Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

ACEMİYİM LÜFTEN YARDIM. FLASH İLE OYUN DENİYORUM OLMUYOR

Gönderen carpediemse 
ACEMİYİM LÜFTEN YARDIM. FLASH İLE OYUN DENİYORUM OLMUYOR
10 January 2013 14:44
ACEMİYİMMMMM LÜTFEN YARDIM CI olUN

ÖNCELİKLE FORUMU TALAN ETTİM SÖYLENENLERİ DENEDİM.. HATTA GİTTİM OYUN SATAN BİR YERDEN OYUN ALDIM FLASH DİSK İLE OLMADI YİNEDE..

MAKİNEM VERSİYON 4.3E..SOFTMODE YAPILMIŞMIDIR BİLMİYORUM AMA FLASH DİSK İLE OYUN ONAYABİLİYORUM..DEMEKKİ varDIR HERHALDE.. USB LOADER DENEN YERE TIKLADIĞIMDA FLASH TAKILI İKEN (CFG V70 249) DİYE BİRŞEY YAZIYOR OYUN SEÇME KISMINA GELMEDEN ÖNCE.. (OYUN OYNAYABİLİORUM FLASH DİSK İLE-- PAL VE NTSC BİDE RF YAZIYOR OYUNLARIN YANINDA..BUNUDA NERDEN GÖRDÜM SÖYLEYEYİM.. FLASH DİSKİ PC YE TAKTIĞIMDA WBFS MANAGER PROGRAMI İLE LOAD DEDİĞİMDE GÖREBİLİYORUM FORMATLARINI PAL MI NTSC Mİ OLDUĞUNU).

WBFS MANAGER 3.0 İLE DENEDİM OLMADI.. WBFS FORMATLI OYUN İNDİRDİM 860 MB ONU İSO YA ÇEVİRDİM WBFS TO İSO ADINDA BİR PROGRAM İLE YİNE FLASHA ATTIM İNE OLMADI... WiiBackupManager İLE DENEDİM ATMAYI GÖSTERİLDĞİ ŞEKİLDE AMA YİNE OLMUYOR...

HOMEBREW CHANNEL DENEN YERDEN OYUN OYNADIM DUCK HUNTER DİYE BİŞEY ORAYA DA GİRİYOR.

BU ARADA BU MAKİNELERDE İNTERNETE GİRMEK İÇİN HERHANGİ APARAT ALACAKMIYIZ.. KENDİSİNİN WİFİ ALICISI WAR MI.. BEN İNTERNETE GİRMEYE ÇALIŞTIĞIMDA 51031 HATASI VERİYOR İNTERNETE BAĞLANMIYOR..BİLEN BİRİ VARSA TELEFONUNU VERSİN ARAYAYIM ANLATSIN BANA OKU OKU OLMADI..

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM LÜTFEN YARDIM

Re: ACEMİYİM LÜFTEN YARDIM. FLASH İLE OYUN DENİYORUM OLMUYOR
11 January 2013 15:04
Olmayan ne onu da yazsaydın ya smiling smiley

İnternet için evinde kablosuz internet bağlantın var ise bir alete gerek yok. Ha kablosuzum yok dersen onun için de Wii Lan Adaptör var onunla internete bağlayabilirsin.

Wii'nin dahili kablosuz ağlar için alıcısı var. Blutooth'u da var (kumandalar için).
Re: ACEMİYİM LÜFTEN YARDIM. FLASH İLE OYUN DENİYORUM OLMUYOR
11 January 2013 19:47
arkadaşım o hata şifrelemeden dolayı oluyor,2 gün önce modem değiştirmiştim ve tkip vardı,değiştirdim şifreleme türünü ve düzeldi.

Sorunun ne oldugunu anlamadık Tuzruhu'nun da dediği gibi

Wii Number : 7274-6016-7644-2435
---------------------------------------------------
Mario Kart : 2709-6889-0462
Tatsunoko vs Capcom : 4599-6158-7718
Conduit 1 : 3694-6752-9249
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 30
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!