Hoşgeldiniz! Oturum Aç Üye Ol Sohbet

Gelişmiş

Guitar Hero 5 ve Wiiflow

Gönderen DuncanIdaho 
Re: Guitar Hero 5 ve Wiiflow
25 April 2010 08:01
@se.wii : Evet ben yanlış bakıp söylemişim, üstte DuncanIdaho'un yazdıklarına bakmıştım. + tuşu ile ilgili ne yazık ki fikrim yok.

10 May 2010 11:54
4.2E verisyonunu kullanıyorum ve gecen hafta rehbere göre softmod yaptım. Orda en sonda 222 vs.. iosları silmiştik. Şimdide 222 yüklemek gerektiğini okudum ama tam olarak anlayamadım. Bununla ilgili neler yapabilirim?
10 May 2010 12:38
parabelsem
4.2E verisyonunu kullanıyorum ve gecen hafta rehbere göre softmod yaptım. Orda en sonda 222 vs.. iosları silmiştik. Şimdide 222 yüklemek gerektiğini okudum ama tam olarak anlayamadım. Bununla ilgili neler yapabilirim?

silinen 222 nolu ios nintendo'nun yüklediği işe yaramaz olan... yükleme tavsiyesi yapılan ise hermes cios... yani hermes cios yükleyebilmek için onun yerini işgal eden nintendo'nun yüklediği stub'ı (stub ios deniliyor böyle yer kaplayan ama işe yaramayan ios'lara) silmek gerekiyor.... bu ios'u sildiğine göre forumdaki hermes cios kurulum rehberlerinden birini takip etmen yeterli.

"security, like correctness, is not an add-on feature." andrew s. tanenbaum, 5.4.4 design principles for security (operating systems, design and implementation second edition)
twitter | blog | homepage
10 May 2010 13:03
ben forumda arattımda bulamadım acaba böyle bir rehber varmıdır. Yada hermes ciosu nereden indirebilirim

DuncanIdaho arkadasımız izlediği yöntemi bende izleyerek yaptım ve çalıstı. Fakat hermes ciosun v.5 i çıkmıs onu indirdim ama onunla yönerge şaşırdığı için tekrar v.4 ü indirip denedim ve oldu. Yardımlarınız için çok çok teşekkürler

1 kez düzenlendi. En son 10/05/2010 14:02 tarihinde parabelsem tarafından düzenlenmiştir.
09 July 2012 23:52
bende halkadeon'da wii soft mod yapılmış bir wii var ve neogama yüklü aşka gelip de bir gitar aldım lakin ne gh3,gh5 (bu oyunu hiç açamadım) gh metallica ne beatles hiç birinde gitarı görmedi ışıkları sürekli yanıp yanıp sönüyor ne yapmam lazım (bu yüklemeleri falan bilmiyorum)

not: aldığım gitar bu [urun.gittigidiyor.com]
Üzgünüz ancak bu foruma sadece kayıtlı kullanıcılar mesaj gönderebilir.

Oturum açmak için tıklayın

Çevrimiçi Kullanıcılar

Ziyaretçi: 64
Ziyaretçi Rekoru: 983 tarih 14 April 2024

Sohbetteki Kullanıcılar

Sohbet odalarında hiç kullanıcı yok!