Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

RED STEEL Problemi

Gönderen 860462 
RED STEEL Problemi
29 December 2009 18:41
Gene harika bir problemle karşınızdayım.

Başlamadan önce küçük bir soru ile konuya yavaşça giriş yapmak istiyorum.

Wad dosyalarını kullandığım programla kendim yaratıp oluşturduğum oyunların bazılarına tıkladığımda usb loader v43 yada v49 gibi şeyler yazıyor kenarında. Oysa sd kartımda v50'den başkası yüklü değil. Neden böyle yazıyor bazılarında?

Sonraki sorum wbfs kullanmadan ntsf ile usb loader çalıştırmakla ilgili. Bu zaten kolay bir soru, şöyle ki programa her girdiğimde "wbfs formatı bulunamadı, başka bir format seçmek istermisiniz?" diye soruyor sonrad evet diyip ntfs'yi seçmem gerekiyor. Fakat ben soru sormadan direk ntfs açılmasını istiyorum, onun ayarını nasıl yapabilirim ? Denedim yarlardan ama olmadı sanırım. Zaten nasıl becerdim bilmiyorum ama üçüncü oyunu denemek istediğimde orada çıkan sorulardan "wbfs'ye formatlamak istermisiniz" sorusuna evet demişim hdd formatlandı. Şu an onları geri yüklüyorum. Yüklerkende yazıyi dedim bir daha olmasın diye..

Geldik Red Steel'e. Bu 2. senediğim oyundu. Ama bu oyuna girdiğimde "licensed by nintendo" yazıyor ve öyle kalıyor, açmayı başaramadım. Bunun 002 filan gibi bir ayarı mı var? Yoksa ne ?

Teşekkürler.

Re: RED STEEL Problemi
29 December 2009 20:45
Sadece red steel'i cevaplayayım... bu oyunda alt-dol seçeneğini aktif hale getirip diskteki tek alt-dol'u seçmen yeterli...
29 December 2009 21:00
Uygun bölüme taşınmıştır.
29 December 2009 21:31
Diskteki tek alt dolu seçmek nasıl yapılır, diğer sorulara kim cevap verir ?
Thanx.
30 December 2009 03:40
cfg loader ana ayarlari icin yani diski direk wbfs vwya fat veya ntfs den acmak icin
cfg loader e calistir once 1 e bas sonra gene 1 e bas
orda sirayla
profile:
theme: (burdan hangi theme nin calismasini istiyorsan onu secebilirsin)
device: (burdan oyunlari sd karttan mi usb den mi almasini istiyorsan onu secebilirsin)
partitation: (burdan wbfs mi fat mi ntfs mi hangisini direk gormesini istiyorsan onu secebilirsin diskin hangi bolumunu kullaniyorsan o bolumu sececeksin fat1 wbfs1 veya ntfs1 veya iki bolumun varsa ikinciyi)
download all missing coversad smileytum coverleri indirir netten )
check for updates: (burdan da cfg loaderen update ini yapabilirsin)
ONEMLI: bu sectigin ayarlarin bir sonraki acilista gecerli olabilmesi icin 2 tusuna basarak ayarlari kaydetmen gerekir.
yaptigin kanallara gelince cfg forwerder kullanirsan kanali yaparken oyunu cfg forwerder uzerinden calisir
ayrica cfg loadere kanal olarak kurduysan onun forwerder olanini kullanman lazim sd karta attigin v50 nin calismasi icin

1 kez düzenlendi. En son 30/12/2009 04:09 tarihinde dedezade tarafından düzenlenmiştir.
30 December 2009 14:48
Teşekkürler bu site çok yararlı.
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 58
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!