kurulu burdan pal olan oyunlarımı sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum ancak Game party 3 adlı Ntsc oyunu ne yaptıysam bi türlü açamadım oyunun settings kısmından force pal 50 dememe ,error fix002 yi aktif etmeme rağmen hiç bi türlü açılmadım. ayarları yaptıktan sonra cd ikonuna tıklıyorum ve siyah bi ekran geliyor kumandanın ışığı sönüyor reset tuşuna basıyorum çalışmıyor ancak fişini çekip tekrar açınca makina çalışıyor ne yapmam gerekir ? acaba oyunnun isosu mu bozuk yada bi ios yüklemek gerekir mi ki ? Ver3.4e ve preloader kurulu değil şimdiden teşekkürler

Re: Ntsc-u olan oyunu açamadım
10 January 2010 21:24
ntsc yi tv destekliyormu
usb loader larda her oyun calisir eger tv destekliyorsa
oyun bozuk olabilir
oyunu atarken bozuk atmis da olabilir
10 January 2010 21:33
hani tvden öte wii direk kitleniyor laptopta denedim bide tüplü tvde denedim destekleri hakkında pek bilgim yok acıkcası ancak dediğim gibi wii hiçbi cvp vermiyor kumandada ışık bile olmuyor. oyunu silip tekrar yükledim tek onu yükledim ama sonuç malesef aynı
10 January 2010 21:43
soyledigin oyun herhangi bir ayar gerektirmeden acilan bir oyun
bence oyun bozuk olmali
12 January 2010 09:04
arkadaşlar oyunun video modunu ntsc seçince oyun wiiflowda açıldı ancak usb loader gxde açılmadı tabi eski bi tvde denedik görüntü siyah beyazdı grinning smiley
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 41
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!